Skocz do zawartości

Zdjęcie

wspólne użytkowanie maszyn

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 23 marzec 2010 - 10:10

wspólne użytkowanie maszyn Jeśłi masz wszystko na papierze możesz wezwac udziałowca do respetkowania warunków spółki lub go wykupic i miec spokój. Jesli by wszyscy tak sobie ufali firmy czy instytucje nawet mając uczuciwe zamiary wobec siebie nie podpisywały by umów spożądzonych przez radców prawnych w których zawarte są rózne ewentualności. Trochę się takich umów naczytałem i widze tego sens, pozatym widziałem w życiu wiele spółek "na gebe" gdzie przy rozstaniu były problemy bo ludzie nawet nie pisali co robili i za ile a potem się żałowali że o wiele lepiej by było.Osobiście nie kupił bym maszyny na spółke albo mnie stac albo nie. Co do usług w mojej okolicy ludzie nawet proszą by łąke kosic bo krowy ma tylko 2 rolników. Ci co sieją zboże mają swoje maszyny potrzebne do tego starsze lub młodsze oprócz kombajnu (6 na wsi). Dlatego ten biznes plan uwazam za oderwany od rzeczywistosci bo wiem jak naprawde jest z popytem an usługi i kto go kreuie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wspólne użytkowanie maszyn Dzisiaj, 04:21
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wspólne użytkowanie maszyn Dzisiaj, 04:21
  •  

#22 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 11:44

wspólne użytkowanie maszyn Odkopuje temat.

Mam pytanie, czy ktoś zamierza, lub może już skorzystał z linii kredytowej na "wspólne użytkowanie maszyn"?
Druga kwestia: czy jest grupa rolników, która złożyła, bądź zamierza złożyć wniosek PROW pod hasłem wspólnego użytkowania maszyn?
Czy są ograniczenia administracyjne, tzn. czy grupa rolników musi być z jednego województwa?

Pozdrawiam!
DEZERTER