Panek

John Deere 1065-75 spalanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Panek    0

Witam. Przymierzam sie do kupna Jonn Deera 1065-75 lub Classa dominatora 76-86. Chciałem sie dowiedzieć od użytkowników około ile silniki w tych modelach mogą palić na ha, lub h albo mth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 1075 i na godzine wychodzi okolo 15-16l a, na 1ha max 12litrów za cały dzień spalam tyle co kiedyś bizonem czyli około 180litrów. 1065 spali tyle samo bo ma taki sam silnik z tego co się orientuje ale pewności nie mam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panek    0

Dzięki z info. 1065 ma taki sam silnki ale mniejszej mocy 125 KM (sądzę że mniejsza dawka paliwa). Wybór juz padł i tak. W poniedziałek przywiozą 1065 z 87r. Ale proszę sie dalej wypowiadać. Przyda się innym. Ja sie wypowiem po żniwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panek    0

My 5 tyś. mniej ale wydaje sie w bardzo dobrym stanie i o małym przebiegu według innych które oglądalismy przez ostatnie 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas19    2

Ja posiadałem John Deere'a 1065 z 88 roku i palił ok 20 litrów na ha. Co prawda zawsze chodził ze sieczkarnią bo słomy nie zbieram. Pszenica wydajności 7,5 t z ha a rzepaki ok 4,5 tony. Nigdy nie spalił 15 litrów. Dodam także że wtryski i pompa były w bardzo dobrym stanie. Jelonki mają to do siebie że bardzo lubią olej napędowy. Teraz zakupiłem 1188 SII hydro 4 i jestem ciekaw ile ten model będzie spalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majs    0

Ja posiadam JD 1068 Hillmaster silnik 150KM turbo.

Na cały dzień porządnej pracy Spali ponad 200 litrów... - ale swoje zrobi:)

Co prawda nie jest to 1 klasa kombajnu w wydajności ale swoje zalety ma i swoje zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panek    0

Po kilku dniach żniw wychodzi około 18-19 l/h. Szczerze myślałem że trochę mniej będzie palił ale tegorocznych żniw to nawet 45 min/ha mi wychodził przy około 5t/ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi mój 1075 w tym roku w rzepaku spalił 16 litrów i mniej wiecej tyle samo w stojącej pszenicy a zapierniczam nim fest,W godzine robiłem 1.5 (heder 3,6)hektara z tym ze zmniejszyłem obroty silnika na pompie wtryskowej bo w zeszłym roku nie mogłem obniżyć obrotów bębna młocącego i strasznie duzo połowek miałem w rzepaku.Mimo zmniejszenia obrotów silnika kombajn nie do zadlawienia.W zeszlym roku palił mi nawet 25l ale to był 1 sezon u mnie więc sie uczyłem nim dopiero jezdzic

 

http://www.youtube.com/user/MaryanKonyuszko?feature=mhum a tu link z moim jd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi mój 1075 w tym roku w rzepaku spalił 16 litrów i mniej wiecej tyle samo w stojącej pszenicy a zapierniczam nim fest,W godzine robiłem 1.5 (heder 3,6)hektara z tym ze zmniejszyłem obroty silnika na pompie wtryskowej bo w zeszłym roku nie mogłem obniżyć obrotów bębna młocącego i strasznie duzo połowek miałem w rzepaku.Mimo zmniejszenia obrotów silnika kombajn nie do zadlawienia.W zeszlym roku palił mi nawet 25l ale to był 1 sezon u mnie więc sie uczyłem nim dopiero jezdzic

 

http://www.youtube.com/user/MaryanKonyuszko?feature=mhum a tu link z moim jd

 

witam widzialem twój filmik i mam pytanie jakim biegiem jezdzisz bo wydaje sie naprawde szybko bo ja jezdze 2 i przyspieszacz do spodu a jesli chodzi o regulacje obrotów na bebnie to mialem to samo musisz zdjac to kolo co jest na bebnie bo ono stanelo na tuleji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tez jezdze na 2 przyspieszac od 6-8 .Obroty bębna mam najnizsze teraz 650 a najwieksze 1250.Dzwoniłem do serwisu JD to powiedzieli ze mam bardzo dobry zakres obrotów a jak chce jeszcze zmniejszyc to mozna dokupic te koło zwalniające te o którym piszesz ze mi sie zacieło.Ja je 2 razy sciagałem w zeszłym roku ale po telefonie z Sycowa dałem sobie spokój.Na allegro było te koło za 800z chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez jezdze na 2 przyspieszac od 6-8 .Obroty bębna mam najnizsze teraz 650 a najwieksze 1250.Dzwoniłem do serwisu JD to powiedzieli ze mam bardzo dobry zakres obrotów a jak chce jeszcze zmniejszyc to mozna dokupic te koło zwalniające te o którym piszesz ze mi sie zacieło.Ja je 2 razy sciagałem w zeszłym roku ale po telefonie z Sycowa dałem sobie spokój.Na allegro było te koło za 800z chyba

 

 

z tego co pamietam to u mnie obroty zaczynaja sie od 550 a na maxa to mam chyba 1150 na pusto a 1100 pod obciazeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj