Skocz do zawartości

Zdjęcie

C 330 czy T 25?

1607 odpowiedzi na ten temat

#1301 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 22 grudzień 2010 - 23:04

C 330 czy T 25? Nic nie wspominałem o wyglądzie. Kwestia gustu bo właśnie Ursusy te kanciaki najbardziej mi się podobają.
Gówno wiemy to nas oświeć :lol:
Wieczny kawaler ;)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
C 330 czy T 25? Dzisiaj, 08:12
  •  

#1302 Share zeno

zeno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 23:04

C 330 czy T 25? hahahahahahahahahaha

Widziałem jak w tym roku w tych upałach gość waładkiem kosił, co raz stawał bo mu olej grzało, przes cały dzień kosił i nie wykosił a kosili ciapajami i w dużo gęstrzej trawie bo do lipca nie koszonej i nic się nie grzało

#1303 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 23 grudzień 2010 - 00:14

C 330 czy T 25? To co widziałeś o niczym nie świadczy, ciapek tez może mieć zapchane żeberka chłodnicy. Co do jednego się zgodę - nadają się do wożenia truskawek :lol:

#1304 Share KarolT25

KarolT25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 23 grudzień 2010 - 09:27

C 330 czy T 25? @zeno weś mnie nie orzsmieszaj ja kosilem ruskim z famarolka 1.65 a dwa pola dalej sasiad z 1.35 pole takiej samej dlugosci i szerokosci to ja na 4 smigalem kosiarka a on na 3 i nie mogl mnei dogonic jak go wyprzedzalem o jakies 3 razy objechania laki :lol:

#1305 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2205 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 23 grudzień 2010 - 11:44

C 330 czy T 25? @KarolT25 a smok w tej bajce był? Czym się chwalisz to nie mam pojęcia - kosiłeś biegiem 4 a to w trzydziestce będzie pewnie 5 :D
Więc tu się wcale nie dziwie że go wyprzedzałeś. Daj taki sam bieg i taką samą kosiarkę na takiej samej łące z jednakową wys trawy potem się wypowiadaj mały specjalisto :lol:

Grabson ta Twoja trzydziestka to jedna wielka kupa przrdzewiałego żelastwa...widziałem na yt
a z drugiej strony nic się nie martw każda taka jest:)hehehe
Właściciele ursusa C-330 dam wam jedną dobrą rade...weźcie te swoje traktorki i wywalcie na kamienice
jak wam nie wstyd czymś takim jeździćB)

Mickas092...jak nie widziałeś nigdy w życiu traktora tylko całe życie na hulajnodze to proszę Cię
nie wypowiadaj się bo Twoje zdanie jest mało ważne:)

Nie mówiłem że silnik chłodzony cieczą się szybciej grzeje tylko że trzydziestkę łatwiej przegrzać niż władka bo u was w tych ciapkach po 30min. ostrej pracy gotuje się woda lub płyn i idziecie z buta do domu:)hehehe

W tym roku talerzowałem 4 godziny bez przerwy talerzówką 1,5 metra na głęboko po ostrych wzniesieniach i ani razu go nie zagrzałem. Taki z cb mechanik jak z koziej d*py trąba.

#1306 Share koks

koks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,ciągniki MF

Napisany 23 grudzień 2010 - 12:03

C 330 czy T 25? Ty fighter chyba nie wierz o czym mowisz . Mój ciapek ma 36 lat i jeszcze drugie tyle pojezdzi

#1307 Share grabson

grabson

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 23 grudzień 2010 - 21:24

C 330 czy T 25? fighter@ nie FEND tylko FENDT ciota i naucz się pisać chyba że wolisz to przyjdź z matką bo Cie nie rozumiem.I dlaczego wypisujesz takie oszczerstwa na temat c-330 skoro go nie masz

Gratuluję wypowiedzi - %

Edytowany przez krolikNH, 23 grudzień 2010 - 21:50.

#1308 Share fighter

fighter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 23 grudzień 2010 - 22:57

C 330 czy T 25? Kur..robisz wielką sensacje bo mi "T" na klawiaturze nie działało...
Ty się wypowiadasz o władku a nigdy w nim nie siedziałeś bo brudasy do władka nie mają wstępu:)
Ja 30-stką jeździłem i powiem wam że wtedy to był najgorszy dzień w moim życiu:-)

#1309 Share grabson

grabson

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 24 grudzień 2010 - 09:09

C 330 czy T 25? fighter@ jeździłem jeździłem i tak mnie wytrzęsło ze aż dwa dni nie mogłem chodzić. Nie nazywaj mnie brudasem jak sam jesteś (zobaczymy w szkole), na forum to się nie wyzywamy

#1310 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 grudzień 2010 - 11:14

C 330 czy T 25? jakby T25 mial dwustopniowe sprzeglo byl by milon razy lepszym ciagnikime od c330 chociaz i tak uwazam go za lepszy ciagnik od c330Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1311 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 24 grudzień 2010 - 11:36

C 330 czy T 25?

hahahahahahahahahaha

Widziałem jak w tym roku w tych upałach gość waładkiem kosił, co raz stawał bo mu olej grzało, przes cały dzień kosił i nie wykosił a kosili ciapajami i w dużo gęstrzej trawie bo do lipca nie koszonej i nic się nie grzało

Nie będę się wypowiadał ni słowem o C-330 Bo tylko 40 ha bronowałem nim i specjalnienie przypadł mi do gustu oczywiście brakowało biegu do 5 polowych bron bo z 3 to 5 biegiem by szedł. trząść nie trząsło alep oziom hałasu to poziom podobny do C-360 zdekam niejszy układ kierowniczy taki se luzu zero ale ciezko sie kręciło i dosć czuły bo lekki obrót a ciągnik skręca jak głupi.

