Skocz do zawartości

Zdjęcie

Który z ursusów jest najbardziej udany?

380 odpowiedzi na ten temat

#121 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 10:05

Mojim zdaniem to 3512 ( i ciągniki z tej seri ), C-385/U-912 i C-360 ( jedyna wada to wycie zwolnic i skrzyni ale z czasem idzie sie przywyczajic ) a najmniej udanym to C-330.

Ty wiesz co ty piszesz??Chyba nie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Który z ursusów jest najbardziej udany? Dzisiaj, 17:53
  •  

#122 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 11:20

Który z ursusów jest najbardziej udany? Najmniej udany, a jakoś wszyscy go mają... :P :)

#123 Share Tadeusz1212

Tadeusz1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 11:28

Który z ursusów jest najbardziej udany? Wiem co pisze, jak dla mnie C-330 to masakra. A czemu wszycy pisza ze C-360 jest najmniej udanym ciągnik jak 90 % gospodarzy posiada ten ciągnik. Wszyscy ??? Nie powiedział bym.

#124 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 11:32

Który z ursusów jest najbardziej udany? Chyba więcej jest 330 :P To 360 jest masakra...Dużo pali,paskudny,bez komfortowy,i nie przemyślany.330-ładna,mało pali,i fajnie się jeździ(choć komfortu też nie ma) :)

#125 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 11:46

Który z ursusów jest najbardziej udany? Moim zdaniem dowaliłeś trochę z tą C-330... :P

#126 Share Tadeusz1212

Tadeusz1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 12:02

Który z ursusów jest najbardziej udany? No pewnie C-360 to jest dopiero masakra. Paskudna, okropnie duzo pali, zero konfortu, skraszenie droga w utrzymaniu, czesto sie psuje, no i to wycie zwolinc> ŻAL. A i jeszcze zapomniałęś dodać, ze jest super silna, komfort oczywiście że jest i to lepszy niż w zetorze, i no posiada ją kazy nawet ten co nie ma gospodarki tylko mieszka w mieście np. bloku. URSUS C-330 RULEZ

#127 Share sabek27

sabek27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 28 grudzień 2007 - 12:26

Który z ursusów jest najbardziej udany? ja jestem za c-360 i 4514 są to moim zdaniem najlepsze maszyny jake ursus stworzył i morze jeszcze 1634 i 1234

#128 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 13:22

No pewnie C-360 to jest dopiero masakra. Paskudna, okropnie duzo pali, zero konfortu, skraszenie droga w utrzymaniu, czesto sie psuje, no i to wycie zwolinc> ŻAL. A i jeszcze zapomniałęś dodać, ze jest super silna, komfort oczywiście że jest i to lepszy niż w zetorze, i no posiada ją kazy nawet ten co nie ma gospodarki tylko mieszka w mieście np. bloku. URSUS C-330 RULEZ

:P :)

Zabłysnąłeś z tą siłą i komfortem. :)

#129 Share lukano

lukano

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo :)

Napisany 28 grudzień 2007 - 16:19

Chyba więcej jest 330 :P To 360 jest masakra...Dużo pali,paskudny,bez komfortowy,i nie przemyślany.330-ładna,mało pali,i fajnie się jeździ(choć komfortu też nie ma) :)

Czy C330 jest więcej niz C360 sprzeczał bym sie przynajmniej w moich stronach jest wiecej 60.
Dla manie C330 to tez masakra miałem przyjemność ja użytkować i szczerze wole C360 może i więcej pali ale na pewno zrobi więcej :) niż C330 może i wyją zwolnice ale idzie sie przyzwyczaić :)
Trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Wierz mi, żałuje się tylko i wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

#130 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 28 grudzień 2007 - 16:23

Czy C330 jest więcej niz C360 sprzeczał bym sie przynajmniej w moich stronach jest wiecej 60.
Dla manie C330 to tez masakra miałem przyjemność ja użytkować i szczerze wole C360 może i więcej pali ale na pewno zrobi więcej :P niż C330 może i wyją zwolnice ale idzie sie przyzwyczaić :)

jasne że więcej zrobi bo ma więcej KM ale teżwole ciapka nawet nie lubie zmieniać biegów przy C-360 ;/
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share kposy

kposy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 17:01

Który z ursusów jest najbardziej udany? Ludzie co wy gadacie???? c330 to jeden z najbardziej udanych traktorów - malo pali, mało awaryjny i jest w sam raz na duze gospodarstwo ( do pomocy ) jak i na małe ( do pracy ) .....
A c360 to jest ciagnik nieudany w 100%%%% - ANI NA DUZE GOSPODARSTWO ANI NA MAŁE.Zwolnice wyją, DUZO PALI trzepie stuka a NIC NIE ROBI bo jest slaba ....w przedziale ciagnikow od 25km do 70 km c360 stoi na samym dnie bo do niczego sie nie nadaje...lekkie prace zrobi c330 i spali polowe z tego a ciezkie nie sa do c360 ( chyba ze ogródek )
MaSAKRA to jest to cco Wy niektórzy wygadujecie!!!
PS: a poza tym jak c360 byla by dobrym ciagnikiem to trzymala by sie ceny ( jak c330 ) a mozna ja juz kupic za 8 tys - co swiadczy o tym jaki to jest SYF !!!

#132 Share lukano

lukano

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo :)

Napisany 28 grudzień 2007 - 19:00

Ludzie co wy gadacie???? c330 to jeden z najbardziej udanych traktorów - malo pali, mało awaryjny i jest w sam raz na duze gospodarstwo ( do pomocy ) jak i na małe ( do pracy ) .....
A c360 to jest ciagnik nieudany w 100%%%% - ANI NA DUZE GOSPODARSTWO ANI NA MAŁE.Zwolnice wyją, DUZO PALI trzepie stuka a NIC NIE ROBI bo jest slaba ....w przedziale ciagnikow od 25km do 70 km c360 stoi na samym dnie bo do niczego sie nie nadaje...lekkie prace zrobi c330 i spali polowe z tego a ciezkie nie sa do c360 ( chyba ze ogródek )
MaSAKRA to jest to cco Wy niektórzy wygadujecie!!!
PS: a poza tym jak c360 byla by dobrym ciagnikiem to trzymala by sie ceny ( jak c330 ) a mozna ja juz kupic za 8 tys - co swiadczy o tym jaki to jest SYF !!!

Bardzo ciekawe co piszesz :P :) ale ja i tak uważam ze C360 jest 100 lepszy od swojego młodszego brata chwile zastanów co piszesz bo to jest dopiero śmieszne :) :)
Trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Wierz mi, żałuje się tylko i wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

#133 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 19:05

Bardzo ciekawe co piszesz :P :) ale ja i tak uważam ze C360 jest 100 lepszy od swojego młodszego brata chwile zastanów co piszesz bo to jest dopiero śmieszne :) :)

C-330 nadaje się do takich prac, a C-360 do innych...jak sobie wyobrażasz C-360 która sadzi ziemniaki... :) ...znów w drugą stronę, C-330 przy prasie belującej... :) ...osobiście wolę C-330, C-360 mi się podoba, wolę już MF255 lub Ursusa 3512... :)

#134 Share roborolnik

roborolnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, OFF-ROAD i militaria

Napisany 28 grudzień 2007 - 19:13

Który z ursusów jest najbardziej udany? nie wiem co wy macie do tych c330. Choc wole je od c360 to jednak nie uwazam odrazu ze c360 jest zla. Wszystko przeciez zalezy od tego do czego uzywamy ciagnika. Ciapki sa malo awaryjne i c360 tez moze taki byc. trzeba tylko o te ciagniki dbac. Prawda ze trafialy sie wadliwe egzemplarze. Wiecej wadliwych bylo c360 ale tylko dlatego ze ich wiecej zrobili(chyba). Tak wiec wedlug mnie remis :P

#135 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 19:24

Który z ursusów jest najbardziej udany? Potwierdze odpowiedzi poprzedników iż C-330 to najbardziej udany ursus
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#136 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 28 grudzień 2007 - 19:29

Potwierdze odpowiedzi poprzedników iż C-330 to najbardziej udany ursus

jak dla mnie jest najbardziej udany ale nie każdy to powie bo nie każdy go ma
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#137 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 19:33

Który z ursusów jest najbardziej udany? Ursusów C-330 wyprodukowano około 433 182... :P

Ursusów C-360 wyprodukowano około 282 000... :)

#138 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:samochody, tunning, rolnictwo

Napisany 28 grudzień 2007 - 19:38

Który z ursusów jest najbardziej udany? mam ciapka z 74 roku i chodzi jak burza, teraz coś 5 bieg wyrzuca, ale mało pali i pracuje w różnych pracach, a w swej młodości robił wszystko aż do 92 kiedy się pojawiła u nas c-360, co prawda używana, c-360 może wygodniejszy, ale delikatny i paliwożerny silnik robiony 7 razy, ostatni szlif wału, na jesieni 2 razy uszczelke wydmuchło przy pracy z beczką 4 tys l. ciągnik jest beznadziejny, może wy macie lepsze modele, ale mój to nadaje się tylko na złom, mam jeszcze 3512 z 94, to jest maszynka, jak na razie bez żadnych awarii i przez 6 lat był głównym ciągnikiem- 25ha pługiem 3 skibowym, chodzi jak zegarek, a najlepsze są c-328 i te 6 cylindrowe, nie do zdarcia

#139 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 grudzień 2007 - 20:36

C-330 nadaje się do takich prac, a C-360 do innych...jak sobie wyobrażasz C-360 która sadzi ziemniaki

Ja nie muszę sobie wyobrażać 360 z sadzarką, bo tak sadzimy. U nas ciapek nie da rady no górzystych polach, podnosi przód. Nawet c 360 trzeba sadzić z góry na dół bo nie wyjedzie pod górę, co dopiero ciapek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share kposy

kposy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 20:45

Ja nie muszę sobie wyobrażać 360 z sadzarką, bo tak sadzimy. U nas ciapek nie da rady no górzystych polach, podnosi przód. Nawet c 360 trzeba sadzić z góry na dół bo nie wyjedzie pod górę, co dopiero ciapek.

heh to sadź sobie z gory na dół!...a poza tym jak dobrze sobie przód dociązysz to nie bedzie podnosic
PS: Sprawdz sobie ile na hektarze sadzenia spali c330 a c360
ZGADZAM SIE W 100% Z piotrek4x4

Dodaj odpowiedź