Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus 1634 - podnośnik

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zakrzewiak

zakrzewiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 22:27

Ursus 1634 - podnośnik Witam!
Mam ursusa 1634 ze standardowym podnośnikiem i chcę zamontować wszystkie ramiona, wieszaki i cięgła dolne (z hakami) od wersji ZU.Potrzebuje jakiegoś skanu podnośnika z katalogu częsci od wersji ZU. Wiem że wał podnośnika będę musiał wymienić bo ZU ma jak się nie mylę dłuższy i tylko nie wiem czy oba mają taką samą średnicę i czy będzie pasował w stary korpus podnośnika. Może ktoś wie? Ogólnie potrzebna każda informacja: ceny, wymiary,nr.katalogowe i gdzie te części można dostać. Wiem że taki zestaw jest zakładany aktualnie do 1224,1614,1674.

Może ktoś wie gdzie można pobrać katalog do modelu ZU albo do nowych 16

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus 1634 - podnośnik Dzisiaj, 05:53
  •  

#2 Share dark34

dark34

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 22 marzec 2010 - 22:54

Ursus 1634 - podnośnik ja bym ci radzil wymienic caly podnosnik poniewaz ja mam wzmacniany podnosnik i jest o wiele masywniejszy od standardowego wiec moze nie wytrztmac takiego ciezaru

#3 Share zakrzewiak

zakrzewiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 20:41

Ursus 1634 - podnośnik Nie chcę żeby podnosił po 7 ton 5,5 wystarczy, stare cięła i ramiona mam powyrabiane przez co pługa obrotowego nie mogę ustawić, a te nowe cięgła są masywniejsze i parę lat pochodzą. Narazie kasuje luzy na starym TUZ-ie bo jak nie znajdę tego wzmocnionego to do orki ten stary będzie gotowy.

#4 Share rambo

rambo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 13 październik 2010 - 18:42

Ursus 1634 - podnośnik WItam mam problem z podnosnikiem a wiec tak: Ojciec wylaczyc podnosnik (ta dzwigienka pod kabina) i cos sie wtedy zepsulo dodam ze przed wylaczeniem chodzilo wszystko ok. wylaczyl i wlaczyl i teraz podnosnik slabo chodzi to znaczy jak jest olej zimny to ladnie podnosi pod obciazeniem plóg a gdy juz sie rozgrzeje to musze trzymac go na ok 1500 obr zeby pomalu podniusl plóg. CO moze byc nie tak? dodam jeszcze ze mam 2 silowniki wspomagajace podnosnik. Myslalem ze to moze pompa ale po wymianie na nowa jest tak samo. poradzcie cos bo juz sam nie wiem co mu jest. pozdrawiam

#5 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7800 postów

Napisany 13 październik 2010 - 19:15

Ursus 1634 - podnośnik To będzie coś z plecakiem.Albo pod zawór coś podeszło,albo w rozdzielacz.Ja mam podobny problem w 1224 ale to rozdzielacz.Sypło mi się łożysko w skrzyni i poszły opiłki.Niekiedy podniesie aż podskoczy a niekiedy nie może podnieść.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share rambo

rambo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 13 październik 2010 - 19:22

Ursus 1634 - podnośnik Zapomialem dodac ze z tylu ciagnika jak podnosze to tak syczy a jak nie podnosze to juz nie. co o tym sadzicie ?

#7 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7800 postów

Napisany 14 październik 2010 - 07:04

Ursus 1634 - podnośnik No to zawór albo rozdzielacz.Tak jak u mnie ale zawór mam nowy czyli u mnie chyba rozdzielacz siedzi.Najtaniej robota rozdzielacza koło mnie 1000 zł.Wymiana plecaka w sklepie 1300.nowy rozdzielacz 1500, zawór ok 130.Za 1000 to gość wymienia w rozdzielaczu suwaki.Niedaleko mnie był kiedyś pom który robił takie rzeczy,a teraz mechanicy robią w domu.

#8 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3021 postów

Napisany 05 styczeń 2013 - 00:28

Ursus 1634 - podnośnik http://allegro.pl/ra...2912938763.html

Pasuje zamiast zwykłego ramienia? Czy frezy na wale będą pasować?

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja, komputery

Napisany 06 styczeń 2013 - 11:55

Ursus 1634 - podnośnik patrząc na oko po zdjęciu to wydaje się jak by było to samo ale lepiej niech się ktoś wypowie kto widział na własne oczy, albo napisz do sprzedawcy lub zadzwoń niech ci wymierzy suwmiarką i policzy frezy to będziesz miał pewność
Pomogłem, napisałem coś z sensem? kliknij zielony kwadracik ze strzałką :) To się opłaca xD