Skocz do zawartości

Edward Gierek

107 odpowiedzi na ten temat

#41 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 23:36

Edward Gierek 19Damian89
Taka jest polityka, że oddają 1 czy 2 klasę ziemi pod zabudowę (za komuny byłoby to nie do pomyślenia). A robią tak bo jest za dużo żywności, a jak wszyscy wiemy liczba ludności rośnie, jest coraz więcej kataklizmów itp. i za jakiś czas tej żywności może brakować. A 5 czy 6 klasa ziemi jak wiadomo nie jest tak urodzajna jak 1 czy 2. Ale pacanom tego nie przemówi. Ja znam dobitnie przykład Bielan Wrocławskich, gdzie powstało i powstaje wiele hipermarketów na najlepszej klasie ziemi. :)
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Edward Gierek Dzisiaj, 20:22
  •  

#42 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 11 marzec 2010 - 23:44

Edward Gierek

19Damian89
Taka jest polityka, że oddają 1 czy 2 klasę ziemi pod zabudowę (za komuny byłoby to nie do pomyślenia).

Skąd masz taka pewnośc??? Ludzie no gdzieś sie musi miasto rozrastać nie przesadzajcie bo jęczycie jak panieny...
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#43 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 marzec 2010 - 23:49

Edward Gierek

Jak będziecie na Śląsku w Sosnowcu Zagórzu /na cmentarzu/ jest pomnik tow. Edwarda można zapalić świeczkę.
czy potrzebny jeszcze inny ???
Świeże kwiaty zawsze leżą

Dzięki za info.W najbliższym czasie pojadę z osikowym kołkiem :) co by się nie obudził :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:sport

Napisany 11 marzec 2010 - 23:55

Edward Gierek długi gierkowskie powstały przedewszystkim ze strachu przed Jaruzelskim i ZSRR bo Wojciech był w tym czasie najważniejszym namiestnikiem Kremla i tow. Edward nie miał odwagi mu odmówić pieniędzy na zbrojenie-wojsko , jest ujawnione że 70% pkb ZSRR szło na wojsko a ile w Polsce?

#45 Share RSM32

RSM32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 23:56

Edward Gierek

Dzięki za info.W najbliższym czasie pojadę z osikowym kołkiem :) co by się nie obudził :)

Weź dębczaka i się walnij w łeb -przecież to cmentarz-

#46 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 marzec 2010 - 00:09

Edward Gierek Weż dębczaka i się walnij w łeb -przecież to cmentarz- dzięki za propozycję,ale jak tak cię towarzysz Gierek podnieca, to możesz rozładować swoje emocje w łazience, a nie na forum.
Istnieje stara przepowiednia,że dopóki w piersi wampira nie utkwi kolek osikowy,dopóty świnie nie przekroczą 4 zł,a zboże 600zł/t.Szkoda że myśliwym zostałem po śmierci tow.Edwarda,gdyż odlał bym osobiście srebrną kulę i załatwił problem wiele lat wcześniej.

#47 Share RSM32

RSM32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 12 marzec 2010 - 00:16

Edward Gierek

Weż dębczaka i się walnij w łeb -przecież to cmentarz- dzięki za propozycję,ale jak tak cię towarzysz Gierek podnieca, to możesz rozładować swoje emocje w łazience, a nie na forum.

Kołkiem to ty zaczołeś

#48 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 12 marzec 2010 - 00:16

Edward Gierek Xemit albo niech użyje tego osikowego kołka :)

#49 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 marzec 2010 - 00:26

Edward Gierek

Kołkiem to ty zaczołeś

Niestety,ubolewam że nie było mi dane skończyć.
Jestem zdegustowany gloryfikacją Gierka i jego zasług,Choć fajny chłop czasem z niego był,szkoda jedynie że tylko czasem i przed mediami oraz sztucznie zapełnioną klakierami sceną. :)

#50 Share RSM32

RSM32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 12 marzec 2010 - 00:34

Edward Gierek Sprawdziłem twoją datę urodzenia tylko rok różnicy między nami.
Przecież napisałem że pomnik wystarczy na cmentarzu.
Towarzyszem też nigdy nie byłem
Ale emerytury rolnikom jednak wprowadził.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 marzec 2010 - 00:44

Edward Gierek W zamian za pozbycie się gospodarstwa i skutki mamy do dzisiaj.Nikt nie bronił rzemieślnikowi pozostawić zakład pracy i pobierać emeryturę,natomiast rolnik miał się cieszyć jakąś jałmużną.Emerytura należała się jak psu buda,choć by z powodu obowiązkowych dostaw.PZPR to banda żuli,a to samo z siebie wykluczało by na jej czele stał porządny człowiek,przez którego jak w tekście z filmu "Dom",nikt nie płacze. :)
W Polsce,stawiano wiele pomników,wielu ludziom,myślę że część z nich nigdy nie powinna powstać,a w ogóle, gdy tak bliżej się wszystkim przyjrzeć,to okaże się że jedynym słusznie postawionym pomnikiem jest pomnik Koziołka Matołka w Pacanowie :)

#52 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 marzec 2010 - 22:00

Edward Gierek

no jak mojego dziadka jak z pracy wracał zpałowali tak że zmarł po paru dniach to wszystko było tez tak idealnie ?

Idealne to nie było, taka była komuna niszczyła swoich przeciwników, i teraz jest to samo tylko w innej formie.

a teraz to pewnie do rady parafialnej

no pewnie ze do kościoła, jak większość komunistów.

Nie ma się co kłócić, miejmy tylko nadzieje ze te czasy nie powrócą.

#53 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 13 marzec 2010 - 22:38

Edward Gierek

Skąd masz taka pewnośc??? Ludzie no gdzieś sie musi miasto rozrastać nie przesadzajcie bo jęczycie jak panieny...

Ale nie 1 czy 2 klase ziemi !! i tak się rozrosną na tych dobrych klasach że nie pójdzie wyżywić ich z tej 5 i 6 klasy. Będą jak kanibale sami siebie jeść. Bo jakiś kretyn wymyslił żeby postawić bloki na najlepszych klasach bonitacyjnych :) Dajcie mi te ziemie dam pod zabudowe piaski
Mój Wladimirec podbija świat

#54 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 marzec 2010 - 16:50

Edward Gierek I bardzo dobrze.1 ha pod zabudowę gruntu 1kl. eliminuje ok 7-8 ton zboża z rynku.1 ha ziemi klasy 6,eliminuje 2 tony zboża lub wcale, gdyż tak słabe ziemie przeważnie stoją ugorem.
Najwyższy czas mieć głęboko w du... ,kto i z czego się wyżywi,jeśli będzie o to coraz trudniej,jedynym efektem może być tylko wzrost naszych dochodów.
Już kiedyś niejaki Urban-rzecznik prasowy rządu,twierdził że "rząd się sam wyżywi",ja twierdzę ,że rolnicy również się sami wyżywią, a cała reszta mi dynda,podobnie jak ja, dyndam całej reszcie :) .

#55 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 17:17

Edward Gierek

Ale nie 1 czy 2 klase ziemi !! i tak się rozrosną na tych dobrych klasach że nie pójdzie wyżywić ich z tej 5 i 6 klasy. Będą jak kanibale sami siebie jeść. Bo jakiś kretyn wymyslił żeby postawić bloki na najlepszych klasach bonitacyjnych :) Dajcie mi te ziemie dam pod zabudowe piaski

hahaha to mnie Czesiu rozweseliłeś :) Rolnictwo to nie wszystko,przemysł i inne branże też sie muszą gdzieś rozwijać.Xemit ma racja nie dosc że jest ogólna nadwyżka wszystkiego a ty jeszcze chciałbyś przybić gwoźdź do naszej wspólnej trumny :)

#56 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 19:08

Edward Gierek Twoja filozofia kolego @Xemit zaczyna mi się podobać... w tym szaleństwie jest metoda :) :) i Jeszcze lepiej żeby to inni zaprzestali produkcji :)
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

#57 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 19:50

Edward Gierek A teraz QUIZ moi drodzy mądrzy Panowie którzy mówią że za komuny na dobrych ziemiach nie budowano. Pytanie brzmi na jakich klasach ziemi wybudowano pod Krakowem hutę wtedy im. Lenina obecnie Sendzimira? :)

#58 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 marzec 2010 - 20:05

Edward Gierek pewnie też 1-2 klasa, ale to była huta ośrodek pracy Polaków, a nie jakiś Chińczyków, czy Niemców itp, a tak pyzatym chciałbym przypomnieć ze temat jest o Edwardzie Gierku a nie o tym na jakiś ziemiach się coś stawia.

#59 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:sport

Napisany 14 marzec 2010 - 20:26

Edward Gierek @XEMIT masz dobrą pamięć :) Urban to przykład na potwierdzenie tezy że g@wna i męty zawsze na wierzch wypływają!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 22:28

Edward Gierek rocznik 73 co nieco pamietam,huta obecnie mittal steel sie nazywa i jest wlasnoscia indusa a pracuja tam jeszcze moi znajomi i koledzy-codziennie pelny autobus robotniczy,zostalo ich 3 tys i produkuja wiecej niz 20 lat temu 21 tys.ludzi ,wtedy od nas jechaly 2 autobusy,w zniwa puste wszyscy na chorobowym,w nocy spali w dzien sie obijalii tak calymi latami.wszyscy i wszedzie[z malymi wyjatkami]kradli,do dzis mam 100 m kabla z odwiertow,lozyska,sruby,podkladki itp
jak stawiali hute katowice wujek przywiozl sobie cala ciezarowke drutu budowlanego jeszcze 2 lata temu synowi dom z niego stawial.rope do rowow wylewali bo nie bylo komu sprzedac.
we wsi byly 2 auta[teraz przed kazdym domem sa 2]ani jednego ciagnika-wydaje mi sie ze wtedy indywidualni rolnicy nie mogli jeszcze ich kupowac,za kazda maszyne trzeba bylo dac lapowke-za przydzial i w magazynie zeby nie dali najgorszej,na kazdy worek cementu,kazda cegle-przydzial.byli tacy co im sie dobrze zylo z pzpr,zsl,ormo,milicji,wojska,syn gierka w sasiedniej wsi mial kiedys dacze.
jesli uwazacie ze bylo tak dobrze to czemu tak szybko sie skonczylo??

buk, humor ,seks ,rokendrol.