Zaloguj się, aby obserwować  
pawel998

fendt 209,210 vario cena

Polecane posty

pawel998    0

witam.jestem na kupnie ciągnika ok.90-100KM.poważnie biorę pod uwagę FENDTA .mam już info.na temat 309 jednak nowa seria 200 vario (wersja normalna rolnicza)zwróciła moją uwagę .ma ktoś z was jakieś bliższe informacje na temat ceny 209,210 vario.chodzi mi o cenę realną a nie katalogową .nikt od Korbanków nie udzielił mi konkretnej info.na ten temat a przy 309 od pierwszej oferty do trzeciej zeszli z ceny ok.50tyś zł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHTD5030    0

to jest ta same cena chodzą tak samo czyli 290 tys i koło tego jak masz inf to wiesz no ja bym jak juz brał 309 jest ładniejszy od tej nowej serii ja byłem i tak mi mówili takze wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak korbanek nie podał Ci ceny,to tym bardziej żaden z użytkowników dokładnej ci nie poda :) Czyżby na prawdę zeszli ci z 309 50tys zł???Jak dla mnie mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Mi powiedzieli wczoraj 60 tys euro netto, na razie dokładnych cen nie znają. Ogólnie kilka tys droższa jest 300 i tą bardziej proponowali. Wyczułem w ich gadaniu że te 3 cyl nie są warte tej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zobaczymy, co będzie się dalej działo, ale moim zdaniem 200 Vario tym w ofercie Fendt'a czym Avero w ofercie Claas'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

Na demo tour Fendta będzie mozna zobaczyć 200 Vario i sprawdzić jak te 3 cylindry pracuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Właśnie są już jakieś dane odnośnie lokalizacji i daty? Interesuje mnie woj. Mazowieckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy    0

A powiedzcie za ile może być do wyrwania Fendt 310 albo 311 Vario? Chodzi mi o taką już ostateczną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

60 tys euro to bardzo duzo

 

mi 312 wyceniali za 62 tys euro, a 309 pewnie bym za 59 wyrwal


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

podlaskie-13 kwiecień Jawory Klepacze po trasie Warszawa-Białystok jak sie nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel998    0

Mi powiedzieli wczoraj 60 tys euro netto, na razie dokładnych cen nie znają. Ogólnie kilka tys droższa jest 300 i tą bardziej proponowali. Wyczułem w ich gadaniu że te 3 cyl nie są warte tej ceny :)

 

 

za 309 najpierw wołali 308tyś.zł brutto a wczoraj ten sam przedstawiciel (oczywiście juz za kolejnym konkretnym podejściem )kiedy mu powiedziałem o umowie z ARIMR na 260tyś zł ,policzył że zmieszcze sie w tej cenie z 309 z trochę okrojonym wyposażeniem .chyba nie umiem liczyć ale zeszli z ceny o 50 tyś.zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj