dominik1882

Elektro narzędzia firmy Ferm

Polecane posty

dominik1882    1

kto mi doradzi! jak odzyskać szlifierkę, kupiłem szlifierkę firmy ferm po jakimś czasie nie łączyło w kablu, oddałem do sklepu w ramach gwaranci w sklepie spisali numer szlifierki i wysłali do serwisu za parę dni serwis przysłał niby moją szlifierkę otwieram pudełko a tam wyżyłowany nie kompletny rupieć o innych numerach niż moja facet w sklepie zadzwonił do nich mówiąc że to nie ta i odesłał z powrotem, a oni za parę dni przysłali z powrotem tego rupiecia dałem za nią prawie 300zł i miała być na 3 lata gwarancja, która okazała się fikcją, nie dość że nie naprawili to jeszcze ukradli. Taki jest serwis gwarancyjny firmy ferm a mogłem kupić na targowisku za pół ceny, co dalej z tym robić nie wiem, facet z sklepu ma dzwonić do ich przedstawiciela handlowego ale czy to coś pomorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekkk    8

Kolego, jesli sklep nie zalatwi sprawy pomyslnie dla Ciebie, powiadom rzecznka praw konsumeta. W kazdym miescie wojewodzkim jest tak osoba i powinna pomoc.Mozesz tez zadzwonic do lokalnej gazety codziennej i przedstawic swoja sprawe.Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

rzecznik jest w każdym mieście powiatowym, u nas jest, nawet byłem kiedyś u niego.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik1882    1

na paragon ,sklepowy dzwonił do nich rozmawiał prawie godzinę dali nową o innej nazwie i prostrzą wersje bez nowej karty gwarancyjnej czyli jak bym kupił na targu a na kartonie pisze dwa lata gwarancji czemu nie oddali tej którą kupiłem ,ten cały ferm ma niezły ten serwis reklamują 3 lata gwarancji a jak im dałem do naprawy to szkoda im było 3zł na nowy kabel woleli odesłać jaką starą niekompletną na sztukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermes    1

To jamiałem więcej szczęścia .jakieś 4 lata temu kupiłem szlifierkę taśmową ,nawet sporo zrobiła i po roku padła i dali nową ,to samo było ze strugiem ale on chodził w sumie 20mi. i padł i dali nowy ,kątówka padła tydzień przed końcem gwarancji oddałem i naprawili ale po paru miesiącach padła . Ferm to kaplica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Albo ubiegaj się o zwrot pieniędzy, ja kiedyś w supermarkecie kupiłem radio CD/mp3, najtańsze jakie było -230zł, po 14 miesiącach użytkowania stwierdziłem ze oddam, nic poważnego się nie popsuło w nim ale w sklepie powiedziałem ze jak wyłącze to wyświetlacz świeci, chyba jeden głosnik nie gra i płyty nie chce wczytywać, powiedzieli ze zgłosić się za 14dni to albo oddadzą nowy albo zwrot kasy, tak myślałem ze oddadzą kasę bo na sklepie są już inne, i oddali całą sumę, ale pięknie grało w ciągniku, w samochodzie jest sony xplod to płytę ucina czasami :lol:

 

 

 

 

tak jak @nikita napisał, chociaż postrasz sklepowego rzecznikiem praw konsumenta, a jak to nie pomoże to nawet zgłoś się do niego...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

Odświeżę trochę temacik, cztery lata to jeszcze nie archeologia ;)

 

Kupiłem w 2012 roku dwie szlifierki kątowe firmy Ferm, sprawowały sie do tej pory całkiem nieźle. Niestety przyszła pora na serwis gwarancyjny. Gwarantem jest Elektromechanik w Elizówce koło Lublina niestety tam zostałem poinformowany iż nie serwisuja już sprzetu Ferma.

 

Znalazłem firmę Proma która niby serisuje ten sprzęt ale tylko wtedy gdy karta gwarancyjna zostanie wystawiona przez nich.

 

Mogę wprawdzie wysłać narzędzia do sklepu gdzie kupowałem ale wtedy mam gwarancję tylko na dwa lata a firmowa jest na trzy.

 

Ktoś może wie jak tą sprawę rozwiązać?


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rotor19    0

Możesz w sumie napisać do samego przedstawiciela ferm w Polsce. Jeste nim firma proama, opisz im sytuację, może oni coś wymyślą i wskażą jakiś głowny serwis. mail : proma@promapl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj