Skocz do zawartości

Zdjęcie

wzmocnienie ciągnika ramą pod spodem do Tura 6

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share BAGHIS1

BAGHIS1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 17 marzec 2010 - 16:22

wzmocnienie ciągnika ramą pod spodem do Tura 6 Mam Tura 6 przy ciągniku Pronar 82a a widziałem pewnego razu w lesie jak pracował MTZ z takim samym turem tylko pod całym ciągnikiem miał grubą ramę przymocowaną do tynych "zwolnic" która ciągneła się aż do samych obciążników z przodu i zastanawiam się czy taką ramę można kupić razem z turem czy może była dorabiana we własnym zakresie, pytałem delerów w Łukowie, Garwolinie, Rykach i jeszcze innych miastach ale żaden nie udzielił mi twierdzącej odpowiedzi, mówili że jest to możliwe ale nigdy nie spotkali się z takim czymś dlatego proszę o rozjasnienie tematu znawców, a wiem że na AF takich jest sporo.
assasasas

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wzmocnienie ciągnika ramą pod spodem do Tura 6 Dzisiaj, 12:13
  •  

#2 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 17 marzec 2010 - 16:44

wzmocnienie ciągnika ramą pod spodem do Tura 6 Montowane są chyba w nim od nowości. Sąsiad ma i ma poprowadzone od przodu do tyłu do zwolnic,tem tur to chyba hydrometal czy coś, na MTZ 82 .Bardzo sie przydaje jak ktoś dużo ""Dźwiga"" bo musi podnieść całą "d*pę' w traktorze.

#3 Share BAGHIS1

BAGHIS1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 17 marzec 2010 - 17:04

wzmocnienie ciągnika ramą pod spodem do Tura 6 w turze hydrometal możliwe że jest ale mnie chodziło o tura z pol-motu oznaczony jako Tur 6
assasasas

#4 Share pawel2450

pawel2450

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 17 marzec 2010 - 17:06

wzmocnienie ciągnika ramą pod spodem do Tura 6 KaZdy porządny ładowacz czołowy posiada ramę zamocowaną po całej długości ciągnika. Jeśli nie ma takiego mocownia wówczs ciągnik można bardzo łatwo rozpołowić np, przejeżdzając przez bruzde, znam takie przypadki. mocowanie do tylnich zwolnic MUSI BYĆ.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 17 marzec 2010 - 17:07

wzmocnienie ciągnika ramą pod spodem do Tura 6 U mnie w Metal-Fachu mam wzmocnienia przymocowane do zwojnic, Był w komplecie z turem.

#6 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 17 marzec 2010 - 17:20

wzmocnienie ciągnika ramą pod spodem do Tura 6 Dokładnie tak jak pisze @Paweł2450.Większe mają chociaż by pod skrzynie biegów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share specjalford

specjalford

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 20:55

wzmocnienie ciągnika ramą pod spodem do Tura 6 a najlepiej jest samemu dorobić tak jak ja zrobiłem pod swojego tura