kpiotr

ceny siewników

Polecane posty

kpiotr    16

witam. czy zna ktos akualne ceny siewnika Kuhn Premia 250 oraz Konskilde serii NCS 1100 w wersji standard??oraz jakie jest wyposażenie stadnardowe...dzieki i pozdrawiam


jedna miłość....jeden Bóg.....jeden cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom04    0

mam tylko cenę na 1130 jesli o to ci chodziło, na premię też gdzieś miałem ale nie mogę znaleźć

 

- redlice stopkowe EURO,

- znaczniki oeladów sterowane mechanicznie,

- zagarniacz palcowy,

- centralny indywidualny docisk redlic,

- przek³adnia bezstopniowa VARIO - K

- zestaw do próby krêconej,

- centralne sterowanie denkami aparatów,

- wkładki do nasion drobnych,

- wskaźnik poziomu nasion,

- redlice z układem zapobiegającym zapychaniu się,

- mieszadło.

szer. 3m skrzynia 445L

cena netto 19 300 cennikowo

 

wyposażenie dodatkwe ceny netto

Elektryczny układ sterowania oecieżkami technologicznymi, licznik hektarów dzienny i sezonowy 4.500-

Pomost 1.300,-

Spulchniacze 700,-

Dopłata za znaczniki ster. hydr. 1.800,-

Dopłata za redlice jednotarczowe 5.900,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ja w pazdzierniku dałem 31 netto za demeter clasic na full wypasie

 

redlice talerzowe

podest

znaczniki hydrauliczne

komputer d-01

sciezki elektryczne

zagarniacz dzielony i ten lepszy

reszta to standard


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rep22    0

Ja mam na sprzedaż vogel Noot Masterdrill A 300

Wyposażenie seryjne:

Wysiew między 2 a 400 kg/ha

Napęd od WOM 1000 obr/min lub 540

Hydraulicznie opuszczane zagarniacze śladów ciągnika

Mechaniczne centralne i indywidualne ustawianie docisku redlic

Zbiornik 840 l

Zbiornik przykryty plandeką - otwierany z dwóch stron

Koło napędowe wystające poza maszynę

Tablice ostrzegawcze

Szybkie opróżnianie zbiornika

Pojedyńczy system wysiewu przy szerokości 2,50 m do 4,50 m

Redlice: Stopkowe lub Talerzowe

Schodki+poręcz

Zagarniacz typu S na belce

Znaczniki ustawiane do pionu

Pełny komputer firmy Muller Electronic

Trójkąt montażowy

i sprzedaje za 32tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysztofJ    0

Demeter Classic 3,0 m z redlicami stopkowymi, scieżkowaniem, hydrauliczne znaczniki, pomost, spulchniacze, sprzedam za 29000 zł brutto - nowy 2008 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysztofJ    0

Demeter Classic 3,0 m, scieżkowanie elektroniczne, pomost, zagarniacz dzielony, znaczniki hydrauliczne, redlice talerzowe, spulchniacze cena netto katalog 36000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

KrzysztofJ jesteś dealerem? Może orientujesz się ile kosztuje taki siewnik jak w Twoim ostatnim poście na redlicach stopkowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ja w 2009 zapłąciłem za taki 31 netto


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysztofJ    0

KrzysztofJ jesteś dealerem? Może orientujesz się ile kosztuje taki siewnik jak w Twoim ostatnim poście na redlicach stopkowych?

 

DC3000 na redlicach stopkowych, pomost, znaczniki hydr, ścieżki, spulchniacze - cena netto katalog 29800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirell    0

A ja mam na sprzedaż (pilnie) kuhn SD4500 bez orkowy 1999r w dobrym stanie, Wysiew pneumatyczny napęd dmuchawy hydrauliczny, komputer, elektryczne ścieżki, hyd. znaczniki, talerzowy (sporo niemal nowych), zbiornik 2650l ciągany. Jakby kogoś interesowało mogę wystawić zdjęcia cena 38000 netto do negocjacji, lub wymienię za jakiś ciągnik 120-180km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k61wp    0

DC3000 na redlicach stopkowych, pomost, znaczniki hydr, ścieżki, spulchniacze - cena netto katalog 29800 zł

 

 

za tą cenę dealer u mnie ma do sprzedania dokładnie takie samo wyposażenie conapisałeś ale z redlicami talerzowymi :rolleyes:

 

więc chyba dobrą cene ma B)


 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Jaki polecacie siewnik zbożowy na 10ha. Może być używany lub nowy do 15tyś Nie musi być jakoś wypasiony chodzi mi tylko o to żeby można było nim wysiać drobne nasiona np. poplon jak grube np łubin i żeby był łatwy w obsłudze posiadał znaczniki mogą być mechaniczne oraz ścieżki. Może ma ktoś do sprzedania taki w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

poszukaj używanego famarolu 3m, ze ścieżkami, prosta obsług, mam taki i polecam sieję nim zboża i rzepak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj