Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wynagrodzenie za pracę w gospodarstwie

39 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Rafalek

Rafalek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 29 marzec 2010 - 22:24

Wynagrodzenie za pracę w gospodarstwie Za takie warunki,i takie pieniądze to ja rzucam robotę w mieście i wyjeżdżam na wieś...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wynagrodzenie za pracę w gospodarstwie Dzisiaj, 03:04
  •  

#22 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 29 marzec 2010 - 23:42

Wynagrodzenie za pracę w gospodarstwie 6zł/h hmm. Jak będe miał robotę to wam napiszę za ile pracuje.

#23 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 30 marzec 2010 - 06:15

Wynagrodzenie za pracę w gospodarstwie U nas tylko czasami przychodza jak trzeba słome ładować, dostaja 5zl za godzine i sie ciesza ze dostaja wogule jakas kase ;)
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

#24 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 09:48

Wynagrodzenie za pracę w gospodarstwie W tym roku w żniwa przy zwożeniu słomy płaciłem około 15zł/godz. Do tego oczywiście cało dniowe wyżywienie i picie. Pracownicy to przeważnie moi koledzy lub ktoś z rodzinki.

#25 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 30 marzec 2010 - 21:31

Wynagrodzenie za pracę w gospodarstwie @frutis ile???? 15zł?????
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#26 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 06:36

Wynagrodzenie za pracę w gospodarstwie Tak jak napisałem wyżej. Robota nie jest lekka więc jak bym płacił gorsze to by nikt nie przyszedł popracować. A tak to z chęcią chłopacy przychodzą i przykładają się do tego co robią. Jak to się mówi coś za coś.

#27 Share marek1977

marek1977

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 709 postów
  • Zainteresowania:kierowca C+E

Napisany 01 kwiecień 2010 - 20:00

Wynagrodzenie za pracę w gospodarstwie Niech każdy zastanowi się za ile sam by pracował?.Wystarczyło by 5zł!. Przy budowie domów jednorodzinnych stawki zaczynają się od 20zł/ha z piciem bez jedzenia.Wiem że każdy chce zaoszczędźić (ja też)ale jak pracownik jest sałbo opłacany to taka też jest jego robota.Przykładem jest mój sąsiad - nowy Jelonek ,a w nim pijaczek i się dziwić że ciągnik zaniedbany,porysany,ale sąsiad zadowolony bo płaci 6zł na godzinę.

#28 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 13:50

Niech każdy zastanowi się za ile sam by pracował?.Wystarczyło by 5zł!. Przy budowie domów jednorodzinnych stawki zaczynają się od 20zł/ha z piciem bez jedzenia.

20zł/ha pewnie brutto dla majstra a jego parobki po 10, bo na pewno te 20zł nie jest dla zwykłego robotnika na budowie.

#29 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 11 kwiecień 2010 - 19:37

Niech każdy zastanowi się za ile sam by pracował?.Wystarczyło by 5zł!. Przy budowie domów jednorodzinnych stawki zaczynają się od 20zł/ha z piciem bez jedzenia.Wiem że każdy chce zaoszczędźić (ja też)ale jak pracownik jest sałbo opłacany to taka też jest jego robota.Przykładem jest mój sąsiad - nowy Jelonek ,a w nim pijaczek i się dziwić że ciągnik zaniedbany,porysany,ale sąsiad zadowolony bo płaci 6zł na godzinę.

Gdzie masz taka robote na budowie kumpel robil na budowie to netto mial 7-8zl jako pomocnik murarza a murarze mili po 9-10 maks 11zl na reke chociasz moze w warszawie i placa po 20zl na reke wiadomo wieksze miasto. Ja pracowalem za 7,16 za godzien w marcu w lutym mialem 8,24 na kwiecien mi proponowali 7,35 oczywiscie brutto to ja wole za te 8zl na reke robic u ktoregos z was na wsi niz zasuwac jak murzyc w jakes nudnej fabryce..

#30 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 11 kwiecień 2010 - 20:08

Wynagrodzenie za pracę w gospodarstwie Ja będe miał teraz 9-10zł/h na ręke na ładowarce. Później może będzie większa stawka jak robota się przeciągnie. Do tego dostane chyba auto służbowe.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share tomaszs88

tomaszs88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 11 kwiecień 2010 - 20:31

Wynagrodzenie za pracę w gospodarstwie 7zł na godz. i czasem jakaś herbata...bez obiadu...

#32 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 13:21

Wynagrodzenie za pracę w gospodarstwie Kolega od ubiegłych wakacji pracuje na w firmie budowlanej z białegostoku, na czarno. Na początku miał 80zł dniówka, a teraz gdy nauczył się murować to ma 120zł za dziesięcio godzinny dzień pracy, u mnie w okolicy można zapomnieć o takich zarobkach bo w gminie jest bardzo duże bezrobocie bo zamknięto dwa duże zakłady.

#33 Share chwiolas

chwiolas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 19:55

Wynagrodzenie za pracę w gospodarstwie U mnie pomaga kumpel z sąsiedniej wsi.Dostaje 7zł na godzine,obiad i picie do woli(piwko od czasu do czasu też).Jest zadowolony...

#34 Share Przemcioo

Przemcioo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 17:15

Wynagrodzenie za pracę w gospodarstwie Panowie, a ja właśnie poszukuje pracy w rolnictwie, dodam ze jest młody, szybko się uczę nowych rzeczy, i w dodatku lubie to pracę i wykonuje ją z głową. Jak ktoś zainteresowany, to piszcie na priv.

#35 Share focus07

focus07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 06 maj 2010 - 13:40

Wynagrodzenie za pracę w gospodarstwie w mojej okolicy nie każdy chce pracować na budowie za 100zł na dzień , 10 godzin pracy w cenie dają picie. A ruscy zapierdzielają za 350zł miesięcznie:)tylko już dostają zakwaterowanie i jedzenie.

#36 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 09 luty 2011 - 23:59

Mój pracownik miał 6 za godz plus dwa posiłki. Ponieważ ma swoje 6 ha to obrabia je moim sprzętem plus nawozy opryski.
Widać było to zbyt dużo gdyż co raz częściej zamiast do pracy wali rano na sikacze pod sklep by urżnięty zameldować się u pracodawcy. Oj jak wtedy słodko gada....ale mam już tego dość i się zdziwi jak niebawem skończy się ta dobroć.

Widze ze jestes z kujawsko-pomorskiego mozna wiedziec z jakich okolic jesli szukasz kogos do pracy zamiast tego co masz teraz ktory woli sikacze jak to nazwales to mozemy jesli nie bede mial do ciebie daleko dogadamy sie jakos tylko bys musial mi przedstawic zakres obowiazkow i wynagrodzenie .. mysle ze bedziemy w stanie sie dogadac..

#37 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 10 luty 2011 - 09:12

Wynagrodzenie za pracę w gospodarstwie A ja mam takie pyatnko może ktoś sie orientuje jak to jest z tym programem mającym na celu wsparcie osob zatrudniajacych w gospodarstwach pracownikow, a mianowicie czy w tym działaniu jest zawarte tez wsparcie dla domownikow i zon rolnikow ktorzy maja oplacane skladki?

#38 Share bergman31

bergman31

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 15 lipiec 2014 - 17:30

Wynagrodzenie za pracę w gospodarstwie Żeby nie zakładać nowego tematu, to mam pytanie. Jakie są aktualnie stawki za pracę w żniwa przy załadunku i rozładunku widłami słomy w kostkach? Interesują mnie stawki z województwa kujawsko-pomorskiego.

#39 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 15 lipiec 2014 - 17:46

Wynagrodzenie za pracę w gospodarstwie Tak 10-12 zł/godz. + jakieś piwko i cało dzienne wyżywienie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share bergman31

bergman31

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 15 lipiec 2014 - 17:57

Wynagrodzenie za pracę w gospodarstwie Szymi40 dzięki za informację.