Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie rolnik ma siedzibę stada da się tak?

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 14:58

Nie rolnik ma siedzibę stada da się tak? czy nie będąc rolnikiem mógłbym założyć siedzibę stada i przepisać na siebie kilka krów tak żeby rodzice dostali dopłaty do bydła, szkoda sprzedawać kilku sztuk bo nie będzie co doić, czy w taki sposób mogę to zrobić, kiedyś babacia emerytka miała siedzibę stada którą zlikwidowała a nie ma ziemi jak to jest w przepisach?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nie rolnik ma siedzibę stada da się tak? Dzisiaj, 10:41
  •  

#2 Share ursus7245

ursus7245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 16:16

Nie rolnik ma siedzibę stada da się tak? mysle ze tak,bo firmy prowadzace skup bydla czy trzody maja ten nr ale moze trzeba niec jakias dzialalnosc

#3 Share boryss

boryss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 21:30

Nie rolnik ma siedzibę stada da się tak? witam coś czytałem o tym , to było chyba wymogi wzajemnej zgodnośći
no i co na to powiatowy lekarz wet. ze 2 stada bendą w jednej oborze

ja jestem z dolnośląskiego i unas niebendą dopłacać do bydła a muciek to jak na lekarstwo

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share boryss

boryss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 18 marzec 2010 - 21:14

Nie rolnik ma siedzibę stada da się tak? Fredek 07 masz jakies nowe wiadomości bo ja tez kombinuje zeby w mojim gospodarstwie zrobic 2 nr gospodarstwa bo doszłomi pare hektarków a niemoge dopisać do pakietu i na tym duzo trace

#5 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 18 marzec 2010 - 21:20

Nie rolnik ma siedzibę stada da się tak?

czy nie będąc rolnikiem mógłbym założyć siedzibę stada i przepisać na siebie kilka krów tak żeby rodzice dostali dopłaty do bydła, szkoda sprzedawać kilku sztuk bo nie będzie co doić, czy w taki sposób mogę to zrobić, kiedyś babacia emerytka miała siedzibę stada którą zlikwidowała a nie ma ziemi jak to jest w przepisach?

w ARiMR powiedzieli, że można coś takiego zrobić, nie ma przepisu który tego zabrania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 18 marzec 2010 - 22:16

Nie rolnik ma siedzibę stada da się tak? A czy nie rolnik, dokładniej bezrobotny, mógłby wystawić działkę rolną na dopłaty, której nie dzierżawi, nie jest właścicielem, a obrabia i nikt inny tego nie wystawia, czy wystawiając na dopłaty taką działkę nie zamknoł by sobie ktoś możliwości do premii młody rolnik, o ile taka osoba w ogóle może dostać dopłaty?