Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki wał do brony talerzowej

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 14 marzec 2010 - 18:49

Jaki wał do brony talerzowej Hej,
podpowiedzcie mi jakie macie wały w swoich bronach talerzowych?
Zastanawiamy się z ojcem na dorobieniem dokupieniem czegoś do naszej talerzówki.
Jaka średnica wału? ile strun? co za tym idzie jaki rozstaw strun?
Jak to wygląda u was? jesteście zadowoleni?

Pytam ponieważ nie wiem czy uda mi się dokupić coś na 3.7m, widziałem w ofertach wały 3.4m - 3.9, 4.2 ale póki co nikt nie oferuje (z tego co widziałem) wału o szerokości 3.7

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki wał do brony talerzowej Dzisiaj, 09:24
  •  

#2 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 18:52

Jaki wał do brony talerzowej no to kup 3,9 i bedzie troszke szerszy ja tak mam w kultywatorze a w talezowce mam wal strunowy o srednicy ok 35 cm tak na oko bo nie mierzylem i w gruberze tez taki jest i dobrze sie spisuje przynajmniej w gruberze bo talerzowke dopiero kupilem i nie mialem jeszcze okazji wyprobowac

#3 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 14 marzec 2010 - 18:54

Jaki wał do brony talerzowej biore pod uwagę opcje zrobienia takiego wału bo ten 3.9 to jest z firmy której nie znoszę i powiedziałem sobie ze raczej nic już od nich nie kupię, a poza tym bym musiał jeszcze bardziej uważać jadąc po drodze

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Damin180894

Damin180894

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, uprawa roślin.

Napisany 14 marzec 2010 - 19:17

Jaki wał do brony talerzowej dobry będzie o średnicy ok. 40cm i odległość miedzy rurkami z 15cm chyba wystarczy.
Pijany balet: tyle wad co zalet....

#5 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 19:24

Jaki wał do brony talerzowej Jak się dowiadywałem oraz widziałem w pracy, to znakomicie swoje zadanie spełnia wał pierścieniowy (kołeczkowy)- tyle, że jest on strasznie drogi. Do mojej brony talerzowej (ponad 4 m) to koszt ok 12 tys. zł, ale super robi robotę. Tnie ziemię i ją równa. Mój kuzyn ma z Unii talerzówkę, także ciąganą (ok. 3,5 m) i ma przy niej wał rurowy (dosyć duży, średnica ok 30- 40 cm) i również jest bardzo dobry i dużo dużo tańszy. :)
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 kwiecień 2010 - 15:28

Jaki wał do brony talerzowej Kilka firm robi agregaty ścierniskowe dziewięciołapowe i w zależności od firmy mają po 3.6-3.8m, więc można zapytać.