kposy

C 330 czy T 25?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kalipso156    2

nie no tu masz racje orka władkiem przy wysokiej temp. to poraszka... jedyny ratunek to praca w nocy wiem coś na ten temat w tym roku robiłem ściernisko talerzówką zaczynałem od 20 i tak do 4... poraszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rav    0

a może ci wiatraki ukradli ja nie mam takich problemów albo zatkane syfem ma cylindry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalipso156    2

tak tak... jemu należy się już emerytura :P mam dwa jedemu już zrobiłem kapitalny właśnie po tym sezonie a drugi połatam i wypchnę do żyda :D i kupuję mf z seri30xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Nie których tutaj nie rozumie piszę że przy -20 nie chce zapalić a przy +20 grzeje się. :D

 

Ustalcie sobie jedną wersje i tego się trzymajcie trzydziestkarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

te +20 stopni to sie tyczylo ze wladek sie grzeje przy orce.Ja mam 30 to jak ma sie dobre aku i swiece zarowe to zawsze odpali.Wladkiem tez jezdzilem ipowiem tylko jedno ze za wladkiem przemawia kabina nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalipso156    2

nie no nie powiesz mi że wladek nie odpali przy mrozie mam w swoim nowe aku i rozrusznik od c360 nie ma najmniejszych problemów z odpaleniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

Ja postawię na rusaka. Rusak ja sam mam i wiem jaka to jest ,,Bestia'' :D Mam załżoże tylko opony 12.4-28 i idzie jak burza. Kiedyś dziadek mówił jak on orał podorywkę 2 skiby i sąsiad C-330 też 2 skiby to dziadek szybciej skończył od niego orać i orał na 3 a on ledwo wlukł sie na 2 :D i strasznie dziwił się sąsiad że mniejszy i lepiej idzie od C-330 :D


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Ten kto ma ruska woli ruska, ja mam c-330m i nigdy bym jej nie zamienił na t-25 :D

 

Ta c-330 ledwo dawała rade w 2 skibach i jeszcze podorywke ? to musiała być ostro zajeżdżona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strachu    1

@Karol - jak ta 30 jechała na 2 to nie dziwię się że Twój dziadek szybciej skończył... bo na 2 to 30 chyba koło 3-4km/h jedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Czy ja dobrze przeczytałem czy ktoś powiedział że 30 nie da radę z pługiem 3 skibowym. Jak tak ktoś powiedział a wiem że powiedział to nie będę jego nicku wymieniał i nie chcę go obrazić ale jest za przeproszeniem pierd.... i na dodatek jest on w wielkim błędzie. Bo 30 jak nie jest dowalona to w podorywce jak szalona na 4 biegu lata wiem bo orałem. A nawet na zimę oraliśmy 3 skibowym :D oczywiste to jest że nie oraliśmy po ramę ale zawsze to szybciej poszło niż 2 skibowym. Jeszcze jedno jak ma się dobre akumulatory świece to w każdy mróz 30 pojedzie oczywiście chyba że mróz -30 akumulatory siedzą w ciapku to wtedy można zapomnieć o jeździe. Ale jak się traktuje tak się ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalipso156    2

no w sumie macie racje jak się dba tak się ma... mój władek jest z 76r czyli pierwsza wersja i chyba najlepsza (wg mnie oczywiście) sądze tak z powodu tej skrzyni tzn 6w przod 6w tył no i pole/szosa w drugim lewarku :D tylko że jak się zblokuje to wtedy zaczynają się schody ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

No to co że wyciszona, jak kilka dołków i łeb obtłuczony ^^ - mała strasznie mała 1 osoba to max. chyba że druga osoba to jakiś dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

To chyba musisz mieć z 250 cm wzrostu bo ja mam 185 i jezdziłem T25 z orginalną kabiną i nic takiego nie odczułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strachu    1

Napewno lepiej wyciszona ja w 30.

 

 

A co to niby za super wyciszenie tam jest??;> Powiem tylko tyle że kształt kabiny w c-330 ma ogromne znaczenie jesli chodzi o dźwięk w niej. W jednej 30 mam roczna kabinę Bartesko a w drugiej mam tą fabryczną i w tej nowej znacznie przyjemniej się jeździ mimo tego że nie jest jakaś super szczelna. Dlatego niema co dyskutować na temat tego "wyciszenia" bo tak naprawdę w żadnym z nich go niema ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Napewno masz takie wyciszenie jak w Fendzie ^^ .Jeśli miał bym kupować ciągniki to nie zwracał bym na kabine uwagi (no chyba że ktoś kupuje ciągnik na wygląd)Tylko patrzy się na stan techniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strachu    1

Ty to chyba czytać nie potrafisz - pisze że w żadnym czyli ani w waszym "super" władku ani w tych "tragicznych" 30 go nie ma i taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal    7

Panowie wyglądem sie nie jeździ ;[

Ps. Porównywac c-330 do T25.. Tego się nie da.. c-330 jest cięższa dzięki czemu ma lepszy uciąg, dlatego nawet można zauwazyc ze "przykładowo" rozrzutnik obornika 3,5 t do ruska sie nie nadaje, a do 30 jest w sam raz.

Ogólnie 30 chyba bije ryska pod każdym względem.

Ale to jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jeździłeś co ruskim? Weź taka żałosna wypowiedź.... mam 3,5 tony i latał w nim. Przód ma cięży T25 czyli mu nie poderwie. Tzn zależy od ustawienai jeżeli jest podniesiony to bardziej będzie przeważać jeżeli obniżony mniej. Ponieważ tylna oś będzie bardziej w przodzie na wyższym ustawieniu.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Panowie wyglądem sie nie jeździ ;[

Ps. Porównywac c-330 do T25.. Tego się nie da.. c-330 jest cięższa dzięki czemu ma lepszy uciąg, dlatego nawet można zauwazyc ze "przykładowo" rozrzutnik obornika 3,5 t do ruska sie nie nadaje, a do 30 jest w sam raz.

Ogólnie 30 chyba bije ryska pod każdym względem.

Ale to jest moje zdanie.

 

Trochę to dziwne bo ja ciągam rozrzutnik 4 tonowy i władek daje rade. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Panowie wyglądem sie nie jeździ :PPs. Porównywac c-330 do T25.. Tego się nie da.. c-330 jest cięższa dzięki czemu ma lepszy uciąg, dlatego nawet można zauwazyc ze "przykładowo" rozrzutnik obornika 3,5 t do ruska sie nie nadaje, a do 30 jest w sam raz.Ogólnie 30 chyba bije ryska pod każdym względem.Ale to jest moje zdanie.

 

Tacy ludzie tylko zamęt wprowadzają nic wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj