Skocz do zawartości

Zdjęcie

Elektro narzędzia firmy Ferm

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dominik1882

dominik1882

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Zainteresowania:muzyka, sport

Napisany 15 marzec 2010 - 19:30

Elektro narzędzia firmy Ferm kto mi doradzi! jak odzyskać szlifierkę, kupiłem szlifierkę firmy ferm po jakimś czasie nie łączyło w kablu, oddałem do sklepu w ramach gwaranci w sklepie spisali numer szlifierki i wysłali do serwisu za parę dni serwis przysłał niby moją szlifierkę otwieram pudełko a tam wyżyłowany nie kompletny rupieć o innych numerach niż moja facet w sklepie zadzwonił do nich mówiąc że to nie ta i odesłał z powrotem, a oni za parę dni przysłali z powrotem tego rupiecia dałem za nią prawie 300zł i miała być na 3 lata gwarancja, która okazała się fikcją, nie dość że nie naprawili to jeszcze ukradli. Taki jest serwis gwarancyjny firmy ferm a mogłem kupić na targowisku za pół ceny, co dalej z tym robić nie wiem, facet z sklepu ma dzwonić do ich przedstawiciela handlowego ale czy to coś pomorze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Elektro narzędzia firmy Ferm Dzisiaj, 15:32
  •  

#2 Share grzesiekkk

grzesiekkk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 19:47

Elektro narzędzia firmy Ferm Kolego, jesli sklep nie zalatwi sprawy pomyslnie dla Ciebie, powiadom rzecznka praw konsumeta. W kazdym miescie wojewodzkim jest tak osoba i powinna pomoc.Mozesz tez zadzwonic do lokalnej gazety codziennej i przedstawic swoja sprawe.Pozdrawiam .

#3 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 20 marzec 2010 - 00:17

Elektro narzędzia firmy Ferm rzecznik jest w każdym mieście powiatowym, u nas jest, nawet byłem kiedyś u niego.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#4 Share daro74

daro74

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 20 marzec 2010 - 15:59

Elektro narzędzia firmy Ferm a zakupu dokonałeś na paragon czy fakturę ?

#5 Share dominik1882

dominik1882

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Zainteresowania:muzyka, sport

Napisany 21 marzec 2010 - 12:23

Elektro narzędzia firmy Ferm na paragon ,sklepowy dzwonił do nich rozmawiał prawie godzinę dali nową o innej nazwie i prostrzą wersje bez nowej karty gwarancyjnej czyli jak bym kupił na targu a na kartonie pisze dwa lata gwarancji czemu nie oddali tej którą kupiłem ,ten cały ferm ma niezły ten serwis reklamują 3 lata gwarancji a jak im dałem do naprawy to szkoda im było 3zł na nowy kabel woleli odesłać jaką starą niekompletną na sztukę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share hermes

hermes

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 10 maj 2010 - 21:19

Elektro narzędzia firmy Ferm To jamiałem więcej szczęścia .jakieś 4 lata temu kupiłem szlifierkę taśmową ,nawet sporo zrobiła i po roku padła i dali nową ,to samo było ze strugiem ale on chodził w sumie 20mi. i padł i dali nowy ,kątówka padła tydzień przed końcem gwarancji oddałem i naprawili ale po paru miesiącach padła . Ferm to kaplica .

#7 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 11 maj 2010 - 09:20

Elektro narzędzia firmy Ferm Albo ubiegaj się o zwrot pieniędzy, ja kiedyś w supermarkecie kupiłem radio CD/mp3, najtańsze jakie było -230zł, po 14 miesiącach użytkowania stwierdziłem ze oddam, nic poważnego się nie popsuło w nim ale w sklepie powiedziałem ze jak wyłącze to wyświetlacz świeci, chyba jeden głosnik nie gra i płyty nie chce wczytywać, powiedzieli ze zgłosić się za 14dni to albo oddadzą nowy albo zwrot kasy, tak myślałem ze oddadzą kasę bo na sklepie są już inne, i oddali całą sumę, ale pięknie grało w ciągniku, w samochodzie jest sony xplod to płytę ucina czasami :lol:

tak jak @nikita napisał, chociaż postrasz sklepowego rzecznikiem praw konsumenta, a jak to nie pomoże to nawet zgłoś się do niego...

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#8 Share Edin

Edin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 09:45

Elektro narzędzia firmy Ferm Odświeżę trochę temacik, cztery lata to jeszcze nie archeologia ;)

Kupiłem w 2012 roku dwie szlifierki kątowe firmy Ferm, sprawowały sie do tej pory całkiem nieźle. Niestety przyszła pora na serwis gwarancyjny. Gwarantem jest Elektromechanik w Elizówce koło Lublina niestety tam zostałem poinformowany iż nie serwisuja już sprzetu Ferma.

Znalazłem firmę Proma która niby serisuje ten sprzęt ale tylko wtedy gdy karta gwarancyjna zostanie wystawiona przez nich.

Mogę wprawdzie wysłać narzędzia do sklepu gdzie kupowałem ale wtedy mam gwarancję tylko na dwa lata a firmowa jest na trzy.

Ktoś może wie jak tą sprawę rozwiązać?

HerbFarm.pl - Surowce Zielarskie - tel. 791 955 494 w sprzedaży nasiona i sadzonki: kozłek, lubczyk, arcydzięgiel, mniszek, nasiona i owoc dyni

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share rotor19

rotor19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 19:00

Elektro narzędzia firmy Ferm Możesz w sumie napisać do samego przedstawiciela ferm w Polsce. Jeste nim firma proama, opisz im sytuację, może oni coś wymyślą i wskażą jakiś głowny serwis. mail : proma@promapl.pl