Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus C-330 - lampa błyskowa tzw. kogut

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share super

super

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 00:10

Ursus C-330 - lampa błyskowa tzw. kogut witam wszystkich chciałbym się dowiedzieć bo mam w planie zamontować koguta do c-330 i czy jest sens bawić się nad tym wiecie lepiej.pozdrawiam wszystkich na af

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus C-330 - lampa błyskowa tzw. kogut Dzisiaj, 21:50
  •  

#2 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 00:25

Ursus C-330 - lampa błyskowa tzw. kogut Ja w swojej "30" mam zamontowanego koguta. Czy jest sens go zakładać? Ja mam dojazd do pewnych pól, do których muszę dotrzeć obwodnicą gdzie jest bardzo wzmożony ruch i przejechać przez most nad A4- wtedy włączam lampę błyskową jak jadę z jakąś maszyną. Zawsze to jakiś kierowca zwraca większą uwagę na taki pojazd, bardziej uważa gdy ma się włączonego koguta. Dlatego jak jeździsz po zatłoczonych drogach to sobie go zamontuj. ;)
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Denison

Denison

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roslinna , mechanizacja rolnictwa maszyny i urządzenia do produkcji roślinnej , hodowla koni.

Napisany 11 marzec 2010 - 10:02

Ursus C-330 - lampa błyskowa tzw. kogut Ja rowniez mam zamontowanego koguta na c330. Policjant mi powiedzial ze ok ze dobrze ze jest bo akurat nie mialem trojkąta.
" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "

Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.