Skocz do zawartości

Zdjęcie

koledzy potrzebuje waszej pomocy

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share taszarek

taszarek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 15:53

koledzy potrzebuje waszej pomocy muszę kupić siewnik do QQ monosem z podsiewaczem nawozu i najlepiej z kontrolą wysiewu do 10tyś, na allegro nie ma nic ciekawego z wielkopolski jeden handlaż obiecał mi przywieść z niemiec bo ma już go kupionego tam ale go już miesiąc nie przywozi więc musze szukać jeszcze gdzie indziej
jeśli ktoś wie gdzie jest taki siewnik to niech napiszę będe bardzo wdzięczny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
koledzy potrzebuje waszej pomocy Dzisiaj, 20:42
  •  

#2 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 10 marzec 2010 - 19:00

koledzy potrzebuje waszej pomocy Witam dlaczego uparłeś się akurat na taki model jest przecież wiele innych może nawet tańszych a co do podsiewania nawozu to w skrajnie niekożystnych warunkach może wystąpić duże uszkodzenie roślin (myślę o nawozach azotowych) do siewu zostało jeszcze parę dni więc może warto jeszcze rozważyć tę decyzję ale wybór i tak należy do ciebie Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share taszarek

taszarek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 20:48

koledzy potrzebuje waszej pomocy wybrałem monosema ze względu na opinie o nim wielu jego użytkownikow podsiew nawozu jest przydatny
przy wysiewie soli potasowej zależy mi na nim bo siewnik będzie głównie pod usługi a wielu klientów chcę wysiewać sól potasową razem z nasionami

a jaki siewnik polecali byście pod usługi chodzi mi o taki ktury jest dokładny i niezawodny?

Dodaj odpowiedź