kposy

C 330 czy T 25?

Polecane posty

razor275    279

No "komfort" na pewno lepszy od C330 z dziurami w podłodze i za siedzeniem :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belarust25    16

co do trwałości materiału to się zgodzę z Vladimirem. Porównajcie belkę podnośnika c330 i t25. Bo jeszcze nie widziałem wygiętej belki w rusku. A przód ma cięższy. A co do silnika to dziś jeździłem i przy wyciąganiu przyczepy też silnik schodził z obrotów ale go nie zadusiło. W najbliższym czasie będzie film na yt sami zobaczycie. :rolleyes:


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    997

Warunki w kabinie lepsze, zgoda. Dziwię się tylko że Ursus nie kupił licencji na t-25 skoro nie ma żadnych wad (w opinii Vladimira), przecież c-330 przy nim to pikuś :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Każdy ciągnik ma wady ale ma też zalety :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

Czytając te posty można nieźle się ubawić. Każda osoba chwali swój ukochany ciągnik, jeden chwali ruskiego quada drugi c-330, a tak naprawdę w tych czasach te ciągniki do niczego się nie nadają. Każdy kto myśli o rozwoju ma większy ciągnik, większe maszyny i większość pracy wykonuje nim. A wy się kłócicie jak małe dzieci który lepszy ;)

 

Ktoś zamknie w końcu ten temat ? Ta kłótnia nie ma końca, a zresztą można trochę się pośmiać czytając bajeczki co to te ciągniki nie potrafią :rolleyes:

Nie każdy utrzymuje się z gospodarstwa bo to nie jest jedyny środek utrzymania. Rocznie robię ciągnikiem 40-70mtg, rolnictwa nie mam już ok.5 lat i ciągnik mam po to, aby coś przywieść, odśnieżyć itp. i robię nim wszystko co jest mi potrzebne-potrzeby zaspokaja :rolleyes: nie bądź taki wyśmiewny <_< piszę w temacie wyrażając swoje zdanie, że u mnie po prostu lepszy Rusek i tyle... :rolleyes:

 

Vladimir twój władek jest po prostu stworzony do wszystkiego.... Wszystko super i cacy... No wręcz "prawdziwy radziecki mercedes" może jeszcze polecisz nim w kosmos, przecież ten silnik jest nie do zduszenia i kabina super komfort....:lol:

Dokładnie-wszystko w nim mam cacy-wśród Ursusów Mercedes bo sporo jeszcze warty kolego B) no nie mów, że kabina jak na rok 1995 nie jest dobrze wyposażona... :blink:

 

Warunki w kabinie lepsze, zgoda. Dziwię się tylko że Ursus nie kupił licencji na t-25 skoro nie ma żadnych wad (w opinii Vladimira), przecież c-330 przy nim to pikuś :lol:

Nie pikuś, ale czy nie mogli się choćby z głupią kabiną przyłożyć czy poprawieniem komfortu? Robili i robią wszystko masowo na odpierdziel jak i dziś i dziwić się, że ludziom źle się żyje-taka prawda <_< wiadomo, że wady ma-choćby brak dwustopniowego sprzęgła (mi akurat niepotrzebne), po paru latach kolumna ma luzy-póki co na podstawie dwóch wersji Władków, które posiadam tyle narzekam na nie...

Weź kup Polską lampę do Władimirca: po roku się rozlatuje, a oryginalne wytrzymują po 20 lat...


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

 

 

 

Glópoty piszesz tyle ci powiem.

1. C-330 ma lepszy uciąg od T.25 sąsiad miał Ty.25 to sprzedał to i kupił C-330 i wiele lepszy uciąg ma.

2. Ja kabiny nie zamierzam kupować bo mi nie potrzebna jest na razie. Z cukru nie jestem.

3.Sprzęglo chdzi leciutko w c-330 bynajmniej umnie.

4.Chamulce c-330 niema za rewelacyjnych. Ale jak sie onie dba to terz w miejscu stanie inczej by c-330 przeglądu technicznego nie przeszły pomyśl troche człowieku.

5. Hydraulike C-330 ma dobrą i wytrzymałośc co Widać na YT

http://www.youtube.com/watch?v=paqsGKTjSKI&feature=mr_meh&list=ULW7O5EJpQp2s&lf=mfu_in_order&playnext=0

 

Gdyby C-330 były z kiepskiej stali to by nie dzwigały takiego ciężaru

 

Ma słaby uciąg hehehe Chciałbym zobaczyć Ty.25 z podobnym zestawem.

http://www.youtube.com/watch?v=9egmN4W8AUs

 

Twoje teorie prawie wszystkie obale dowodami nie słowami

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Remont brony heheh a nie w akcji 4 skiby ale podorywka hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No ile waży więcej od Ty.25 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Prawda jest taka że T25 jest silniejszy i ma lepsze przełożenie :) (nie wszystkie wersje są silniejsze)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Anna z ziemniakami waży więcej od tej brony i jakoś się nie posrala c-330

http://www.youtube.com/watch?v=QkEv8R9dfqE&feature=plcp&context=C35e8322UDOEgsToPDskJQSPSspMk_47FKE5RJWz2x

 

Ty.25 nie jest silniejsze pokaż mi film jak Ty.25 ciągnie tyle slomy czy 6tyś litrowy beczkowóz czy anne w polu

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C330MM    0

Obserwuję ten temat od pół roku. Szanowni Rolnicy 75 stron. Czuje że ta dyskusja trochę się przeciągnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Heh... jak będziesz chciał to sobie sam znajdziesz te filmiki (nawet nie wiem czy są) . Ja mam swoje zdanie na temat tych ciągników i zdania na pewno nie zmienię , Ty pewnie też nie , więc nie ma się co kłócić :)

 

ps.

Ten beczkowóz to chyba pusty :lol: .


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Prawda jest taka że T25 jest silniejszy i ma lepsze przełożenie :) (nie wszystkie wersje są silniejsze)

Co to jest lepsze przełożenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Zamykam na pewien czas, jak was głupie gadki opuszczą otworze.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Jeśli chcecie sobie wrzucać filmiki to zapraszam do odpowiedniego tematu. Radzę pisać coś na temat bo posypie się więcej ostrzeżeń.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A ja bym tego nie otwierał bo dyskusja na ten temat nie ma sensu. Oba ciągniki mają wady i zalety i jedni drugich nie przekonają.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

3

Glópoty piszesz tyle ci powiem.

1. C-330 ma lepszy uciąg od T.25 sąsiad miał Ty.25 to sprzedał to i kupił C-330 i wiele lepszy uciąg ma.

2. Ja kabiny nie zamierzam kupować bo mi nie potrzebna jest na razie. Z cukru nie jestem.

3.Sprzęglo chdzi leciutko w c-330 bynajmniej umnie.

4.Chamulce c-330 niema za rewelacyjnych. Ale jak sie onie dba to terz w miejscu stanie inczej by c-330 przeglądu technicznego nie przeszły pomyśl troche człowieku.

5. Hydraulike C-330 ma dobrą i wytrzymałośc co Widać na YT http://www.youtube.com/watch?v=paqsGKTjSKI&feature=mr_meh&list=ULW7O5EJpQp2s&lf=mfu_in_order&playnext=0 Gdyby C-330 były z kiepskiej stali to by nie dzwigały takiego ciężaru

Ma słaby uciąg hehehe Chciałbym zobaczyć Ty.25 z podobnym zestawem.

http://www.youtube.com/watch?v=9egmN4W8AUs Twoje teorie prawie wszystkie obale dowodami nie słowami

 

A ja obalę twoje dowody teoria jak i praktyką ,ponieważ mam jednego i drugiego sprawce zamieszania w tym temacie

1.Jak by sąsiad dołożył 250 kg od ruskiego żeby się masa wyrównała to różnicy by nie było....

2....

3.A u mnie w c330 chodzi 2 x ciężej niż w rusku u sąsiadów też a u Cb lżej- dziwne .....

4.Co do hamulców to sam napisałeś w którym są lepsze :D

5.Ten filmik o wytrzymałości i sile hydrauliki w c330 to sobie możesz .... :P bo facet ma pompę od cyklopa ma wom :lol: [najpierw czytaj komenty a potem popieraj swoje ideologie :lol: :lol: ]




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj