Skocz do zawartości

Zdjęcie

4m agregat na przedni TUZ do JD 8130

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kuba87

Kuba87

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, uprawa uproszczona i bezorkowa!

Napisany 14 marzec 2010 - 16:15

4m agregat na przedni TUZ do JD 8130 Jakie firmy mają w swojej ofercie agregaty(zębowe!-talerze odpadają) na przedni TUZ o szerokości 4m? Maszyna miała by pracować na głębokości ok 15-20cm przed JD 8130 z Horschem Pronto(głębsze spulchnianie po wcześniejszej uprawie ścierniska Vaderstadem Carrierem). Lemken oferuje przy tej szerokości tylko 9 łap w maszynie Topas, Kongskilde Vibro Flex byłby super tyle, że 4m nie produkują;/-gdzie szukać czegoś podobnego do Vibro Flexa?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
4m agregat na przedni TUZ do JD 8130 Dzisiaj, 03:38
  •  

#2 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 14 marzec 2010 - 16:33

4m agregat na przedni TUZ do JD 8130 Kverneland KFL czy jakoś tak nie ma przypadkiem 4 m i jest na łapach. Sprawdź bo Mi się nie chce szukać :)
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#3 Share Kuba87

Kuba87

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 16:55

4m agregat na przedni TUZ do JD 8130 KLF :) -dzięki ale to odpada-musi być większy prześwit i dłuższe zęby.

#4 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 14 marzec 2010 - 17:09

4m agregat na przedni TUZ do JD 8130 A dopytywałeś sie dealera może da się inne zęby zamontować :)
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Kuba87

Kuba87

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 17:31

4m agregat na przedni TUZ do JD 8130 Nie o nic nie pytałem bo dopiero Ty mnie nakierunkowałeś na KV ale na dobrą sprawę tak samo można Vibro Flexa poszerzyć lecz lepiej jak byłby to orginał-niekoniecznie hydraulicznie składany chociaż dobrze by było :)

#6 Share Baza18

Baza18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 17:39

4m agregat na przedni TUZ do JD 8130 Na youtube jest filmik agro-maszu - ale Ciebie ineteresuje zdecydowanie inny agregat - podsłym link
Baza

#7 Share Kuba87

Kuba87

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 17:54

4m agregat na przedni TUZ do JD 8130 Zdecydowanie inny :) -ma to być rasowa drapaka-słoma nie jest zbierana i po Carrierze zostaje troche tych resztek pożniwnych więc maszyna musi sobie z nimi bez problemu poradzić.

Czyli rozumiem, że takich firm na rynku nie ma? Pewnie tak jak pierwsza opcja była się poszerzy Vibro Flexa;)

Edytowany przez Kuba87, 25 marzec 2010 - 07:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2848 postów

Napisany 08 luty 2014 - 11:57

4m agregat na przedni TUZ do JD 8130 Odświeżam.

Czy ktoś z was widział uprawę bez orkową przeprowadzoną na przednim TUZ. Agregat typu http://fpr.com.pl/gallery/image_page.php?album_id=84&image_id=11766&sk=t&sd=d&st=0, zamontowany na przedni TUZ wraz z aplikatorem nawozu, a z tyłu agregat uprawowo siewny? Jakaś firma produkuje maszyny tego typu. Czy waszym zdaniem jest to możliwe aby wszystko zamknąć w jednym przejeździe. Spulchnianie gleby zamiast orki, siew nawozu, uprawa, zagęszczanie i siew?

Chodzi mi o coś takiego wraz z rozsiewaczem nawozów. Maszyna z filmu nie ma przypadkiem za mało łap by nadawała się do głębokiej uprawy zamiast orki?

Edytowany przez damianzbr, 08 luty 2014 - 12:19.