Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mlekomaty

124 odpowiedzi na ten temat

#121 Share Kajtek_1

Kajtek_1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 20 grudzień 2015 - 15:03

Mlekomaty

Witam od pewnego czasu myślę nad zakupem mlekomatu i sprzedaży części mleka w mlekomacie. obecnie oddaję do mlekpolu co drugi dzień 1100 litrów. Mleko do mlekomatu dostarczał by szwagier codziennie rano jeździ do pracy już z nim rozmawiałem. Co o tym myślicie ktoś z was posiada mlekomat ??

Tematy połączone

Edytowany przez danielhaker, 20 grudzień 2015 - 15:29.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mlekomaty Dzisiaj, 13:29
  •  

#122 Share Brounter

Brounter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 20 grudzień 2015 - 15:15

Mlekomaty

Na mlekomaty był sowjego czasu wielki buuuuum, a dzisiaj chyba ludzie do tego bardziej sceptycznie podchodzą. Głównym powoem jest cena zakupu mlekomaty i bardzo drogi serwis ( nie obejdzie się bez częstych napraw bo niestety zawsze znajdzie sie jakiś cwaniak, który będzie probował oszukać przeznaczenie, zaoszczedzić 2 zł a zamiast  tego wrzucić kawałek plastiku czy starej monety w nadzieji, że automat mu to przyjmie). W mojej okolicy były nawet 2 automaty jednak długo nie pociągneły właśnie z powodu głupoty innych ludzi. Nic nie pmogło instalowanie kamer, mentalności ludzi z dnia na dzień się nie zmieni.

A jeszcze zapytam w jakim mieście planujesz stawiać mlekomat?

#123 Share Kajtek_1

Kajtek_1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 20 grudzień 2015 - 15:24

Mlekomaty

mlekomat stał by w Augustowie małe miasto około 20000 mieszkańców lecz duża liczba turystów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#124 Share keyzer

keyzer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:głaskanie kamieni

Napisany 20 grudzień 2015 - 16:21

Mlekomaty

temat mlekomatów był popularny pare lat temu. Dzisiaj można tanio kupić używki głównie jak poleasingowe z firm leasingowych. Poszperaj na stronach ze sprzedażą sprzętu używanego różnych firm leasingowych. Tutaj masz na szybko znalezione linki

http://sprzedajemy.p...-simply,6160437

http://olx.pl/oferta...57-ID8UEef.html

Na rynku ofert jest sporo bo nowe w zakupie kosztowały ok 100 tyś zł a dzisiaj jak widzisz używki znacznie taniej co czyni twój pomysł co najmniej wartym rozważenia po zrobieniu dokładnych kalkulacji całej inwestycji.

Zresztą odezwij się do mnie to moge ci więcej doradzić bo mam w tym już pewne doświadczenia. Jestem z Ełku więc masz blisko.

mam nadzieję że te informacje się przydadzą. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#125 Share marcinr25

marcinr25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 01 styczeń 2016 - 20:20

Mlekomaty Witam! Jestem właścicielem Mlekomatów w Białymstoku. Kajtek jeśli jesteś zainteresowany takiego typu działalnością to zapraszam do współpracy.

Edytowany przez marcinr25, 01 styczeń 2016 - 20:21.

Dodaj odpowiedź