Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie wykształcenie trzeba mieć?

39 odpowiedzi na ten temat

#21 Share pawelek

pawelek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 18:43

Ja oboecnie chodze do szkoly policealnej dla doroslych i liczylem ze wystarczy ja tylko ukonczyc zeby miec kwalfikacje zawodowo np do MR jednak trzeba takze zdac egzamin zawodowy. Wiele informacji daje ten artukul http://www.wir.org.p...je_rolnicze.htm

dokładnie tak jest jak podaje stronka do której marco1 zamieścił link :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakie wykształcenie trzeba mieć? Dzisiaj, 07:08
  •  

#22 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 15 marzec 2010 - 18:46

Nie wystarcza trzeba mieć m.in. odpowiednie wykształcenie

chwila chwila przecierz była o tym mowa w temacie o MR i jest możliwośc skorzystania z Mr nie mając wykształcenia, trzeba udowodnić tylko ze przez 2 lata pomagałes w gospodarstwie i musisz to udowodnić w AGRiMR
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#23 Share marcinzt323

marcinzt323

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 06:36

Jakie wykształcenie trzeba mieć? on korzystał w 2008 i 2009

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share pawel321654

pawel321654

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 08:47

chwila chwila przecierz była o tym mowa w temacie o MR i jest możliwośc skorzystania z Mr nie mając wykształcenia, trzeba udowodnić tylko ze przez 2 lata pomagałes w gospodarstwie i musisz to udowodnić w AGRiMR

Jak już to 3lata

#25 Share Denison

Denison

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roslinna , mechanizacja rolnictwa maszyny i urządzenia do produkcji roślinnej , hodowla koni.

Napisany 16 marzec 2010 - 14:01

Jakie wykształcenie trzeba mieć? Sluchajcie mam pytanko. Chodze do szkoly policealnej z kierunkiem ,,technik rolnik,, czy po jej ukonczeniu (2 latach) a nie zdaniu egzaminu koncowego zawodowego bede mogl korzystac z np. ,,Mlodego rolnika,, Slyszalem ze wystarczy tylko ukonczyc szkole i otrzymac swiadectwo ukonczenia.
" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "

Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

#26 Share stefek1991

stefek1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 15:01

Jakie wykształcenie trzeba mieć? jest taka mozliwosc?? nie miec wyksztalcenia i skorzystać z premi MR???

#27 Share pawel321654

pawel321654

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 16:18

Jakie wykształcenie trzeba mieć? jest. poczytaj sobie dokładnie wymagania co do wykształcenia na stronie arimr

#28 Share stefek1991

stefek1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 16:34

Jakie wykształcenie trzeba mieć? no tak ale tam pisze ze w ciagu 5 lat trzeba uzupelnic wyksztalcenie ale mi chodzi wogole czy mozna skozystac z premi bez szkoly rolniczej?

#29 Share Denison

Denison

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roslinna , mechanizacja rolnictwa maszyny i urządzenia do produkcji roślinnej , hodowla koni.

Napisany 16 marzec 2010 - 16:47

Jakie wykształcenie trzeba mieć? Bez szkoly mozesz ale jesli nie uzupelnisz wykrztalcenia bedziesz musial zwracac 100% premii.
" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "

Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

#30 Share stefek1991

stefek1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 17:05

Jakie wykształcenie trzeba mieć? no to nie piscie ze bez wyksztalcenia mozna wziasc premie heh jak cos to trzeba uzupelnic

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 22:24

Jakie wykształcenie trzeba mieć? chcę kupić 3ha pola nie mam wykształcenia rolniczego.Mogę zakupić pole bo akurat jest za moim domem :)

#32 Share samex69

samex69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 582 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 22:53

Jakie wykształcenie trzeba mieć? waldek315 jak masz kasę to kupuj , toż to wolny kraj, ale jak chcesz skorzystać z unijnej kasy to musisz spełnić wymagania tego który tę kasę daje- logiczne nie? A tak na marginesie - po ile hektar ziemi w Twoich stronach ?
pozdrawiam!
PS.z jakich stron naszego pięknego kraju pochodzisz?

Bez szkoly mozesz ale jesli nie uzupelnisz wykrztalcenia bedziesz musial zwracac 100% premii.

Nie musisz zwracać 100% tylko jeszcze więcej bo agencja doliczy ci odsetki.
A jak uzupełnisz wykształcenie to Ci mogą skoczyć! :)

Witam wszystkich mam takie pytanie. Jaką szkołę muszę mieć żebym mógł przejąć gospodarstwo rolne. Czy jak będę miał średnie i kurs na wykwalifikowanego robotnika w zawodzie rolnik to wszystko będzie grało?

Aby nie robić błędów jakieś wykształcenie trzeba mieć (a nie "trzba miać") :)

#33 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 23:08

Jakie wykształcenie trzeba mieć? u nas 1ha można kupić tak od 10tys zależy jakiej ziemi.Gościu te pole chce podzielić na działki.Pole jest dosyć długie a wąskie, wygląda to tak że wzdłuż drogi jest jeden rząd domków jedno rodzinnych a za tym jest te pole za tymi domami dzierżawi to mój sąsiad co mu nieraz pomagam w żniwa z właścicielem jeszcze nie gadaliśmy wiem tyle że chyba złożył już jakieś papiery do gminy ale z tego co wiem to powiedzieli mu że może za 10 lat mu pozwolą to przekształcić na działki bo na drugim końcu miejscowości jeszcze jest dosyć działek na sprzedaż. Kiedyś gadałem z tym sąsiadem że chciał bym kupić te pole to mówił że nawet lepiej by było bo nie chciał by żeby ktoś za jego domem coś robił za moim też bo jak by nawet ktoś tam wybudował to widział bym gościa przez okno bo szerokość tego pola jest bardzo mała a gleba jest bardzo dobra jak kosiliśmy te pole pszenżyta to z niecałych 2ha bo jeszcze na tym polu sąsiad ma okólnik wykosił ok.7t/ha. A jestem z powiatu Leszczyńskiego Gmina Święciechowa

#34 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 25 luty 2011 - 19:38

Jakie wykształcenie trzeba mieć? A powiedzcie mi bo słyszałem nie raz że jak dostaniesz kasę z unii to nie można pracować przez pięć lat chodzi oto że nie mogę iść do pracy na 8/h a póżniej na gospodarstwie pracować. <_<

#35 Share zmija2a

zmija2a

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 25 luty 2011 - 20:40

Jakie wykształcenie trzeba mieć? Jak w temacie "Jakie wykształcenie trzba miać" - Ni kakiego (O ile to gwara). Pilnuj, żeby Twoje dzieci chodziły więcej do szkoły, niż na browarka, oraz żeby nie zlikwidowali szkół w Twoim rejonie (bo ostatnio niezła rzeź się dzieje). Jak nie przypilnujesz i szkoły zlikwidują to nie wiem czy będziesz miał co przepisywać za xyz lat.

#36 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 25 luty 2011 - 23:24

Jakie wykształcenie trzeba mieć? Ta odpowiedź to dla mię jeśli się nie znasz to się nie odzywaj człowieku a tak po zatem to ty wróć do podstawówki albo zainwestuj w słownik a nie pij browar pod kioskiem bo narobiłeś tu dużo błędów

Edytowany przez milanreal1, 25 luty 2011 - 23:35.
cytowanie poprzedniego posta

#37 Share karol

karol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Zainteresowania:Wszystkim po trochu... ;-)

Napisany 01 marzec 2011 - 23:10

Jakie wykształcenie trzeba mieć? dziwne że kumpel nie ma wykszt rolniczego przejął gospodarstwo i bierze dopłaty...
ja nie mam też a mimo to będe mógł się ubiegać o premie MR... B)

#38 Share mtz800

mtz800

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 17 czerwiec 2013 - 16:45

Jakie wykształcenie trzeba mieć? koledzy a czy czeba mięć zaliczony egzamin zawodowy czy tylko wystarczy skończyć szkołę ?

#39 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 18 czerwiec 2013 - 09:22

Jakie wykształcenie trzeba mieć? http://www.w-modr.pl/index.php?id=284 trochę tu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Pawlo547

Pawlo547

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 11:55

Jakie wykształcenie trzeba mieć? A po szkole np architektura krajobrazu mógł bym korzystac ze srodków unijnych.