Skocz do zawartości

Zdjęcie

C 330 czy T 25?

1607 odpowiedzi na ten temat

#361 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 18:01

C 330 czy T 25? Ten siłownik to jest od podnosnika a nie wspomagajacy tam nie ma w srodku tak jak w Ciapku z tego co wiem.

Ciapek wałsnie mam mułowaty silnik zbytnio to nie przeszkadza ale jednak.
U mnie się nie łamia Władki.
A ja Ciapkiem tez w dzien nie robiłem w lecie talerżówka itp tylko albo rano albo pod wieczór bo się grzeje.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
C 330 czy T 25? Dzisiaj, 09:24
  •  

#362 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 18:06

C 330 czy T 25? Tak ,wszystkie elementy hydrauliki są na wierzchu, jeżeli jest jakaś nieszczelność to kapie na ziemie.

#363 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2009 - 18:08

C 330 czy T 25? @Kuki19
Ehe, kiedyś ciągałem 4 tonowy za nim kupiliśmy swój, i o dziwo go nie ściągało
Jak chcesz to sobie go tak poszerzysz, że będzie szerszy niż 60-tka, i chyba powinieneś być zadowolony.
Co ty wiesz o chłodzeniu powietrzem :) jak ma się czyste żeberka też możesz robić cały dzień w upał...
Z awaryjnością to bym się nie zgodził, bo jak wytłumaczysz mi, że w moim przez 30 lat wymienione były tylko części w silniku i przednia zwrotnica, taśmy hamulcowe etc?
Rusin z turem też może pracować, oki nie można ładować tyle co na 30-stkę ale można zrobić.

#364 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 18:08

C 330 czy T 25?

Ten siłownik to jest od podnosnika a nie wspomagajacy tam nie ma w srodku tak jak w Ciapku z tego co wiem.

Ciapek wałsnie mam mułowaty silnik zbytnio to nie przeszkadza ale jednak.
U mnie się nie łamia Władki.
A ja Ciapkiem tez w dzien nie robiłem w lecie talerżówka itp tylko albo rano albo pod wieczór bo się grzeje.

Z tym grzaniem nie przesadzaj, tyle co nas ciapek się mordowal z pługiem po górach i jakoś się nie grzał.

#365 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 18:14

C 330 czy T 25? U mnie sie w upalne dni w srodku dnia nie pracuje bo się grzeje może się nie gotuje ale po co ciągnik meczyc i w dodatku siebie jak jest na słońcu ponad 30*C
Może masz podwójny wiatrak?

Ciapek nie jest zły ale te ciągniki zrobią to samo jeden jedna prace szybciej drugi wolniej a inne na odwrót. JA wole Włądkiem pracowac i u mnie w moich warunkach szybciej nim zrobi niz C-330

#366 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 18:20

C 330 czy T 25? Gaz do podłogi i nieda się przegrzać.(wentylator musi mieć obroty}Tak już 23lata.

#367 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 18:26

C 330 czy T 25? Słyszałem że nie które osoby które mocno eksploatowały Ursusa C330 zakładali większy wentylator z większą ilością tzw: łapek i ciapek się nie grzał :).
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#368 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 18:28

C 330 czy T 25? Ja miałem na myśli T25.

#369 Share bili

bili

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 19:59

C 330 czy T 25? pracuje władkiem w lesie nacodzień i sie nie grzeje podstawa to nie zurzyty pasek i dobrze naciągnięty

#370 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 16 styczeń 2009 - 10:29

C 330 czy T 25?

Ja mam T25 z 1985 r i jak go zapiłem do kosiarki to miał tylko poroblem ze jej rozbujaniem ale dał sobie rade za pierwszym razem i mam rozrusznik od 360 i 5 letnie akumulatory to przy -20 pale go bez odpręznika.

To dziwne bo ja też mam rozrusznik od sześćdziesiątki i fakt jak były nowe aku to palił lato czy zima bez odprężnika ale teraz też mam 5 letnie akumulatory i jak nie wyciągne odprężnika to tylko bzyczenie słychać i nic nie kręci. Przy -20 to olej jest prawie jak smar więc wydaje mi sie ze kit nam tu wiskasz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#371 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 styczeń 2009 - 14:18

C 330 czy T 25? to od tego masz jaki olej lejesz, u mojego taty w pracy jak do Zetora lali jakieś tanie oleje było to samo. Od 2 lat zalewają Turdusem i pali jak ma być, także @piotruniu25 mówi prawdę

#372 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 16 styczeń 2009 - 14:44

C 330 czy T 25? Tez na Turdusie jeżdże. Moze jak smar to on nie jest ale gęstnieje dość mocno. Przy -20*C to samochody ledwo odpalają a co dopiero traktor na starych akumulatorach. Jeszcze na nowych to moze o ile jest dobry silnik i paliwo w pożądku. Ja swojego władka jak odpalałem w taki mróz to podłączałem aku od c-360 które były wyjęte i stały w domu w cieple. Wtedy z 4 akumulatorów palił na dotyk. Ale nie uwieże że z 2 starych baterii władek odpali przy -20*C nawet jakby castrol edgem był zalany silnik. Jeszcze z rozrusznikiem planetarnym to jakoś by kręcił i by zapalił ale nie ze zwykłym rozrusznikiem od c-360.

#373 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 16 styczeń 2009 - 15:22

C 330 czy T 25? Nawet dziśaj go odpalałem i odrazu załapał bez odpręznika..A co do uciagu to mój T25 pracuje 20 lat z rozrzutnikiem produkcji ZSRR o ładownośći 4T i najesień ciaga go pełnym buraków cukrowych ok 4T buraków+ masa rozrzutnika i jeżdze po miekkin terenie i świetnie go ciągnie.

#374 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 16 styczeń 2009 - 18:40

C 330 czy T 25? Tak tylko, że dzisiaj nie było -20*C tylko np. u nas było +1*C to niema co porównywać tych warunków. Nawet i w to że dzisiaj ci bez odprężnika zapalił trudno mi uwierzyć. Chyba masz już słabą kompresje i dlatego rozrusznik wogóle pszekręci wałem. Co do uciągu to ma jaki ma. U nas na ten traktor mówią "kaczuszka" bo jak ciągnie to ciągnie a jak ma troche ciężej to nagle stanie, grzebnie prawym, potem lewym kołem, potem znowu prawym i lewym i siedzi zagrzebany a wszystko tak szybko, że nawet blokady sie nie zdąży wcisnąć.

#375 Share zetor1991

zetor1991

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 16 styczeń 2009 - 19:38

C 330 czy T 25?

siemka bierz c 330 juz mi nikt niepowie ze tym ciagnikiem nieda sie czegos zrobic prosty w obsludze i jeżdżacy na oparach to poprostu ciagnik marzen kazdego rolnika sam mam takiego i bryka niezle ale tylko wtedy gdy jest bez przyczepy:) :lol:

#376 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 16 styczeń 2009 - 20:00

C 330 czy T 25? Bez przesady... Ciągnik marzen kazdego rolnika chyba 30 lat temu :lol:

#377 Share Davidastra

Davidastra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 863 postów

Napisany 16 styczeń 2009 - 20:42

C 330 czy T 25? Czytam i czytam i jest tu wiele ciekawych wypowiedzi
Przy -20 bez odprężnika z 5 letnimi akumulatorami T25
Nieza bardzo w to uwierzę

Opus meum est

#378 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 17 styczeń 2009 - 12:03

C 330 czy T 25?

Tak tylko, że dzisiaj nie było -20*C tylko np. u nas było +1*C to niema co porównywać tych warunków. Nawet i w to że dzisiaj ci bez odprężnika zapalił trudno mi uwierzyć. Chyba masz już słabą kompresje i dlatego rozrusznik wogóle pszekręci wałem. Co do uciągu to ma jaki ma. U nas na ten traktor mówią "kaczuszka" bo jak ciągnie to ciągnie a jak ma troche ciężej to nagle stanie, grzebnie prawym, potem lewym kołem, potem znowu prawym i lewym i siedzi zagrzebany a wszystko tak szybko, że nawet blokady sie nie zdąży wcisnąć.

Co drugi dzień zapalam i nie patrze na termometr i nie wiem jak jest temperatura tylko go zapalam.Zapraszam ja jazde prubna sami zobaczycie.

#379 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 12:45

C 330 czy T 25? Jak nie patrzysz na termometr to skąd wiesz że ci przy -20 zapala? Niechce sie kłucić i kończe dyskusje na ten temat. Poprostu denerwuje mnie jak ktoś kit wciska a w tym wypadku jestem przekonany że tak jest :angry: .
Co do tego który lepszy Władek czy Ciapek to powiem tak: jedno gówno i drugie gówno. Jęździmy nimi bo nas niestety na nowe nie stać a nie dlatego że one takie wspaniałe są. Ciekawe czy ktoś by tym jeździł jakby miał na podwórku nówke sztuke tej mocy powiedzmy jakiegoś Masfa czy Jelonka. Pewnie by w ziemie powrastały.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#380 Share Robertsuw

Robertsuw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 14:45

C 330 czy T 25? waldekps2@ u mnie we wsi jest 5 t25 i jedna 330 i pytałem sasiadów czy chca zmienic na 30 to kazdy powiedział ze woli ruska ,a ten co ma 30 to mówi ze by chciał ruska ale drogie sie zrobiły
--:::: ZETOR 8045 :::--
--:::: ZETOR 5211 :::--
--:::: RUSAK T-25 :::--
Musza wytrzymac

Dodaj odpowiedź