Skocz do zawartości

Zdjęcie

C 330 czy T 25?

1607 odpowiedzi na ten temat

#1281 Share grabson

grabson

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 17:14

C 330 czy T 25? a i jeszcze Władek to ma tak długą kolumnę kierownicza jak lufa od czołgu

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
C 330 czy T 25? Dzisiaj, 06:53
  •  

#1282 Share kosiarka

kosiarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 17:26

C 330 czy T 25? grabson
A co ci ta kolumna przeszkadza nigdy nie jezdziles pewnie wladkiem i gowno wiesz a moim zdaniem jeden i drugi gowno warty ni to mocy ani do pluga zapiac szkoda gadac ;/

#1283 Share KarolT25

KarolT25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 22 grudzień 2010 - 18:05

C 330 czy T 25? Właśnie c-330 to kupa złomu to się kupy nie trzyma zaraz się rozklekota i remont.
Zalety T-25A kabina na wielkie 6+ Jak jest obnizony i poszerzony normalnie jak czolg i zrobi kazda robote.Jak mi sie uda na wiosne nagrac orke c-330M i T-25A to wam pokaze ze ruskie KACAPY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

#1284 Share fighter

fighter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 18:11

C 330 czy T 25? Witam wszystkich:)
Teraz przedstawię wam opinie prawdziwego TMRA (Technik Mechanizacji Rolnictwa)
Czytając wasze opinie stwierdzam że się znacie na traktorach jak świnie na gwiazdach:)
Ursus C-330 to najgorszy, najbardziej nie udany traktor jaki kiedy kolwiek był wyprodukowany.
Nie dziwie się bo polski kraj oprócz alkoholów i nie potrafi wyprodukować nic porządnego.
Dlaczego C-330 jest gorszy od T25 już wyjaśniam:
1. Ma mniejszą pojemność silnika przez co łatwiej go zadusić.
2. Jest chłodzony cieczą przez co łatwiej ją zagrzać, i więcej jest przy niej czynności obsługowych.
3. Ma podnośnik o bardzo małym udźwigu który nie posiada dociążenia.
4. Silnik stanowi ramę przodu ciągnika z tyłem przez co z łatwością można go przełamać, rozerwać.
5. C-330 nie posiada zabudowanej całej podłogi przez co jest zimno w nogi jesienią oraz zimą.
6. Trzydziestkę w zimę jest dużo trudniej uruchomić niż Władymirca.
7. Trzydziestka więcej pali przy mniejszej pojemności silnika.
8. Ma w porównaniu do T25 mniej biegów.
9. Władymirec ma wygodniejszą kabinę niż C-330
10. C-330 ma mniej wytrzymalszy i mniej trwały układ kierowniczy.

Wy wszyscy pierd....że Władek jest wywrotny...ja mam T25 31lat i jeszcze ani razu nie leżał;)
POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIEROWCÓW T25

#1285 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 22 grudzień 2010 - 18:26

C 330 czy T 25? Hahahahahahahaha w życiu się tak nie uśmiałem jak czytając post @fightera ;)
1. Na jakiej podstawie ten wniosek? Tylko pojemności? Gratuluję rozumowania...
2.Jakich czynności jest więcej?? I łatwiej nie jest go wcale zagrzać.
3.Udźwig taki sam jak T25.
4.Władek ma identycznie.
5.Za to łatwiej remontować skrzynie bo wsio na wierzchu.
6.Ok.
7.Bajka...
8.Ok.
9.Nie powiedział bym.
10.Na jakiej pods. taki wniosek?

#1286 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 18:26

C 330 czy T 25? 1. Żeby w orce podstawić c-328 to by twój władzio stękał i gasł a czemu to powinieneś wiedzieć bo w końcu jesteś TMR a jak nie wiesz to gówno z ciebie a nie TMR.
2. Pojedź talerzować iwanem ponad 30 stopni ciepła to się zgrzejesz jak h*j.
3. Jak ciapek nie ma dociążenia na rozdzielaczu to kup sobie instrukcję i dobrze przestudiuj a potem się wypowidaj.
5. Jakby ci się przyszło skakać co chwila z władka to byś zmienił zdanie co do nie posiadania podłogi w ciapku.
6. Gówno prawda nowe aku -15 zero wody zero ładowania aku 30 sekund grzania świec i trochę hehłania i mruczy. A jak problem dwa razy wrzątek przelać i twój władzio się wsra.
10. Co do układu to jak masz dobrze nasmarowany to nie potrzeba wspomagania. A końcówki drążków kierowniczych u mnie siedzą 34 lata i dopiero się wyrabiają.
Czytając twoją wypowiedz to wnioskuje że ciapka czy władka to widziałeś na focie chyba.

#1287 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 22 grudzień 2010 - 19:21

C 330 czy T 25? Nie no układ w kierowniczy a końcówki drążków we władku muszę wymieniać dwa razy w roku, pracyje nim ojciec w lesie może dlatego tak często.

#1288 Share grabson

grabson

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 21:38

C 330 czy T 25? fighter@ ty gówno wiesz ty nie porównuj Władka do c-330M tylko do zwykłej c-330 a nie sraczkujesz się do "M"
W 30 nie jest potrzebne dociążenie ponieważ ma bardzo dobry uciąg, a nie jak w przypadku Władka konstruktorzy po to wsadzili dociążenie żeby móc wyjechać z błota, ponieważ właściciele Władków borykają się często z takim problemem wyjechania lekko podtopionym ciągnikiem.Jeżeli chodzi o 30 to niema takiego błota przez które by nie przejechała

KOKS@ jesteś spoko bo szczera prawdę i tylko prawdę piszesz

#1289 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 grudzień 2010 - 21:45

C 330 czy T 25? Uwielbiam to forum, zawsze wpadnie ktoś nowy i na dzień dobry robi niezły dym :lol: .

#1290 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 21:49

C 330 czy T 25? Moja 30-stka ma 31 lat. Wcześniej u ojca, teraz w moim gosp. od nowości. Raz zmieniane sprzęgło, raz prądnica, komplet opon, akumulatory. Nic po za tym. Były lata, gdy pracowała 18 godz na dobę. Dzisiaj pomocniczy na 60 ha. Pozdrawiam :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1291 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 22 grudzień 2010 - 22:12

C 330 czy T 25?

Hahahahahahahaha w życiu się tak nie uśmiałem jak czytając post @fightera :lol:
1. Na jakiej podstawie ten wniosek? Tylko pojemności? Gratuluję rozumowania...
2.Jakich czynności jest więcej?? I łatwiej nie jest go wcale zagrzać.
3.Udźwig taki sam jak T25.
4.Władek ma identycznie.
5.Za to łatwiej remontować skrzynie bo wsio na wierzchu.
6.Ok.
7.Bajka...
8.Ok.
9.Nie powiedział bym.
10.Na jakiej pods. taki wniosek?

Podobnie jak Ty po przeczytaniu że silnik chłodzony cieczą łatwiej się zagrzewa dostałem wielkich oczu, postawiłem monitor blisko przed oczami, przeczytałem to parę razy i wybuchnąłem śmiechem :D Ja jestem na studiach i coś wiem jak tam jest i chyba kolega @fighter całe studia przejechał na ściągach a teraz się odzywa "wielki mgr inż". Człowieku jeżeli twierdzisz ze silnik chłodzony cieczą jest łatwiej zagrzać to wróć na studia to każdy prof. Cie wyśmieje z pewnością.

@Mariusz x tak ten temat jest rekordowy pod względem ukazywania oblicza nowych użytkowników B)
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1292 Share bartek1992

bartek1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Zainteresowania:ciągniki rolnicze

Napisany 22 grudzień 2010 - 22:14

C 330 czy T 25? ja bym bral t25 ponieważ jest szybszy, siedzi sie wysoko, sprzegło lekko sie wciska, masz rewers w niektorych wersjach,
Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

#1293 Share grabson

grabson

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 22:23

C 330 czy T 25? żgać mi się chce gdy słyszę o t-25, tu jakiś mongoł pisze ze są lepsze od 30 bo się tak nie zagrzewają, albo ze jest silniejsza.
Kur** nie wytrzymam normalnie