Jak ktoś ma upier** żeberka na cylindrachto się będzie grzał i nie kładź winy na ciągnik bo twoja wypowiedź jest załosna i tępa. Ja się przyznam zagotowałem wiele razy C-360 w rotacyjnej i częściej nić T25 gdzie temperatura oleju była tak 80-90 czyli ok. Powód? W t25 żebra się świeciły jak cylindry były by nowe a C-360 miała chłodnice tak upieprzoną że musiałem do mycia ja wykręcic i godzine myjką dawaem i jeszcze syf leciał. Cudowałem z termostatem i nic tylko umyłem chłodnice i jak ręką odjął

a mickas tam widziałem kłotnie nie gdzie kolega wymie 10 punktów i 4 punk niestety mylsiz się T25 jest pólramowy wiecnie mów że ciapek ma tak samo ;)
Mój Wladimirec podbija świat

#1312 Share fighter

fighter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 25 grudzień 2010 - 12:53

C 330 czy T 25? Ludzie zrozumcie wreszcie...władek nie ma dwu stopniowego sprzęgła bo to traktor do ciężkich prac...on ma pociągnąć zestaw uprawowy itp. A trzydziestka ma dwu stopniowy sprzęgło bo to mały traktorek do przewracania siana:)hehehe lub do opryskiwacza ale małego bo dużego nie podniesie:)hehehe

dostajesz rózgę i czas ma przemyślenie tego co chcesz napisać.

Edytowany przez andrzej2110, 25 grudzień 2010 - 13:27.

#1313 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2205 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 25 grudzień 2010 - 13:19

C 330 czy T 25? @Fighter gratuluję wypowiedzi. Skończ pisać bo tego się nawet czytać nie chce... Nie potrafisz zrozumieć podst. faktów.

#1314 Share Ziomek1994

Ziomek1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Rolnictwo,Elektryka

Napisany 26 grudzień 2010 - 14:07

C 330 czy T 25? Widze że użytkownik @fighter ma obsesje na punkcie władka .... Jeździłem tym i tym traktorem i każdy jest lepszy do czegoś innego.

#1315 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 26 grudzień 2010 - 15:55

C 330 czy T 25? popieram poprzednika kazdy jest lepszy do czegoś innego jezdziłem 30 a wiele razy byłem przy pracy ruska u wuja kazdy lepszy do czegoś innego ale jakby wybierać miedzy 30 a ruskiem to wedłu mnie tylko cena wygrywa rusek

#1316 Share muszkieter97

muszkieter97

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,informatyka,motoryzacja

Napisany 28 grudzień 2010 - 13:51

C 330 czy T 25? ja zdecydowanie wole URusska...

wejdź na you tube i zobacz co on przechodzi...bączki katowanie ..itp..;):D:

chodź władzia też przerabiają..http://www.youtube.com/watch?v=g5m3FU6cC7U

ale zdecydowanie jestem za ursuskiem bez problemu założysz tura lub kabine noi niewiele choć 3 km więcej mocy...:D:

URSUS POWER !!!!

#1317 Share KarolT25

KarolT25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 22:18

C 330 czy T 25? Wez ale co ja kosiłem z 1.65 a on z 1.35 wysokość trawy taka sama.Wogóle w transporcie i w zimę ursus nigdy nie będzie lepszy do ruskiego mam porównanie mój w tamta zimę ciągnoł 2x d-732 pełne gnoju a ursus ciągnoł d-50 i rorzutnik i wymiękał ja na 6 i pełnym gazie on tym samym biegu gazie i ursus zostawał daleko w tyle :)No niestety musicie ponieść klęskę moze ursus coś tam jakiegoś + ma ale ten ciągnik to mogli wciskac amerykanom :D

#1318 Share zeno

zeno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 22:25

C 330 czy T 25? @KarolT25 a był może smok w tej bajce. Pachaczem to sobie możesz rekreacyjnie na łąki pojechać i zobaczyć jaką robotę c-330 zrobił :D

#1319 Share KarolT25

KarolT25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 22:37

C 330 czy T 25? W d**ę jasia to ty możesz pojechać.W ursusie to wrzucisz za duży bieg nie możesz dopasować to zaraz pyr pyr i zgas.A ten to tylko bieg i gaz i idzie jak pomylony.Ja wam pokaze na wisoen dociąże ruskiego i zobaczymy ktory w orce lepiej pójdzie w 2 skibach wezmę wujka c-330M i tez 2 skiby i zobaczymy jak tamten będzie wymiekał i zmieniał biegi :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1320 Share zeno

zeno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 22:47