ursus1634

Co ostatnio kupiliście do swojego gospodarstwa?

Polecane posty

zetor7540    0

no to ja my kupiliśmy tak: przetrząsarkę karuzelową deutz-fahr, rozsiewacz do nawozów amazone, karszera i droche wagę i wał strunowy do bron i trochę części do maszyn i ciągnika łaczna suma zakupu wyniosła ok 6 tyś


Wszystkich fanów marki ZETOR zapraszam na nasza-klasa http://nasza-klasa.pl/profile/13412339

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian2302    4

Tata w tamtym roku kupił(2007):

-Prasę Metal-Fach

-Owijarkę Sokółka

-wydzierżawił 15h

I zamówił mają nam przywieść:

Case jx 95+tur+osprzęt

pług 4 skibowy Kverneland

Kosiarkę dyskową 2,40

B)


Case jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

No to ja B) kupiłem Agregat uprawowy RAU 3.00m Kombi i Brony 4 typ ciężki


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

@piootr t leopoldowie ma johndeera no juz jest troche moze i dobrze przy takiej ilośći co na naszym terenie jest to ci co maja mogą sobie w miare dobrze zarobić a i nie ma długiego czekania i kolejek tak jak np u mnie 2 lata temu kukurydza dochodzi a nie mozna buło nikogo dorwać kazdy zaganiany na zarobkach. kosiło juz u mnie kilka siekałek i dwa razy nh agrostroj i faorszaj i jeszce jakaś tam i najlepiej nh robiło szybko czysto drobno pogniecione ziarko jezeli chodzi o predkość to niepozorni agrostroj wyglądał kukurydza duza była to 360 na 4 biegu trzeba było ganiać za nia tylko w agrostroju wszytko ładnie było ale brak gniotownika a najgorsza co mogło byc to forszaj masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek89    23

Ja zakupiłem w zeszłym tygodniu Pług 3 skibowy obrotowy Lemken, do mojego Ursusa 914. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4
@piootr t leopoldowie ma johndeera no juz jest troche moze i dobrze przy takiej ilośći co na naszym terenie jest to ci co maja mogą sobie w miare dobrze zarobić a i nie ma długiego czekania i kolejek tak jak np u mnie 2 lata temu kukurydza dochodzi a nie mozna buło nikogo dorwać kazdy zaganiany na zarobkach. kosiło juz u mnie kilka siekałek i dwa razy nh agrostroj i faorszaj i jeszce jakaś tam i najlepiej nh robiło szybko czysto drobno pogniecione ziarko jezeli chodzi o predkość to niepozorni agrostroj wyglądał kukurydza duza była to 360 na 4 biegu trzeba było ganiać za nia tylko w agrostroju wszytko ładnie było ale brak gniotownika a najgorsza co mogło byc to forszaj masakra

 

W Leopoldowie kto inny kupuje  sieczkarnie nie ten co ma JD 

 

NH  co u ciebie robił też nie ma gniotownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

u mnie dwóch mają i jeden ma a jeden nie ma a w leopoldowie juz wiem kto kupuje jest tam takich dwuch i jeden ma hohna a drugi nie chce byc pewnie gorszy hehhe wiem juz od wujaszka wiem który to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor165    1

No ostatnio to pług Rabe werk 5 skibowy obrotowy, przyczepe HL-6011, dwa lata temu to prasę Hesston Fiatagri zmiennokomorowa i siewnik 3 m Amazone D8. A teraz czekamy na krokodyl do tura i Mediona 310


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

w zeszłym roku

Kombajn zbożowy TC 56 HYDRO, heder 4,5 m z przystawką do rzepaku 4,5 m. wągrowiec

Rozsiewacz do nawozu RSXL Kverneland poj. 1650 l.

Opryskiwacz Kverneland IKARUS poj. 2800 l., szer. 18 m.

Kombinacja uprawowo-siewna brony wirnikowej NG300 z siewnikiem Accord DA, szer 3 m.

Pług Kverneland EM 100 pięcioskibowy (4+1), obracany

Packomat S (wał campbell 450 mm, brona palcowa przednia 20", brona palcowa tylna 16")

Przyczepa Metaltech DB12000 ład. 12 t.

Ciągnik rolniczy New Holland T7030 (167 KM)

i dmuchawe ssąco tłoczącą do zboża suc 300 e

w tym roku TUR 5 a jeszcze z 45 hektarów ziemi

i teraz siedze w domu i myśle jak opędzić raty


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac11    1

Ja w 2007r kupiłem Claasa Aresa 697

Meprozet 1000l

Rozrzutnik tytan 10

Kosiarki samasz

Sipma Wicher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

U mnuie jest tego dużo w przełomie 5 miesięcy kupiłem:

-przyczepa d45 kupiona w lutym

-sadzarka do ziemniaków w styczniu

-rozsiewacz do nawozów w styczniu

- opryskiwacz 300l w grudniu

- pług 3x30 -grudzień

- sprerzynówka 2,10 w pazdzierniku

- kopaczka elewatorowa w marcu

-pielnik 2 rzędowy w pazdzierniku

O tyle gratów sie wzbogaciłem i narazie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

jakies 2 tyg temu wujek kupil grubera 6 lap na gesiej stopie talerze takie jak w telerzowce ale brak walu wal trzeba bedzie dorobic ma kosztowac 4000zl ale moze zejdzie do 3500 bo to kolega wujka narazie nie wzial kasy... :)

 

PS belarus o dziwo nawet sobie radzi z 6 lapami :)


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja brałem z SPO:

-DF agroplus 67DT

-przyczepę 6t

-platformę do bel (11m)

-wóz asenizacyjny 7000l

-prasę zwijającą KRONE KR 130

-kosiarkę dyskową Deutz-Fahra 2,40m

-siewnik do nawozów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj