ursus1634

Co ostatnio kupiliście do swojego gospodarstwa?

Polecane posty

Gość mirek37   
Gość mirek37

ja kupiłem poznaniaka 3m [używany] tylko jeszcze nie przywieziony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ej, a jakim samochodem ten ktoś odbierał od ciebie ten siewnik? bo u mnie we wsi jest taki co tam siewniki kupuje :)

 

Białe IVECO taka platforma do przeozu na podstawie busa nowe auto dość http://otomoto.pl/iveco-50c15-dmc-3490-6-1m-burto-firanka-salon-T2059661.html cos takiego tylko bez te budy sama laweta B)

Moze zobacze swego poznaniaka jeszcze na AF

Edytowano przez UrsusCzesio

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Ooo, ja już dawno nic nie kupowałem, ostatnio to Belarusa, pług i rozsiewacz nawozu, ale to w styczniu 2010. Ale w najbliższym czasie szykują się powazne zakupy, mianowicie: Przyczepa nowa 8ton, przyczepa uzywana 6 ton, siewnik zbożowy, opryskiwacz, brony, kombajn Anna, Bizon Rekord. Nie myslcie że jestem jakims bagaczem albo wielkoobszarowcem, większośc tych maszyn to na Młodego rolnika biorę, a pozostałe poprostu wymagają wymiany. Jak będę kupował poszczególne maszyny to na pewno pojawią się w galerii AF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

dzisiaj kupilem przyczepe czeszke brandys bss 9 ton za 4 tys do remontu (nowe burty i podloga )

czekam az gosc przywiezie jeszcze jedna i jak sprzedam d-47 to kupie jescze 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATUS2    3

no ja już w tym 2011 roku kupiłem owijarkę do bel, no i mam zamiar do wiosny kupic prase zwijajaca John Deere 550. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1382    47

A do mojego gospodarstwa w tym roku zakupiłem niezastąpione Gumofilce ze znaczkiem nike :D a i bym zapomniał o żarówce 60W do obory :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus355    0

Z nowych rzeczy to:

- Rozsiewacz nawozów RAUCH

- Rozrzutnik obornika Tytan 13

- Opryskiwacz Skotarek 2000l

- Pług obrotowy Kverneland

- Dwie przyczepy 10-cio tonowe ZASŁAW

- Agregat talerzowy UNIA ARES TL

- Siewnik talerzowy poznaniak

- Ładowacz czołowy Stoll do zetora 10641

- Formownica do ziemniaków cztero rzędowa

- Zamówiony jest Deutz Farh M600

 

Z używanych rzeczy to:

- Sadzarka do ziemniaków cztero rzędowa S-211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger3952    8

Zakupy 2010

siewnik Amazone D7 2,5m

MF 255

Mercedes Sprinter 412

beczkowóz 4000l

ruszta do obory

Zakupy 2011

jak narazie to tylko agregat ścierniskowy z talerzówką (jeszcze nie przywieziony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DebyFarmer    26

My w 2010 roku zakupiliśmy kosiarkę Samasz KDT 180 B) W pierwszym sezonie koszenia sprawowała się niezawodnie :D pozdro :)


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momek    27

ja w 2010 to pług akpil 4x40 agregat uprawowo-siewny 3m rolmasz i poryskiwacz 300l 12m samopoziomujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3869

pierwszy zakup w tym roku: rozsiewacz do nawozu, 15m, 1200l kolejne zakupy w toku


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj