Skocz do zawartości

Zdjęcie

odzyskac od bankruta.

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ursus7245

ursus7245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 13 marzec 2010 - 10:27

odzyskac od bankruta. witam jakis rok temu znajomy z mojej wsi pozyczyl cos odemnie i nie oddawal i w koncu sam pojechalem sie upomniec o swoje a on mi powiedzial ze mi to oddal(po male spoze przyznal mi racje i powiedzial ze odda jak ktos mu przywiezie i odda).goscia obecnie licytuje komornik i nie widze szans zeby co kolwiek oddal dobrowolnie. co z nim zrobic zeby odzyskac swoje?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
odzyskac od bankruta. Dzisiaj, 05:11
  •  

#2 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6302 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 13 marzec 2010 - 10:33

odzyskac od bankruta. U nas jeden typek miał podobnie - pojechał na podwórko i zabrał 2-3 maszyny po cenie złomu - np orkan2 bez gardzieli ale sprawny policzył mu za 300PLN. Dłużnik nic nie mówił.
Ogólnie komornik położy łapę na sprzęcie którego ty nie wezmiesz bo potrzebna jest umowa K-S czyli przyczepy, ciągniki, samochody, łap wszystko inne.
Wyrazy współczucia.

PS: w jakiej miescowości mieszka ten gość co wisi Ci kasę?
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 marzec 2010 - 10:48

odzyskac od bankruta. Wyjście jest z każdej sytuacji, lecz pytanie jakie są szanse na powodzenie ? W Twoim wypadku masz 5% szans na odzyskanie :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share ursus7245

ursus7245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 13 marzec 2010 - 11:03

odzyskac od bankruta. tylko ze za wiele tam nie zostalo a mieszkam 35km od granicy niemieckiej pomiedzy zaramia boleslawcem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 marzec 2010 - 11:28

odzyskac od bankruta. Nie wiem co to jest to coś. Jeśli masz jakiś papier na to coś zgłoś się do komornika. Komornik nie może sprzedac rzeczy nie nalezacej do bankruta. Możesz zgłosić się do komornika i zapytać jak się sprawa ma przedstawic sytuacje..

#6 Share Fujitsu

Fujitsu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 13 marzec 2010 - 13:46

odzyskac od bankruta. Chyba sie mylicie komornik może sprzedać żeczy nie należące do bankruta. kilka lat do tyłu była taka głośna sprawa że komornik sprzedał kombajn nie należący do dłużnika. A wyglądało to w ten sposób że własciciel kombajnu nie miał gdzie garażowąc swojego kombajnu wiec postawił go u znajomego na przezimowanie i w tym czasie był licytowany ten dłużnik a że stał tam ten kombajn to został zapieczętowany i zlicytowany za śmieszne pieniądze nawet niedawno o tym wsopominali w wiadomościach że nadal się sądzą z komornikiem.

#7 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 13 marzec 2010 - 14:11

odzyskac od bankruta. O tym kombajnie to czytałem w jakiejś gazecie , może to była inna sprawa ale ja czytałem o tym jak koleś na żniwa postawił na jego podwurzu kombajn jakiegoś claasa dużego niwiem może lexiona i jadą z synem niewiem skąd i widzą że ich kombajn wyjeżdża ze stacji cpn zajechali mu droge i wezwali policje że kradną im kombajn jak policja przyjechała to kazała im udowodnić że to ich kombajn przywieźli fakture vat na ten kombajn ale powiedzieli że fakture można podrobić i jakieś tam banialuki w każdym bądź razie kombajn odzyskali tylko że sądzili sie z tym komornikiem o poniesione straty wybitą szybe w kombajnie( kabina była zamknięta to komornik wybił żeby jakoś wejść) i zużycie opon bo podobno na parking tego komornika było 40km czy coś takliego jaki był finał nie wiem. A co do tematu to hmm czarno to widze kolego żebyś cokolwiek odzyskał.
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 marzec 2010 - 14:49

odzyskac od bankruta. To są jednostkowe przypadki jeśli masz fakture na daną rzecz lub inny dowód własnosci nikt nie może ci jej sprzedać pozatym można sprawdzić w firmie która fakture wystawiła. Komornicy kiedys działali trochę z rozpedem aby jak najwiecej kasy wyrwać ale teraz też jest inaczej są sądy trybunał ue mozna domagac się strat wraz z otsetkami i oni o tym wiedzą.