Skocz do zawartości

Zdjęcie

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!!

24 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 15:47

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! Co Wy na to ? Ja jestem w szoku, ale Albert chyba jeszcze w większym.... :) staneła szansa przed nim jedna na tysiąc... To co Adamkowi powiedział bym idzie jak po grudzie, Albertowi przyszło jak dar z nieba... milion dolarów za walkę i sława nawet gdyby przegrał.... Jakie są wasze opinie i prognozy dawajcie ;) ....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! Dzisiaj, 03:30
  •  

#2 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 10 marzec 2010 - 16:10

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! Czy to już pewna walka??;)

#3 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 16:20

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! Adamek by się nei wystawił teraz na tak ryzykowną walkę. A Sosnowski hm żeby się to nie skonczyło za szybko dla Alberta. Bo przegrana ale na punkty to by był wielki sukces.

#4 Share pawel321654

pawel321654

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 16:20

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! Tak, będzie 29 maja

#5 Share Pawlak902

Pawlak902

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 17:00

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! Ukraiński terminator go tam zabije

#6 Share es8

es8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 17:02

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! Kliczko na 39 walk ma 37 nokautów. Ciekawe czy nasz Sosnowski wyląduje na deskach również ;)

#7 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 17:02

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! za obicie ryja dostanie $milion$ dla mnie nic innego tylko ryja nadstawiać:) a serio to z dragona już zawodnika nie będzie a to walką zyska rozgłos i kupę kasy:D czytałem artykuł o klitskach to dla nich rywalem jest hyde i teraz mają dylemat bo obaj chcą z nim walczyć i dogadać się nie mogą;)
Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

#8 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 17:31

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! Kliczko jest bardzo dobrym zawodnikiem i doświadczonym sądzę że wygra z Albertem ;)

#9 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 17:34

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! No niestety szkoda Sosnowskiego, dostanie porządne baty.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#10 Share farmerc330

farmerc330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 18:07

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! ja za milion ;) $ dał bym sobie mordę obić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 18:11

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! No nie wiem czy tak chętnie byś się dał obić Kliczce nawet za te pieniądze hehe ;)

#12 Share szymolus

szymolus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 18:11

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! kliczko rozwali polaka
Zetor Team

#13 Share slawek3220

slawek3220

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 313 postów
  • Zainteresowania:sport, motoryzacja no i oczywiście rolnictwo

Napisany 10 marzec 2010 - 18:12

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! coś mi się wydaję że ta walka długo nie potrwa Kliczko szybko go znokałtuje. Powinien stoczyć jeszcze dwie walki i dopiero potem walczyć z najlepszymi. Tym bardziej, że mistrzostwo Europy zdobył olbrzymim wysiłkiem podjął wielkie ryzyko
" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

Ursus C-360 i C330M - mój sprzęt.

#14 Share JackDaniels7

JackDaniels7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,nowoczesne technologie uprawy, Motoryzacja,Piłka Nożna

Napisany 10 marzec 2010 - 18:23

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! Chłopaki trochę więcej wiary, Albert poprawi szybkość i nie będzie tak tragicznie,mam nadzieję jeśli już przegra to na punkty a nie przez nokaut.

#15 Share przemek1692

przemek1692

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 18:39

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! masz rację JackDaniels7 jeśli poprawi szybkość i siłę uderzenia a nie przebierze na wadze to może być ciekawa walka. Prognozuje że kliczko wygra niestety ale życzę Sosnowskiemu zwycięstwa.

#16 Share Rumun96

Rumun96

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 19:02

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! tak jak @slawek3220 napisał też myślę że ta walka długo nie potrwa Albert na początek powinien z kimś słabszym stoczyć walke ja myśle że w 6-7 rundzie wszystko się rozstrzygnie

#17 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 19:56

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! hm... a ja myślę, ze może byc ciekawa walka, obydwaj o podobnych warunkach fizycznych, Witalij Kliczko to super szermierz na pięści i doświadczony fighter, Albert za to coraz lepszy bokser, niezły technik i też niezły gladiator, no i coraz bardziej doświadczony. Albert ma jeden feler a mianowicie nie jest zbyt dobry w obronie i ma dośc miękka szczękę jak na takiego ,,byka" i zaliczył już w swojej karierze nie chlubna glebę kilka razy, ale Witalij tez nie jest nie do przejścia bo dośc łatwo łapie kontuzje np. w walce z Chrisem Byrdem. Witalij jest świetny w dystansie i tak uwielbia boksowac, jeśli Albert nie da sobie narzucic jego stylu walki może byc ciekawie...

#18 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 20:29

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! Szkoda że nie walczy z nim Adamek, zapewne byłaby o wiele ciekawsza walka. ;)
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#19 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 20:37

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! to była ładna walka Kliczko pokazał umiejętności.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 marzec 2010 - 20:39

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!! Polska góra. ;) Tyle ode mnie. ;D