Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak sprawdzić czy ktoś nie wystawia na dopłaty działki którą ja uprawiam i chce pierwszy raz wystawić?

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 16:49

Jak sprawdzić czy ktoś nie wystawia na dopłaty działki którą ja uprawiam i chce pierwszy raz wystawić? Od kilkunastu lat uprawiam 3ha pola i łąki, która to nie wadomo do kogo należy, poprzedni właściciele podobno wzieli na to zamiennik, na pytanie czy wystawiali to na dopłaty udają wariatów a rodzina jest duża, sasiednią działkę którą sobie zostawili jakiś tam zięć wystawia i boje się że i to co ja uprawiam też ktoś wystawia, czy da się to sprawdzić w agencji, czy zwykły pracownik arimr ma dostęp do takich danych? A co jeśli zrobię krzyżówkę, to do czerwca dopłat nie przytulę, czy będę musiał się sądzić z kimś kto te dopłaty wystawiał wcześniej, czy ten ktoś dostanie duże sankcje?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak sprawdzić czy ktoś nie wystawia na dopłaty działki którą ja uprawiam i chce pierwszy raz wystawić? Dzisiaj, 03:48
  •  

#2 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 18:22

Jak sprawdzić czy ktoś nie wystawia na dopłaty działki którą ja uprawiam i chce pierwszy raz wystawić? pracownik ma dostęp do danych, pytanie brzmi czy może je udostępnić Tobie (nie może!!), tak czy inaczej jeśli to Ty faktycznie uprawiasz grunt to sankcje czekają drugą stronę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak sprawdzić czy ktoś nie wystawia na dopłaty działki którą ja uprawiam i chce pierwszy raz wystawić? Dzisiaj, 03:48
  •  

#3 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 18:27

Jak sprawdzić czy ktoś nie wystawia na dopłaty działki którą ja uprawiam i chce pierwszy raz wystawić? a jakie to sankcje, oraz kiedy najwcześniej agencja powiadomi o tym że jest krzyżówka, bo wizja czekania do czerwca na dopłaty to też nie dobrze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share lambogrand

lambogrand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 19:10

Jak sprawdzić czy ktoś nie wystawia na dopłaty działki którą ja uprawiam i chce pierwszy raz wystawić? wezwia obie strony ktore zglosily ta sama dzialke i zapytaja sie kto to uprawia i tyle problem moze miec ten co nie uprawia