Zaloguj się, aby obserwować  
piecewo

agregat z siewnikie hasia dk 300

Polecane posty

piecewo    0

tak sobie myśle że do 130 konnego ciągniczka będzie ok. a wy co o tym myślicie czy 14000 tys. to rozsądna cena.http://www.allegro.pl/item959063667_agregat_uprawowo_siewny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze widzę to ten agregat ma wał zębaty z przodu. :) ciągnik napewno da rade bo kumpel ciągał taki za 914 z TURBO ale czy masz aż tak ciężką glebe? a te zęby jak przyjdzie ci wymieniać to też jest ładny koszt. a szykałeś czegoś zbroną wirnikową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem    37

Co do 130 koni to powinien sobie poradzić, osobiście zasiałem podobnym zestawem ok 500 hektarów tylko z przodu był Becker nie RAU, zestaw pracowal z ursusem 1224 i maszyna ledwo zipała, dopiero ursus 1614 radził sobie bez problemu, pytanie tylko jak konie ursusoskie maja się do tych którymi Ty dysponujesz?? Siwnik Hassia moim zdaniem bardzo dobry wybór, sam takim dysponuje i jestem bardzo zadowolony, łatwo dostępne części zamienne ponieważ te siewniki są nadal produkowane w Kutnie pod szyldem Kongskilde w nie zmienionej formie jako Demeter, jeśli wszystko jest sprawne i dobrze zrobisz prube krenconą to efekt końcowy jest ok, dużym minusem są znaczniki które nie składaja się w pion i bardzo utrudniaja omijanie przeszkód na polu. Radził bym tylko zastanowić sie nad tym co z przodu, czy aby napewno potrzebujesz aktywnej maszyny uprawowej i czy miałeś doczynienia z rototilerem?? do tego zestawu konieczny dobry, mocny wałek przekaźnika mocy ze sprzęgłem, w zęby potrafi wbić się czasem kamień i narobić niezłego zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj