Skocz do zawartości

Zdjęcie

C 330 czy T 25?

1607 odpowiedzi na ten temat

#1181 Share Vladimir

Vladimir

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 21 sierpień 2010 - 11:59

C 330 czy T 25? Zanim zagrzejesz wodę i wlejesz, to ruskiem będziesz już w Warszawie :-D
Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
C 330 czy T 25? Dzisiaj, 14:49
  •  

#1182 Share Piotrax12

Piotrax12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, sport,rolnictwo

Napisany 21 sierpień 2010 - 14:58

C 330 czy T 25?

Panowie- zależy do czego ten ciągnik użyć. Ja mam T-25 i ściągam nim drzewa u stóp Babiej Góry. Radzi sobie bez problemu. Kiedyś kolega mojego wujka zostawił c330- pojechaliśmy do lasu i wróciliśmy bez drzewa, musieliśmy jechać T-25 i przyciągnąć te drzewa. A co do odpalania to szybciej zapali się T-25 niż c330. Władimirec ma świecę żarową- przytrzymasz na niej trzy sekundy i pali na dotyk nawet bez ssania ( jest to też kwestia akumulatorów) Tak więc c330 jest może lepsza w rolnictwie, ale do lasu nadaje się tak jak rower- a czy więcej uciągnie to tutaj bym się zastanowił. Jeśli chodzi o kierownicę- traktor nie jest robiony dla miejskich pań tylko dla mężczyzn. Mój syn ma 13 lat- a od 10 prowadzi ciągnik po lesie i jakoś nie narzeka- a biorąc pod uwagę teren oraz wiek- nie bądźcie śmieszni...

Co ty piszesz??? T-25 lepszy do lasu niż C-330? :) :) ,przecież władek jest wysoki i wąski dlatego łatwo go wywrócić. Trzydziestka jest bardziej masywniejsza i moim zdaniem do lasu lepsza.Bez obrazy , ale jak szofer p*ta to i maszyna nie gwizda :)
U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

#1183 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 21 sierpień 2010 - 17:22

C 330 czy T 25? Taaaaaaa.Ale 30 to nie Władek.Władka można poszerzać i zwężać,podważyć i obniżać. :)

#1184 Share Dare0x

Dare0x

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 73 postów
  • Zainteresowania:W moim życiu
    Najważniejsze
    Są 3 żeczy
    1) Prawo jazdy kat b.
    2) Władimirec t25
    3) R•o•d•z•i•n•a

(0-_-0)

Napisany 23 sierpień 2010 - 15:14

C 330 czy T 25? Ja posiadam władka od 2 lat , i teoretycznie wolał bym c330 tylko że ..: przy ursusie nie wprowadzi sie za dużo ulepszeń a we władku przeciwnie można przerobić dosłownie wszystko jak sie chce i jak komu jets pod rękę Polecam Władimirca Power ;D
---->> Władymirec, nie ma to jak mieć wschód pod domem <<----

#1185 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 25 sierpień 2010 - 09:14

C 330 czy T 25?

Co ty piszesz??? T-25 lepszy do lasu niż C-330? :D :) ,przecież władek jest wysoki i wąski dlatego łatwo go wywrócić. Trzydziestka jest bardziej masywniejsza i moim zdaniem do lasu lepsza.Bez obrazy , ale jak szofer p*ta to i maszyna nie gwizda :)

No to chyba dobrze że jest wysoki i wąski mój jeżdzi po lesie już 10 lat i jest do tego najlepszy wąski łatwo mieści się między drzewa a w lesie każdy centymetr ma znaczenie wysoki nie zawadza o każdy napotkany pieniek więc pomyśl zanim coś napiszesz.a jak ktoś jeżdzic nie potrafi to wszystko może wywrucic, i bys sie zdziwił co potrafi mały władzio w lesie

#1186 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 sierpień 2010 - 18:28

C 330 czy T 25? t25 wedlug mnie oprucz silnika ma same wady mialem ten ciagnik 7lat w wiem co mowie jak by ktos nim pracowal w lesie i mial caly dzien wskakiwac i wyskakiwac z niego to by wiedzial dlaczego c330 jet leprzy wladek jest lzejszy nie chce odpalac na mrozie bo olej gestnieje i trzeba miske grzac a o holowaniu na zaciag mowy nie ma
przez cale pole mnie ciagneli i nawet kolami nie obrucil.o naprawi skrzyni lub hamulcy to wole nawet nie mysle bo pol dnia trzeba sama podloge rozbierac luzy na kierownicy jak cholera cala droga sie jezdzi a jak ktos nie zapamieta dobrze biegow to tylko skrzynie zakleszczy a nie pojedzie a jak ktos ma t25 to wie ile jest roboty zeby ja odkleszczyc nie to co w c330

w d*pie a nie warszawie zagrzeje wode i pojade a ty bedziesz wiurow szukal zeby ogien w wiadrze pod miska napalic

#1187 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 31 sierpień 2010 - 19:29

C 330 czy T 25? Piortuniu chcesz żebym Ci ciapka poszerzył??? B)

#1188 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 01 wrzesień 2010 - 12:23

C 330 czy T 25? Tak. B)

#1189 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 01 wrzesień 2010 - 12:30

C 330 czy T 25? Przód czy tył? Tył wystarczy że zdejmie się obciążniki i przekręci się koło o 180 stopni w pionie. Przód wystarczy że odkręcisz kilka śrub i masz poszerzonego i co ciapa poszerzyć nie można??? B)

#1190 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2647 postów

Napisany 01 wrzesień 2010 - 12:37

C 330 czy T 25? Ja jedną c-360 mam poszerzoną więc c-330 też da rade poszerzyć a nawet podnieść B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1191 Share Piotrax12

Piotrax12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 01 wrzesień 2010 - 14:28

C 330 czy T 25?

No to chyba dobrze że jest wysoki i wąski mój jeżdzi po lesie już 10 lat i jest do tego najlepszy wąski łatwo mieści się między drzewa a w lesie każdy centymetr ma znaczenie wysoki nie zawadza o każdy napotkany pieniek więc pomyśl zanim coś napiszesz.a jak ktoś jeżdzic nie potrafi to wszystko może wywrucic, i bys sie zdziwił co potrafi mały władzio w lesie

Nie chodziło mi o prześwit podwozia jak pisałem wysoki tylko o wysoka kabine :) "i bys sie zdziwił co potrafi mały władzio w lesie" B) koń by się uśmiął.Napewno nie więcej niż 30 B)

#1192 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów

Napisany 01 wrzesień 2010 - 20:20

C 330 czy T 25? Napewno porównywalnie sie zachowa a co jak ktos ma władzia to co ma go sprzedac i kupic ciapka bo paru kolesi na forum jest nawiedzonych i z uporem manniaka będą pisać takie nic nie wnoszące teksty jak kolega powyżej. i założe się że nie masz pojęciua o tym jak wygląda praca w lesie zwłaszcze jesli nie chodzi o zrębe całkowitą.

#1193 Share Piotrax12

Piotrax12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 02 wrzesień 2010 - 14:27

C 330 czy T 25?

Napewno porównywalnie sie zachowa a co jak ktos ma władzia to co ma go sprzedac i kupic ciapka bo paru kolesi na forum jest nawiedzonych i z uporem manniaka będą pisać takie nic nie wnoszące teksty jak kolega powyżej. i założe się że nie masz pojęciua o tym jak wygląda praca w lesie zwłaszcze jesli nie chodzi o zrębe całkowitą.

Nie jestem jakimś maniakiem i pisze co widze. Władzio w lesie może się sprawdza , ale na równych terenach B) W góry jak juz wcześniej pisałem T-25 się niegodzi.A jak masz z tym jakiś problem to odwiedz lekarza rodzinego i mu go opowiedz B)

#1194 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów

Napisany 02 wrzesień 2010 - 19:24

C 330 czy T 25? Czy byłeś kiedyś w kampinoskim parku narodowym a w nim jest kilka ciekawych górek tak zwane wydmy sród lądowe, ale zapewne masz nikłe pojęcie o tym.

#1195 Share Bogdanek

Bogdanek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:Jak każdy lubię nowinki techniczne, interesuje mnie wszystko co z tym jest związane.
    Żona, dziecko, pies:), teściowa... - w takiej kolejności to ustawię. :D

Napisany 03 wrzesień 2010 - 06:41

C 330 czy T 25? Mówcie ci chcecie, ja bym wolał c-330. B)

#1196 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów

Napisany 03 wrzesień 2010 - 09:29

C 330 czy T 25? No i to normalne bo c-330 jest lepsze ale niech nikt nie mówi że T25 się do niczego nie nadaje bo tak nie jest.

#1197 Share Piotrax12

Piotrax12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 03 wrzesień 2010 - 13:55

C 330 czy T 25?

Czy byłeś kiedyś w kampinoskim parku narodowym a w nim jest kilka ciekawych górek tak zwane wydmy sród lądowe, ale zapewne masz nikłe pojęcie o tym.

O ile wiem to w parkach narodowych nie ścina się drzew , ale dobra twój cyrk twojw małpy.

#1198 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów

Napisany 03 wrzesień 2010 - 20:39

C 330 czy T 25? TO gówno wiesz. I jak twoja wiedza w każdym temacie jest tak obszerna to miej litość dla siebie i nie pisz takich głupot.

#1199 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 03 wrzesień 2010 - 20:59

C 330 czy T 25? Gówno to u Piotra w chlewie leży

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1200 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2647 postów

Napisany 04 wrzesień 2010 - 05:52

C 330 czy T 25? Skoro @janusz20 robi ścinke drzew to napewno wie więcej od was czym lepiej i co lepiej ! jak to w lesie wiec nie wypisujcie głupot bo się tylko osmieszacie, nigdy pewnie w lesie nie robiliście, a się udzielacie jakby nie wiem... Mój wuja ma c-360 do lasu i dla niego przydałby się 4x4 wiec taki t-25 lub c-330 to magą ale pomiędzy drzewami se jeździć bo np. przyczepy nie pociagnął

Dodaj odpowiedź