Skocz do zawartości

Zdjęcie

Technik Geodeta

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 15:58

Technik Geodeta Jest ktoś z was kto się szkolił w takim kierunku. Stoję przed wyborem składania podań i chcę się dowiedzieć czy mi się opyla iść do technikum czy lepiej iść do liceum a potem na studia w tym kierunku?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Technik Geodeta Dzisiaj, 05:33
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 marzec 2010 - 08:06

Technik Geodeta W obecnych realiach i tak będziesz musiał skończyć studia. Do robót tzw. "unijnych" wymagany jest inż. przed imieniem i nazwiskiem, a najlepiej mgr inż.. Po technikum jest także dłuższy staż do otrzymania uprawnień. Co do technikum to dobra szkoła przed studiami, chociaż o rok przedłuża edukację. Jeżeli masz blisko technikum to chyba dobry wybór (wg mnie).

#3 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 18 marzec 2010 - 08:21

Technik Geodeta Blisko to nie mam bo 50km ale jakby mnie do LO nie przyjmą to wybór pada na tę szkołę

#4 Share Kris5

Kris5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Zainteresowania:Sport, Rolnictwo

Napisany 23 marzec 2010 - 17:49

Technik Geodeta Ja chodzę do technikum geodezyjnego już trzeci rok i też mam do szkoły około 50 km, szkoła ogólnie fajna dla tych co lubia matme i rysunek. Muszę przyznać że na tym kierunku nie jesttak łatwo jak by się wydawało.

P.S A skąd jesteś jeśli można wiedzieć??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 23 marzec 2010 - 21:19

Technik Geodeta Dokładnie jestem z Bielska Podlaskiego a szkoła znajduje się w Białymstoku.

#6 Share GABBER85

GABBER85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki rolnicze, muzyka, bud, dziewczyny z fajnymi tyłkami...

Napisany 24 marzec 2010 - 10:57

Technik Geodeta ja skonczylem technikum... drugi raz poszedl bym tez do technikum
w liceum naucza pewnie lepiej matmy, i bedziesz mial WEDŁUG MNIE czasoumilacze typu religia plastyka wiedza o tancu :) ,które 95% nie sa potrzebne, - ale to jeszcze zalezy od liceum
w technikum to chociaz masz rysunek techniczny, nie wiem po co mi byla potrzebna historia w technikum, to byla strata czasu bo mogli zrobic przez ten czas przesadnie, chociaz jeden dzial matmy a konkretnie, a tak to 98% mojej grupy na to lała bo to jest niepotrzebne, jak ktos chce historie to niech sobie idzie do liceum
zboczylem z tematu,

>>>>>> 

#7 Share jackkk1988

jackkk1988

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, ciężarówki,geodezja, majsterkowanie

Napisany 29 wrzesień 2010 - 14:04

Technik Geodeta ja jestem na 4 roku (mam nadzieje:)) na agh geodezji Jesli chcesz kontynuowac w tym kierunku nauke na studiach to idz do technikum. Pozniej bedzie Ci duzo duzo łatwiej na studiach.. ja bylem po lo i bylo Ciezko.... a Ci co byli po technikum mieli tzw lajta;D przez 2 lata minimum:)
[CE] [DE]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share wertus

wertus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    i budowlane

Napisany 29 wrzesień 2010 - 17:59

Technik Geodeta Mój brat jest mgr inż geodeta i powiedział że strasznie kiepskie zarobki są w tym zawodzie 1,5 tys. zł a jak ma się 2 tys. to już dobrze(po studiach), i tak aż do uprawnień. Teraz myśli nad innymi studiami, bo jako geodeta nie dostanie kredytu na mieszkanie. Dla mnie to śmieszne, bo Pani w biedronce więcej zarabia od niego <_<