Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt 310 lsa problem z elektryka

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share slawuch

slawuch

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 22:11

Fendt 310 lsa problem z elektryka Hej witam wszystkich niedawno kupiłem Fendt-a 310 lsa i mam problem ogólnie z elektryka a mianowicie chodzi mi o to iz jak zaciagne reczny to zapala mi sie kontrolka od swiateł awaryjnych i cos strasznie p[iszczy a nawet jak włacze wycieraczke lub cos tam innego to tez takie rewelacje wystepuja z awaryjnymi i niewiem podsumowujac to co powiedziałem powyzej chciałbym uzyskac jakies rady ;) Załączony plik  909002965_4.jpeg   74,9KB   319 pobrań

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt 310 lsa problem z elektryka Dzisiaj, 23:04
  •  

#2 Share Grzesiex

Grzesiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 22:16

Fendt 310 lsa problem z elektryka Sprawdź połączenia masy w instalacji elektrycznej kabiny.

#3 Share slawuch

slawuch

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 22:24

Fendt 310 lsa problem z elektryka wiem ale czemu ten przerywacz chodzi moze gdzies jakies przbicie tak mysle :) ale jak chciałem sprawdzic zarówka czy prad dla przykładu płynie doczujnika cisnienia to zaras właczyl sie ten przerywacz a zaróweczka sie nie zapaliła bezpieczniki całe tk mysle jak by ktos miał schemat do tego Fendt to chetnie bym kupił badz sie zamienił bo posiadam schematy i katalogi do MF seria 3000 i 3100 ;) Załączony plik  909002965_3.jpeg   44,38KB   193 pobrań

#4 Share dawid1862

dawid1862

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 22:28

Fendt 310 lsa problem z elektryka mozesz miec cos zle podlaczone bierz poprawke na to ze on byl myty w srodku myjka takze moglo sie zrobic zwarcie

#5 Share slawuch

slawuch

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 22:39

Fendt 310 lsa problem z elektryka no masz racje

a jak tam ci sie sprawuje twoj ;) Fendt

#6 Share dawid1862

dawid1862

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 22:43

Fendt 310 lsa problem z elektryka narazie wszystko w jak najlepszym porzadku okaze sie w polu narazie powymienialem oleje i filtry i chodzi jak zegarek!Wogole to pagratulowac zakupu i bezawaryjnej pracy zycze!

#7 Share slawuch

slawuch

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 22:46

Fendt 310 lsa problem z elektryka a no dzieki tobie tez zycze jeszcze tylko olej w skrzyni mi został do wymiany bo nie wiem jaki i ile musi byc

#8 Share dawid1862

dawid1862

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 22:58

Fendt 310 lsa problem z elektryka a co do awaryjnych to ja tez mialem problem nie wiem moze tak musi byc a mianowicie jak wlaczylem zaplon to palila mi sie kontrolka od awaryjnych,po odpaleniu gasla pozniej wogole sie nie zapalala i nie bylo awaryjnych a dzisiaj wsiadam wlaczam zaplon i mryga,pale przestaje moze tak musi byc nie wiem trzeba bedzie sie pobawic!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 562 postów

Napisany 09 marzec 2010 - 10:49

Fendt 310 lsa problem z elektryka po pierwsze , nie jest to przerywacz swiatel awaryjnych tylko wskaznik i kontorlka stanu ostrzegawczego. W normalnym wypadku jesli przekrecisz kluczyk w stacyjce i wlaczasz zaplon powinna migac lampka ostrzegawcza, ktora sygnalizuje brak cisnienia w silniku ( co jest rzecza normalna gdyz silnik jeszcze nie pracuje). Po zapaleniu silnika lampka gasnie, a jesli pali sie dalekj to znaczy ze cos jest nie tak, moze byc na przyklad zaciagniety hamulec reczny, brak ladowania akumulatora, brak cisnienia oleju w silniku, itd. Lampka ostrzegawcza powinna migac zawsze w polaczeniu z inna lampka znajdujaca sie na zegarze i w ten sposob mozemy zobaczyc co dolega ciagnikowi.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#10 Share slawuch

slawuch

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 09 marzec 2010 - 19:26

Fendt 310 lsa problem z elektryka oki zgodze sie z przedmówca bo napewno ma racje ale jak chce właczyc migacz np w prawo jak jade to pojawia sie ten migajacy trójkacik istrasznie piszczy jakis tam głosniczek pod kierownica a jak wyłacze kierunkowskaz to jest oki no i po zgaszeniu nie pali mi sie lampka od cisnienia bo ten trujkat chodzi a niekiedy wrecz przeciwnie jes ta kontrolka od cisnienia jak przekrece kluczyk i jest oki na tym zdjeciu jes po lewej reczny a po prawej ładowanie i ten migajacy trojkat
Załączony plik  Zdjęcie0310.jpg   14,13KB   277 pobrań

#11 Share dawid1862

dawid1862

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 09 marzec 2010 - 19:39

Fendt 310 lsa problem z elektryka kierunkowskaz gdy masz włączony to normalne ze piszczy poprostu daje ci znak ze masz go włączonego zebys nie zapomnial go wyłączyc np jadac droga!

#12 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 562 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 14:44

Fendt 310 lsa problem z elektryka Lampa ostrzegawcza z trojkatem w polaczeniu z brzęczykiem dziala razem z zapaleniem sie lamp hamulca recznego, lampy cisnienia oleju silnika i lampa temperatury oleju hydraulicznego jak i wlaczonych swiatel awaryjnych. Natomiast dodatkowo dziala po włączaniu kierunkowskazów, co dla mnie jest zupelnie zbyteczne i niepojete. Ale tak juz jest..dlatego wiekszosc osob z czasem odłącza te brzęczyki gdyz jest to, szczególnie podczas częstej jazdy na drodze bardzo denerwujące.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#13 Share slawuch

slawuch

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 20:24

Fendt 310 lsa problem z elektryka a no wiecie moze macie racje cos w tym jest ;)

#14 Share slawuch

slawuch

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 21:44

Fendt 310 lsa problem z elektryka słuchajcie drodzy koledzy moze głupie pytanie zadam do posiadaczy Fendt-ów ale czy te pół biegi 3 koło kierownicy sa włanczane bez sprzegła bo ja całe zycie miałem do czynienia z Mf serii 3000

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share dawid1862

dawid1862

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 21:49