#1294 Share fighter

fighter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 22:37

C 330 czy T 25? Grabson ta Twoja trzydziestka to jedna wielka kupa przrdzewiałego żelastwa...widziałem na yt
a z drugiej strony nic się nie martw każda taka jest:)hehehe
Właściciele ursusa C-330 dam wam jedną dobrą rade...weźcie te swoje traktorki i wywalcie na kamienice
jak wam nie wstyd czymś takim jeździć:lol:

Mickas092...jak nie widziałeś nigdy w życiu traktora tylko całe życie na hulajnodze to proszę Cię
nie wypowiadaj się bo Twoje zdanie jest mało ważne:)

Nie mówiłem że silnik chłodzony cieczą się szybciej grzeje tylko że trzydziestkę łatwiej przegrzać niż władka bo u was w tych ciapkach po 30min. ostrej pracy gotuje się woda lub płyn i idziecie z buta do domu:)hehehe

#1295 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 22:38

C 330 czy T 25?

Grabson ta Twoja trzydziestka to jedna wielka kupa przrdzewiałego żelastwa...widziałem na yt
a z drugiej strony nic się nie martw każda taka jest:)hehehe
Właściciele ursusa C-330 dam wam jedną dobrą rade...weźcie te swoje traktorki i wywalcie na kamienice
jak wam nie wstyd czymś takim jeździćB)

Mickas092...jak nie widziałeś nigdy w życiu traktora tylko całe życie na hulajnodze to proszę Cię
nie wypowiadaj się bo Twoje zdanie jest mało ważne:)

To co cały jego ciapek jest przerdzewiały? Ja to tak wnioskuje tylko nie rozumiem jednej rzeczy jak jest cały przerdzewiały to jak wygląda blok ? :D To chyba twój władzio tak wygląda a ty z zazdrości gadasz na kolegę :lol:

#1296 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 22 grudzień 2010 - 22:39

C 330 czy T 25? Wstyd jeździć? Teraz przeginasz po raz drugi. Ursusy to Miss świata jeśli chodzi o wygląd, a ruski to Miss chyba z marsa(ten charakterystyczny czerwony kolor dosłownie wszędzie) :lol: Tyle że urok ursusów jest taki ze super wyglądają a gorzej się nimi jeździ, a z ruskimi odwrotnie.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1297 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 22 grudzień 2010 - 22:42

C 330 czy T 25? @grabson
Zbastuj koleś. Każdy ma prawo do swojego zdania.

Szczerze to nie wiem co jest lepsze w C-330 niż we Władku. Niestety nie jeździłem jeszcze Władkiem, ale Ursusem kilka razy.
Komfort jazdy jest tragiczny, układ kierowniczy był regenerowany i przesmarowany ale bardzo ciężko chodzi, może dlatego ,że ma małe przełożenie w przekładni, lekko przekręcisz kierownicą ,a on już skręca. Skrzynia biegów to koszmar, przełączanie terenowe-szosowe to jak trafić w totka, do tej pory mi sprawia problemy. Przełożenia są beznadziejne, zwłaszcza między 5 i 6. Ten odgłos silnika pa pa pa pa pa, to kur... można dostać. Niewygodny drążek od biegów między nogami i niewygodne usytuowany gaz nożny. Ciągnik skacze jak piłka podczas szybkiej jazdy na pusto :lol:
Wieczny kawaler ;)

#1298 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 22:48

C 330 czy T 25? No, a we władku jak na drabinie z rękami do góry. Chyba, że ktoś jest strażakiem to może i fajnie.. :lol: Nawet kolor pasuje

#1299 Share fighter

fighter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 22:57

C 330 czy T 25? Samczyk1991...gdzie Ty widziałeś dobrze wyglądającego Ursusa????
Nawet nowe ursusy wyglądają jak by je kowal robił...
Wy wszyscy gów...wiecie...trzydziestką czy władkiem to można sobie z truskawkami na skup pojechać
NAJLEPSZY TRAKTOR TO FEND I nic tego nie zmieni...chyba że zaczną go składać w Polsce

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1300 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 23:02

C 330 czy T 25? Najlepszy to dla Ciebie jest słownik j. polskiego.

Dodaj odpowiedź