Zaloguj się, aby obserwować  
marcin z małopolski

Cena paliwa hurtowa małopolska i od kogo??

Polecane posty

Mam do Was takie pytanie chciałbym w tym roku zakupić większa ilość paliwa hurtowo tylko nie mam żadnych kontaktów ani info w tej dzedzinie, więc potrezbował bym jakiś adresów i telefonów w okolicach małopolski północnej a także krakowa z góry dzięki za pomoc:)


Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trq    1

W Gnojniku koło Brzeska jest hurtownia "CMC" Dowożą paliwa już od 1000l. A ceny mają bardzo konkurencyjne. Sam zaopatruję się u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Marcin mieszkam niedaleko Ciebie tzn kolo Slomnik i juz od paru lat kupuje z jednej firmy z miechowa ,cena z pon.3.87za on,jakoscu naprawde dobra ,dowoza do domu w cenie,u nas duzo ludzi sie u nich zaopatruje.JAK chcesz info to pisz na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

mieszkacie niedaleko Krakowa, wiec może lepiej kupić na Auchan w Bonarce - cena rewelacyjna z porównaniem do innych, a jakość jest gwarantowana - bo to przecież stacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chce hurtowo z przywozem do domu około 2000 litrów na początek i raczej to ja do bonarki poto nie bede jeździł :) jesli to dla Was nie problem to piszcie odrazu numery telefonów ;)


Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

nie wiem tylko czy wyjdzie Ci taniej mimo tzw. zakupu hurtowego @szmergiel napisał, że cena w poniedziałek w hurtowni ,,firmy z miechowa ,cena z pon.3.87za on" a we wtorek na Auchanie 3,77 w detalu wiec 10 gr różnicy, to jednak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MFargo
      Witam poleci ktoś zamienik oryginalnego filtra paliwa do claasa ? 
      2008r
    • Przez artur04c
      Witam
      Czy stosował ktoś olej do skrzyni MANNOL Multifarm STOU 10W-40 chcę zrobić jako zastępczy fusch agrifarm 10w40, ale może ktoś ma doświadczenie z mannol ?
    • Przez seba2017
      Witam. Chciał bym przejść na jeden olej we wszystkich ciągnikach  ( starszych) bo teraz używam w każdym inny. Firma wykonująca remont silnika polecała mi Mobil Delvac 15w40 lub lepszy. Zauważyłem że polski olej Platinum Ultor Plus 15w40 ma te same klasy jakościowe  API: CI-4/CH-4/CG-4/ SL/ SJ    w ACEA też podobnie: E7/ E5 /E3/B4 /B3 /A3. Czy będzie różnica w ochronie silnika w ciężkiej pracy w wysokiej temperaturze stosując jeden i drugi olej. Jeżeli byłaby podobna jakość to wybrał bym polski olej z racji patriotyzmu zakupowego. O różnicę w cenie mi nie chodzi. Jakie jest Wasze zdanie: nie będzie za dużej różnicy między tymi olejami czy Mobil jest zauważalnie lepszy ?
    • Przez Kartoflorz
      Witam, mam taki problem może dla niektórych bzdura a konkretnie, czy mogę mieszać olej Stou z Utto??? Konkretnie chodzi mi o to czy do oleju Agrol Stou Plus mogę dolać Platinum Utto  - miejc docelowe przekładnia (skrzynia Zetor Forterra).
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj