super

Ursus C-330 - wskaźnik poziomu paliwa

Polecane posty

super    1

witam wszystkich chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was montował może w c-330 wskażnik paliwa bo mam w planie coś takiego zrobić tylko nie wiem jak do tego się zabrać dzięki wszystkim za informacje.pozdrawiam wszystkich na af

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Po co ci w "30" wskaźnik paliwa. Bak ma ok. 30 l więc nie warto takie bajery instalować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Tak jak to już na forum gdzieś pisano to i ja Ci tak radże a potrzebne Ci będą:

- prosty patyk(bez kory),

- scyzoryk,

- no i ze 30 litrów paliwa.

A więc robisz tak aby mieć pusty zbiornik lejesz 5 litrów ON wsadzasz patyk wyjmujesz i zaznaczasz scyzorykiem miejsce dokąd sięga paliwo. I robisz tak aż dojdziesz do 30 litrów i masz wskaźnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super    1

ale chce zrobić taki wskażnik jaki jest np.fergusonie tak żebm w kabinie widział ile mam paliwa w baku a nie żebym musiał grzebać patykiem w baku.i chciałem się dowiedzieć czy ktoś z was robił coś takiego i jak można podłaczyć pływak w baku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

damjan15

Mam w swojej "30" taki sam wskaźnik paliwa, chyba go ode mnie odgapiłeś. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Nie na forum gdzieś o tym czytałem ale to jest najprostszy i najszybszy sposób. @super a komu się chce bak rozcinać żeby podłączyć wskaźnik gdzieś o tym na forum czytałem to jak się nie mylę to miał być od malucha ale nie jestem pewien to doszli do wniosku że taki jak napisałem wyżej jest najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

nie polecam montowania pływaka od Mf-255 po paru miesiącach jest zepsuty. Bardzo szybko sie psuje i 2 razy do roku trzeba by go wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817

kolega w swojej 30-stce ma takie rozwiązanie jak w opryskiwaczach :) , na dole w zbiorniku obok kranika ma podpięty przezroczysty przewód i czerwona kulka w środku i ma doprowadzone do kabiny i widzi jaki jest orientacyjny poziom paliwa, na przewodzie ma pozaznaczane co 5 litrów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Według mnie to zrób tak jak Ci to radze bo po jaki huk potrzebny Ci ten wskaźnik??? Dla szpanu??? I po jakiego czorta robić choineczkę z ciapusia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz2006
      Witam, mam pytanie mianowicie posiadam rozsiewacz amazone ZA-V 2200 z 2018 r. Do tego pory rozsiewacz chodził z nowej generacji ciągnikiem z systemem isobus, a teraz mam potrzebę zapięcia go do zetora 12245, ale z rozsiewacza wychodzi tylko kabel z wtyką do isobusa i nie wiem jak to zespolić z zetorem, dodam że oprócz komputera do isobusa, posiadam też komputer do rozsiewacza amatron 3. Proszę o jakieś wskazówki.
    • Przez wisnia83
      Cześć forum. Właśnie dołożyłem sprężarkę powietrza do swojego masseya 675. Działa elegancko i jeżeli kogoś interesuje to zapraszam do filmiku na yt tam jest opisane jak i z czym. 
       
    • Przez adam098
      Witam jak podłączyć tura bezpośrednio do rozdzielacza pod siedzeniem a gdzie dać wolny spływ ?

    • Przez farmerzpowołania
      Witam,
      Czy ktoś z Państwa robił zawracacz kołowy do swojego ciągnika?
      Ja chciałbym taki zrobić, poterzebuję inspiracji i trochę podpowiedzi jak taki zawracacz wykonać.
    • Przez szymonkombajnmassey
      witam, zasialem na probe 10ar kukurydzy, zeby nie męczyć kombajnu zebralem same kolby na przyczepke, posiadam kombajn massey ferguson 86, i czy musze zakladac jakies blachy na cepy i zmieniac klepisko? (ziarna spokojnie przechodza przez klepisko)(mam sita dolne do kukurydzy)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj