Skocz do zawartości

Zdjęcie

Premium Trade

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share marcine

marcine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 19 październik 2012 - 13:50

Premium Trade rzecznik pt działa, nawet solidnie i ogarniecie :)
norweskie-lesne.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Premium Trade Dzisiaj, 09:51
  •  

#22 Share djakdeere

djakdeere

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 03 luty 2013 - 12:47

Premium Trade

termin realizacji nie jest taki jak w ogloszeniach czyli 48 godzin ale dwa tygodnie w dodatku na pieczatce boja sie podac swoich numerow i nie wiadomo kto podpisuje faktury a to ze raty 3 razy zero procent to lipa jak diabli jedynie gosciu ktory przywiozl maszyny w porzadku

ale ja nie widzę 3xzero % tylko 3xzero ( zero1 wplaty, zero żyrantów, zero formalnosci)

tak jest napisane ale w realu to wyglada zupelnie inaczej-mialem w tamtym roku problem z kosiarka-wymiana ramy zawieszenia trwala 1,5 miesiaca, po 3 telefonach-1 zgloszenie zaginelo bo wtedy facet tak powiedzial jak w reklamie- 2 producent ma odpowiadac za wade- 3 zero odzewu, w gwarancji pisze ze to sprzedawca odpowiada za towar i tak probuje wymoc naprawe a wtedy sprzedawca odklada sluchawke-to jest caly profesjonalizm tej firmy, juz nic nigdy u nich nie kupie. w koncu przyslali mi ta rame i dodatkowo paski i nozyki-ale to producent -talex- a nie oni.

ale gdyby byli nieuczciwi to by ci zabrali te paski i nozyki, a jednak je dostaleś, a wpadki reklamacyjne zdażają sie wszystkim, ja u nich kupilem już kilka maszyn i jestem bardzo zadowolony

#23 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 04 luty 2013 - 00:13

Premium Trade staram sie zapomniec o tym bublu a tu mi wyszlo w powiadomieniach ze ktos mnie zacytowal-tylko ze nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi, zglaszam reklamacje 3 razy do premium-trade i na koniec ktos sie w polowie rozmowy rozlacza, u producenta okazuje sie ze nikt od nich nie zglosil tego, 1. 5 miesiaca nowa kosiarka stoi-dobrze ze to koncowka sezonu byla i mam dyskowa, w ramach rekompensaty dostalem od producenta dodatki a nie od premium-trade,
zobaczymy po 1 reklamacji czy bedziesz zadowolony-chyba ze zmienili podejscie do klienta .

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share AturSz

AturSz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:sport polityka nowinki

Napisany 04 luty 2013 - 22:20

Premium Trade pisze "dostawa w 48 h" nic nie wspomniane o tym że trzeba dodatkowo więcej za taką dostawę zapłacić więc klient myśli że to norma te 48 h:)

Edytowany przez AturSz, 28 kwiecień 2013 - 22:37.

#25 Share manius59

manius59

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 29 sierpień 2013 - 21:29

Premium Trade Ja również nie mam dobrego zdania o PREMIUM TRADE, oczywiscie przed zakupem wszystko w porządku, ale po (kupiłem u nich ciągnik marki kubota) to już makabra!!!
Serwis to jedna wielka i długa droga przez mękę! Zgłosiłem usterkę telefonicznie, mieli przyjechać w ciągu tygodnia(nikt nawet nie raczył zadzwonić, że jednak ich nie będzie).
Po półtora dygodnia znowu ja dzwonie i umawiam się już na konkretny dzień(nikt nie przyjeżdża i nikt nie dzwoni), wysyłam maila- nikt nie odpisuje ;[ i tak mija miesiąc.Dopiero
pismo urzędowe poskutkowało, zadzwonili i w końcu przyjechali. Serwisant sam zauważył jeszcze jakieś nieprawidłowości w pracy ciągnika zapisaliśmy to na protokole reklamacyjnym
i powiedział że za jakieś dwa tygodnie przyjadą i będą regulować... i tak mija półtora miesiąca i nic! Wykonałem już około 20-tu telefonów-zero reakcji...
OMIJAJCIE Z DALEKA TĄ FIRMĘ!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share wonder23

wonder23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 10:46

Premium Trade Chociaż jesteśmy konkurencją , bo produkujemy kosiarki bijakowe i kosiarki wysięgnikowe ,a PremiumTrade sprzedaje rozdarbniacze Talex i kosiarki ramienne Samasz,bardzo pomogli nam dobrać specyfikacje maszyn JohnDeere dla naszych klientów z Tadzygistanu, gdzie kosiarki i rozdrabnicze ROLMEX robią furorę na maszynach John Deere . Dziękujemy

#27 Share mario_cempes

mario_cempes

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 08 grudzień 2013 - 12:09

Premium Trade no wlasnie jestem zdziwoiny takim wpisem,co sie spotykam jak ktos pisze "premium trade" + samasz, razczej leca same wyzwiska

#28 Share reno94

reno94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 grudzień 2013 - 12:15

Premium Trade Panowie jak się kupuje to zawsze jest fajnie ,gorzej jak coś się popsuje na gwarancji lub trzeba części kupić ,wtedy szukaj wiatru w polu.Nie polecam składnicy osobiście,mam pługi i odkładnic nie można kupić ,trzeba u producenta.Znajomy chciał cepy do młocarni kupić u Nich do kombajnu John Dera i nie ma tam fachowca który by miał pojęcie o tym,dzwonił kilka razy mieli oddzwonić i do tej pory nikt nie zadzwonił.Serwis i kupno części to kaplica w Premium Trade :)

Panowie jak się kupuje to zawsze jest fajnie ,gorzej jak coś się popsuje na gwarancji lub trzeba części kupić ,wtedy szukaj wiatru w polu.Nie polecam składnicy osobiście,mam pługi i odkładnic nie można kupić ,trzeba u producenta.Znajomy chciał cepy do młocarni kupić u Nich do kombajnu John Dera i nie ma tam fachowca który by miał pojęcie o tym,dzwonił kilka razy mieli oddzwonić i do tej pory nikt nie zadzwonił.Serwis i kupno części to kaplica w Premium Trade :)

#29 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 10 styczeń 2014 - 17:32

Premium Trade I gdzie jest odpowiedź pana z premium trade? Byłem dzisiaj w tej firmie i bardzo się zdziwiłem jakie badziewne mają zaplecze serwisowe. Plac pełen maszyn ale naprawiać to już niema gdzie. Jakieś budy z aut ciężarowych porozstawiane, namiot z plandeki teraz dopiero budują dwa gararze. U malolepszego jest dziesięć razy tyle garaży niż oni stawiają

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share 6330

6330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 15:07

Premium Trade Bez zmian ,szkoda pisać tam NIC niema ,pytania o serwis rozpacz i nędza jeśli wszyscy przedstawiciele JD mają takie standardy to czas na zmianę

Dodaj odpowiedź