Skocz do zawartości

Zdjęcie

Polmot H

137 odpowiedzi na ten temat

#61 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 20:05

Polmot H nie będę mówił które marki maja daleko do zetora ale jest pare tak samo jak zetorowi daleko do john deer i innych .

zetor 65 power ma rewers elektrochydrałliczny i póbiegi i zmienia sie bez sprzegła i cena jest mała sa to wyposarzenie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Polmot H Dzisiaj, 19:31
  •  

#62 Share PL01

PL01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 20:17

Polmot H Mała, tzn. ile kosztuje? Pytam z czystej ciekawości

#63 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 24 marzec 2010 - 20:20

Polmot H Kolego w Lublinie nie ma żadnej produkcji FSC Lublin upadła bezpowrotnie
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#64 Share PL01

PL01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 20:29

Polmot H Z Lublina pochodzi prototyp ciągnika Polmot C, który został pokazany w Kielcach.

Ponadto z Lublina miał pochodzić składak, ale nie wiem co wynikło z tego.

Oto link do tego składaka

#65 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 20:50

Polmot H chyba 120brutto

#66 Share TOMEK0603

TOMEK0603

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 20:55

Polmot H

Ja mam fotona i chyba też składany był w Lublinie. U mnie na jednej tabliczce jest FT70 a na drugiej FT60. No i za który ja zapłaciłem to nie wiem.Te POL-MOT to prawda ze w Lublinie skladaja jak Fotony 704 tylko nikt nie chce przyznac sie

#67 Share PL01

PL01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 21:01

Polmot H 120 tys. zł to za proximę 65 KM, dodatkowe swiatła, klima i skrzynia 40 km/h, rewers ręczny. Tyle chłopak z rodziny dał w listopadzie 2009.

#68 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 21:03

Polmot H a power ile bo 85 to 140

#69 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 24 marzec 2010 - 21:11

Polmot H Podjadę po świętach do FSC i zerknę czy coś tam robią.
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#70 Share DuF

DuF

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 11:21

Polmot H W Lublinie Warfama ma ośrodek badawczo-rozwojowy. Pracują tam nad prototypami i testują różne rozwiązania, ale nie ma regularnej produkcji.

Edytowany przez andrzej2110, 26 marzec 2010 - 22:00.
Cytowanie poprzedniego posta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Polmocik

Polmocik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 13:40

Polmot H Witam,
1.Ciągniki POL-MOT H, są składane w Turcji i przychodzą do nas w całości,co nie zmienia faktu że Lublin jest bazą sprzedażową tych ciągników w Polsce(magazyn części zamiennych,przeglądy zerowe itp).
2.Ciągniki produkowane w Chinach POL-MOT FOTON cały czas pozostają w ofercie POL-MOT WARFAMA.
3.Prototypowy Ciągnik Pol-Mot C,którego powstał tylko jeden egzemplarz,trafił w prywatne ręce.

#72 Share PL01

PL01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 14:17

Polmot H Polmocik, widzę, że masz ogromną wiedzę na temat ciągników oferowanych przez tą spółkę. Zdradzisz, gdzie poszedł (jaki region kraju) model Polmot C. Znasz może liczę sprzedanych ciągników serii H w Polsce przez te dwa miesiące?

#73 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1848 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 21:28

Polmot H I może podasz jakieś dane techniczne tego Polmota C

#74 Share TOMEK0603

TOMEK0603

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 21:57

Polmot H

Witam,
1.Ciągniki POL-MOT H, są składane w Turcji i przychodzą do nas w całości,co nie zmienia faktu że Lublin jest bazą sprzedażową tych ciągników w Polsce(magazyn części zamiennych,przeglądy zerowe itp).
2.Ciągniki produkowane w Chinach POL-MOT FOTON cały czas pozostają w ofercie POL-MOT WARFAMA.
3.Prototypowy Ciągnik Pol-Mot C,którego powstał tylko jeden egzemplarz,trafił w prywatne ręce.

Chyba się pomyliłeś POL-MOT FOTON produkowane są w Polsce(wiem bo prowadzę sprawę i Warfama przyznała się że ich produkuje a nie sprowadza). Więc nie pisz głupot i ludzi w błąd nie wprowadzaj.

#75 Share DuF

DuF

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 10:13

Polmot H TOMEK0603 podaj lokalizację gdzie Warfama w POLSCE produkuje Fotony? Skoro nie wiesz to nie pisz głupot i nie powołuj się jeszcze na prowadzenie jakiejś sprawy. Kto z Warfamy przyznał Ci, że produkuje Fotony w Polsce?

#76 Share blazej99

blazej99

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja:]

Napisany 28 marzec 2010 - 11:44

Polmot H

ile ten turek może kosztować?

na allegro stoi 102 konny za 105tyś

#77 Share TOMEK0603

TOMEK0603

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 13:18

Polmot H

TOMEK0603 podaj lokalizację gdzie Warfama w POLSCE produkuje Fotony? Skoro nie wiesz to nie pisz głupot i nie powołuj się jeszcze na prowadzenie jakiejś sprawy. Kto z Warfamy przyznał Ci, że produkuje Fotony w Polsce?

To ty nie pisz głupot.Kierownik handlu( nie będę pisał jak się nazywał) był w sądzie zapytany o to gdzie są produkowane w Polsce czy Chinach. Odpowiedział że produkowane są w Polsce. A i jeszcze jedno jak piszesz że są produkowane w Chinach(lub tak jak ja piszę w Polsce to dlaczego mój(lub wszystkie)ciągnik ma homologację z Holandii?

#78 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 13:38

Polmot H Bo takie są kolego prawa rynku, co innego miejsce produkcji a co innego miejsce umiejscowienia np. siedziby koncernu która prowadzi proces homologacji, ciągnik czy każda inna maszyna może być zrobiona tu a opisana jako wyprodukowana tam...
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

#79 Share PL01

PL01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 13:45

Polmot H Valtra seria A produkowana w Turcji ma tabliczki, że pojazd został wyprodukowany w Finlandii. Tak samo JD seria M, część podzespołów z Chin, a piszą, że wyprodukowano w Niemczech.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 14:10

Polmot H

To ty nie pisz głupot.Kierownik handlu( nie będę pisał jak się nazywał) był w sądzie zapytany o to gdzie są produkowane w Polsce czy Chinach. Odpowiedział że produkowane są w Polsce. A i jeszcze jedno jak piszesz że są produkowane w Chinach(lub tak jak ja piszę w Polsce to dlaczego mój(lub wszystkie)ciągnik ma homologację z Holandii?

Wiesz dlaczego w Holandii! Bo ciągniki chińskie nie spełniają norm emisji spalin, a Holandia nie ma obowiązku rejestracji, a ciągnik sprowadzony z Holandii do Polski może być już zarejestrowany bo prawo zezwala na rejestracje maszyn rolniczych sprowadzonych z krajów UNII- cwane i śmieszne co nie ;)