kposy

Który z ursusów jest najbardziej udany?

Polecane posty

brzozak2    241

u mojego ojca wczesniej dziadka przez cala gromade ursusow co sie przewinela najlepiej zapamietany zostanie 914 z 85 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Moim zdaniem C360 i U914. Czy C330 to nie wiem, bo nie mieliśmy go w gospodarstwie ;p


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzik    0

według mnie najlepszym ciągnikiem jest c330 maszyna nie do zajechania robie takim do 350 mth rocznie a ma tylko niego podorywka 5 skibowy pług podorywkowy i idzie a orka 2 *35 . Pamiętam

jak mój tata ze swoim bratem mieli 3 c330 na spółkę to on ma jedna z 1978 chodzi jak burza z

pługami 3 skibowymi to teraz wujek ja ma ma tylko 800 mth druga była nowiutka jak ja tata przywiózł to sie zepsuł jais tam wał już niepamietam jaki ale szła jak burza w trasie ale zaraz ja sprzedali no i 3 ta co teraz ja ją mam ma nakręcone 7000mth od 1983 roku już by sie kapitalka przydała oczywiście już ;) nie pierwsza.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Najbardziej mi się podobała 330.Jak miałem kilkanascie lat to ojciec sprzedał na rzecz 914-tki.Do dziś jednak mam sentyment do poczciwego ciapka a było to ładnych pare lat temu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@radzik C 330 i plug 3 skibowy ;). 10 km na korpus i idzie jak burza??? Nie wiem jakie macie ziemie i jak głęboką orkę robicie ale u mnie ciapek nie daje rady z dwuskibowym jak przyjdzie orać pod górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

C-330 od 50 lat w tamtym roku robiliśmy kapitalke ;] ciągnik nie do zdarcia ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raf19    0

Bardzo udana jest c330M ale zdecydowanie lepszy poręczniejszy i w ogóle jest U3512 , zarąbiście się tym jeździ , fajery nie wyrywa , lekko się skręca. Lubię nim robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kposy    1
Bardzo udana jest c330M ale zdecydowanie lepszy poręczniejszy i w ogóle jest U3512 , zarąbiście się tym jeździ , fajery nie wyrywa , lekko się skręca. Lubię nim robić

Nom z c330M sie zgodze a 3512 nie jezdzilem jako kierowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Jak dla mnie to c330 jest najbardziej udana. Tylko że brakuje begu pomiędzy 4 a 5 :angry: :rolleyes:

 

 

 

Też tak uważam ale jeszcze jeden wsteczny by się przydał i bieg miedzy 3 a 4 i rewersa ale to takie marzenia i trochę więcej masy.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Macie rację C330 jest nie do pobicia, a co do tych marzen to tez takowe mam zeby by jakis posredni bieg międy 4 a 5 i jeszcze jedno napęd na 4 koła, pomyslci jak wtedy by ten mały sprzecik pomykał :rolleyes:


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No to jak marzenia to jeszcze z 10 koni i napęd może nie koniecznie, ale lepsza kabina :]


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kposy    1
No to jak marzenia to jeszcze z 10 koni i napęd może nie koniecznie, ale lepsza kabina :]

Ja naprzyklad mam fajna kabine w m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r56ha    1

Posiadam U 3512 i moim zdaniem ten traktor jest nie do zdarcia...


2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
Posiadam U 3512 i moim zdaniem ten traktor jest nie do zdarcia...

Też tak uważam ja U3512(6tys mtg przez 10lat bez większych napraw) czego no nie robił i w każdej pracy sobie dawał doskonale radę ciągnik jest super tylko mógł by być trochę lepszy komfort w kabinie popieram te ciągniki są nie do zdarcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Prosiłbym aby użytkownicy właśnie seri **34 powiedzieli jak jest w nich z komfortem czy jestporównywalny np. do Zetorka 10540? :lol:


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

1-4011

2- 355

3- 360

A NAJBARDZIEJ UDANY TO SILNIK 360 Z TYLEM 4011

:lol:


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafael    0

Tylko i wyłącznie C330 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEN ciągnik się naprawde Polakom udal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek    3
Tylko i wyłącznie C330 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEN ciągnik się naprawde Polakom udal

a moim zdaniem c330 jest najmiej udanym ursusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Pawel197890
      Witam...Mam problem z C 385 nie wyłącza womu ...Panowie co może być za przyczyną.
    • Przez adikpl1
      Silnik powstały z uwielokrotnienia S-312 (w C-325)
      Dane techniczne które znalazłem:
      moc: 58 KM przy 2000 obr/min
      ciężar: 403 kg
       
      Wspomniano o nim w książce XX lat produkcji ciągnków w Polsce Ludowej Zakłady Mechaniczne Ursus 1893-1967 na 41 stronie.
       
      Czy wiecie coś więcej o tym silniku???
       
      Na stronie 43 pisze że Polska utrzymując produkcję ciągników Ursus C-328 zrezygnowała z uruchomienia produkcji następnych ciągników z rodziny Ursusów i przyjęła do własnej produkcji ciągnik Zetor 4011.
       
      Czyli były jeszcze inne prototypy oprócz tych z rodziny U (U 710-U 310)???
    • Przez Kamil_N
      Witam,
      zabrałem się za wymianę oleju i okazało się, że do korka miski olejowej mam przyklejone 3 kawałki metalu jak na zdjęciach, jakiś pomysł co to może być zanim ściągnę miskę?
       
      Z góry dziękuję za odpowiedzi



    • Przez Jasioodtraktora
      Witam. We wcześniejszym forum miałem problem ze szczelnością zaworu hamulca pneumatycznego w c330 i ktoś polecił mi kupić zestaw uszczelnień, ale jak rozebrałem mój zawór to tam nie ma miejsca na takie uszczelki chyba że ja nie wiem gdzie to wsadzić. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj