Skocz do zawartości

Zdjęcie

C 330 czy T 25?

1607 odpowiedzi na ten temat

#1461 Share belarust25

belarust25

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa
    motoryzacja, mechatronika,ładne dziewczyny

Napisany 05 styczeń 2012 - 19:22

C 330 czy T 25? @Vladimir dobrze piszesz ten silnik to ciężko zadusić. Ja w tym roku zwoziłem piasek i tam jest ciężko wyjechać nieraz jak był ktoś innym traktorem to i ja mu pomagałem i on mi i na 2 sie wyjeżdżało. Ale nieraz wyjeżdżałem na jeden to naprawdę miał ciężko przód w górze i silnik już stawał i już myślałem że go zadusi ale silnika nie szło zadusić i wyjeżdżał pod tą górę i wchodził na obroty. B)
A co do kierownicy to u mnie niema żadnych luzów i nie chodzi aż tak ciężko żeby wspomaganie zakładać. Ja tam skręcam bez problemu nawet jak na postoju jest i mam na przodzie komplet obciążników. Powiem że chodzi mniej więcej tak jak w c330 sąsiada. :)
KPK Kumurun Team

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
C 330 czy T 25? Dzisiaj, 17:24
  •  

#1462 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze :D

Napisany 05 styczeń 2012 - 20:45

C 330 czy T 25? ale o co się spierać obydwa maja pracować w polu wiadome nic nie jest doskonałe i wszystko ma swoje wady jak i zalety , każdy też widzę broni swojego traktora ale po co się o to spierać jak te dwa traktory mają prawie jednakową moc wiadomo każdy ma inne wady i zalet jeden ma dwu stopniowe sprzęgło drugi jedno w jednym jest wygodniejsza pozycji włącza WOM i podnośnik w drugim niestety trzeba się schylać , mam c-330 i do niej jestem bardziej przyzwyczajony ale na T-25 też czasem zdarzy mi się jeździć na wersji z jedną wajchom do zmiany biegów jak i na wersji z dwoma wajchami do zmiany biegów i bardziej jestem przyzwyczajony do 330 ale T-25 to też dobry traktor i jak dla mnie oba są na równym miejscu i spór który lepszy dla mnie jest dziwny bo o co się tu kłócić

Edytowany przez Klepk995, 06 styczeń 2012 - 13:03.

#1463 Share Majes897

Majes897

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 06 styczeń 2012 - 22:28

C 330 czy T 25? Moim zdaniem ten ciągnik dobry i ten dobry... Ale jak bym jednak wybrał c330 ; ) Lepszy uciąg, skrętny, łatwo dostępne części ( Do t-25 chyba też ), Coś się zepsuję, z pewnością sam go naprawisz, Bodajże mniejsze spalanie niż w T-25 ( Wiele osób tak mówi w mojej okolicy ), w c330 prędzej się połapiesz w biegach ( Tu kwestia przyzwyczajenia ) ; )

No tak ogólnie, Ciapek dobry do wszystkiego ; ) Małe spalanie, tanie części, uniwersalny + Ten piękny dźwięk Ursus'a C330 ; )

#1464 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1005 postów
  • Zainteresowania:Bydło mięsne

Napisany 07 styczeń 2012 - 12:22

C 330 czy T 25? Najlepsze c-330 ciągnik nie do zdarcia skrzynie to mają wieczne silnik zresztą też jak odpowiednio dbasz. C-330 ma zalety ale też wady jak każdy. Jedyną wadą jest to że miały Kiepskie Kabiny, ale Teraz naglak produkuje takie kabiny do c-330 że niema poruwnania.
Polecam C-330 mam ją kupe lat i awari niema, spalanie też jest bardzo niskie, Także tylko i wyłącznie c-330

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#1465 Share szymek

szymek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 12:45

C 330 czy T 25? jezeli by ktos byl chetny to mam namiar na c 330m nawet po pieniadzach

#1466 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 07 styczeń 2012 - 15:47

C 330 czy T 25? No tak jeśli pisze marekfarmer to 330 musi byś najlepsza. :lol: Mam t25 i spalanie jest bardzo małe, śmie twierdzić że więcej mi spala powietrza niż ON :lol: i co najważniejsze jest nie do zdarcia cały ciągnik,bo 330 się kiedyż zetrze. :(

#1467 Share jaco512

jaco512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza,mechanika itp.

Napisany 07 styczeń 2012 - 18:19

C 330 czy T 25? "...i co najważniejsze jest nie do zdarcia cały ciągnik..." to twierdzisz że twój Iwan jest pokryty pyłem diamentowym lub tytanem, że jest nie do zdarcia, ciekawe jakie opony masz-pochwal się jaka to marka? "Gumka-Niezdzierałka" Dodany obrazek . Owszem, dawniej ciągniki były projektowane z nieco innym nastawieniem producenta na materiał i ekonomię.

#1468 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 07 styczeń 2012 - 19:30

C 330 czy T 25? Tak pokryty jest tytanem. :) Gumy mam takie że nigdy mi się nie ścierają. :lol:

#1469 Share belarust25

belarust25

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 19:33

C 330 czy T 25? Wszystko idzie dojechać, każdy sprzęt. Ale porównując t25 i c330 to t25 jest bardziej wytrzymały. B)
KPK Kumurun Team

#1470 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 07 styczeń 2012 - 19:39

C 330 czy T 25? Pewnie że wytrzymalszy , Ruska stal gniotsa nie łamiotsa :D

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1471 Share jaco512

jaco512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 19:42

C 330 czy T 25? Oczywiście, wiele zależy od zdolności kierowcy, ale może byś podał jakieś argumenty, żeby twoja wypowiedź miała jakieś uzasadnienie.

#1472 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 19:52

C 330 czy T 25? Oczywiście swoją wypowiedz napisałem w żartach ... wszystko zależy jak dbasz o sprzęt bo jak to mówią "jak dbasz tak masz" Obydwa ciągniki w swojej klasie są porównywalne , gdybym miał wybierać to pewnie wybrał bym T25 bo po prostu jestem do niego przyzwyczajony , jeden będzie wolał Ursusa drugi Ruska i nic na to nie poradzimy :)

#1473 Share Vladimir

Vladimir

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 07 styczeń 2012 - 21:43

C 330 czy T 25? C330 w życiu więcej nie pociągnie, a Wy swoje i swoje :lol: Ruska silnik jest nie do zduszenia podczas gdy C330 przy tym samym ciężarze ledwo dycha...
Ruskie jest mocne i nie łamie się od podrzucenia przodem (bo i ciężki ma przód) jak C330... B)
Są Kabiny Naglak ale jakby tanie były to @marekfarmer już byś ją miał, a i tak i tak przy podłodze będą dziury nie to co w Rusku... ;) po drugie połowa kabiny plastik, że przy wywrotce się rozsypie, a z ruską to można fikołki robić :lol:

Sprzęgło z jakiegoś pręta zrobione i ciężko chodzi, że noga napieprza, a hamulce gorsze jak w rowerze-nieraz szło się ojcu z wujem na niej zabić... a Ruskiem w miejscu się staje B)
O Hydraulice i komforcie to nie mamy co mówić-każdy chyba wie, że tu i tu Rusek kładzie na ziemię C330. :rolleyes:

C330 ma okrągłe kółka i jeździ jak połowa ciągników, ale ja znając opowiadania taty i wuja gdy jeszcze mieli C330 i T25 to naprawdę polecam Władka-C330 już dawno u nas nie ma... :P B)
Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

#1474 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2641 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 21:54

C 330 czy T 25? Czytając te posty można nieźle się ubawić. Każda osoba chwali swój ukochany ciągnik, jeden chwali ruskiego quada drugi c-330, a tak naprawdę w tych czasach te ciągniki do niczego się nie nadają. Każdy kto myśli o rozwoju ma większy ciągnik, większe maszyny i większość pracy wykonuje nim. A wy się kłócicie jak małe dzieci który lepszy ;)

Ktoś zamknie w końcu ten temat ? Ta kłótnia nie ma końca, a zresztą można trochę się pośmiać czytając bajeczki co to te ciągniki nie potrafią :rolleyes:

#1475 Share jaco512

jaco512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 22:10

C 330 czy T 25? Vladimir twój władek jest po prostu stworzony do wszystkiego.... Wszystko super i cacy... No wręcz "prawdziwy radziecki mercedes" może jeszcze polecisz nim w kosmos, przecież ten silnik jest nie do zduszenia i kabina super komfort....:lol:

#1476 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 22:29

C 330 czy T 25? No "komfort" na pewno lepszy od C330 z dziurami w podłodze i za siedzeniem :)

#1477 Share belarust25

belarust25

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 22:46

C 330 czy T 25? co do trwałości materiału to się zgodzę z Vladimirem. Porównajcie belkę podnośnika c330 i t25. Bo jeszcze nie widziałem wygiętej belki w rusku. A przód ma cięższy. A co do silnika to dziś jeździłem i przy wyciąganiu przyczepy też silnik schodził z obrotów ale go nie zadusiło. W najbliższym czasie będzie film na yt sami zobaczycie. :rolleyes:
KPK Kumurun Team

#1478 Share jaco512

jaco512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 22:48

C 330 czy T 25? Warunki w kabinie lepsze, zgoda. Dziwię się tylko że Ursus nie kupił licencji na t-25 skoro nie ma żadnych wad (w opinii Vladimira), przecież c-330 przy nim to pikuś :lol:

#1479 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 23:10

C 330 czy T 25? Każdy ciągnik ma wady ale ma też zalety :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1480 Share Vladimir

Vladimir

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 07 styczeń 2012 - 23:32

C 330 czy T 25?

Czytając te posty można nieźle się ubawić. Każda osoba chwali swój ukochany ciągnik, jeden chwali ruskiego quada drugi c-330, a tak naprawdę w tych czasach te ciągniki do niczego się nie nadają. Każdy kto myśli o rozwoju ma większy ciągnik, większe maszyny i większość pracy wykonuje nim. A wy się kłócicie jak małe dzieci który lepszy ;)

Ktoś zamknie w końcu ten temat ? Ta kłótnia nie ma końca, a zresztą można trochę się pośmiać czytając bajeczki co to te ciągniki nie potrafią :rolleyes:

Nie każdy utrzymuje się z gospodarstwa bo to nie jest jedyny środek utrzymania. Rocznie robię ciągnikiem 40-70mtg, rolnictwa nie mam już ok.5 lat i ciągnik mam po to, aby coś przywieść, odśnieżyć itp. i robię nim wszystko co jest mi potrzebne-potrzeby zaspokaja :rolleyes: nie bądź taki wyśmiewny <_< piszę w temacie wyrażając swoje zdanie, że u mnie po prostu lepszy Rusek i tyle... :rolleyes:

Vladimir twój władek jest po prostu stworzony do wszystkiego.... Wszystko super i cacy... No wręcz "prawdziwy radziecki mercedes" może jeszcze polecisz nim w kosmos, przecież ten silnik jest nie do zduszenia i kabina super komfort....:lol:

Dokładnie-wszystko w nim mam cacy-wśród Ursusów Mercedes bo sporo jeszcze warty kolego B) no nie mów, że kabina jak na rok 1995 nie jest dobrze wyposażona... :blink:

Warunki w kabinie lepsze, zgoda. Dziwię się tylko że Ursus nie kupił licencji na t-25 skoro nie ma żadnych wad (w opinii Vladimira), przecież c-330 przy nim to pikuś :lol:

Nie pikuś, ale czy nie mogli się choćby z głupią kabiną przyłożyć czy poprawieniem komfortu? Robili i robią wszystko masowo na odpierdziel jak i dziś i dziwić się, że ludziom źle się żyje-taka prawda <_< wiadomo, że wady ma-choćby brak dwustopniowego sprzęgła (mi akurat niepotrzebne), po paru latach kolumna ma luzy-póki co na podstawie dwóch wersji Władków, które posiadam tyle narzekam na nie...
Weź kup Polską lampę do Władimirca: po roku się rozlatuje, a oryginalne wytrzymują po 20 lat...
Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Dodaj odpowiedź