Skocz do zawartości

Zdjęcie

massey ferguson 507

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share granos

granos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 20:57

massey ferguson 507 Witam drogich forumowiczów, mam pare pytani dotyczacych mf 507, a mianowicie jakiema spalanie? jaka jest jego wydajność? czy ten model łapie częste awarie i jak jest z dostępem do części???

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
massey ferguson 507 Dzisiaj, 14:31
  •  

#2 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 18:54

massey ferguson 507 spalanie w tym kombajnie nie jest duże 7-8L jeśli ma silnik perkinsa. gdy ma podczepioną sieczkarnie to wtedy spali więcej ze 2-5L. z awaryjnością jest różnie jeśli przed sezonem sie sprawdzi łożyska i paski to w żniwa uzupełnia sie tylko olej paliwo smaruje i do przodu. ,,jak sie dba tak sie ma" :) przynajmniej tak u mnie jest :)
red power

#3 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 17 lipiec 2010 - 08:41

massey ferguson 507 Myślałem właśnie o takim kombajnie. I mam kilka pytań:
- Jaka jest jego wydajność na godzinę i w jakim zbożu.
- Czy da rade w sieczkarni i 3m hederze w dobrym zbożu.
- Czy dam rade rocznie wykosić ok. 20ha.
- Czy 15tys to dobra cena za ten kombajn? http://allegro.pl/it...ieczkarnia.html
- Czy ten silnik się zapowietrza?
- I czy w wysokiej temperaturze się nie grzeje i czy da radę?
- Czy czysto młóci?
Nikt w okolicy nie ma takiego kombajnu wiec zadaje tyle pytań, jedynymi kombajnami u nas są bizony.
Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
Dawid777
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 29 sierpień 2010 - 08:01

massey ferguson 507 hektar to zrobi nim w godzinę i 10 min w pszenicy i reszta zbóż tak samo chyba że położone to trochę dłużej, w sieczkarni da radę ja kosiłem swoim pszenicę z sieczkarnią i szedł normalnie tylko spalanie ciut większe silnik ma lekko aby było dobre chłodzenie, zapowietrzać to u mnie mam go ponad 10lat i ani razu się nie zapowietrzył, młócić czysto młóci i ma dużą mac przerobową jak na jego wielkość ma dużą młocarnię i na twoich 20ha w zupełności wystarczy. :D
red power

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share granos

granos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 17:32

massey ferguson 507 no dzięki wielkie :)