Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uzywany samochod terenowy - kupno.

32 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawel5314

pawel5314

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 15:09

Uzywany samochod terenowy - kupno. poszukuje jakiejs uzywanej terenowki do ceny max 15 tys zł+ macie jakies prpozycje?

Edytowany przez pawel5314, 31 styczeń 2011 - 19:33.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Uzywany samochod terenowy - kupno. Dzisiaj, 18:02
  •  

#2 Share caseon

caseon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO
    SAMOCHODY

Napisany 08 marzec 2010 - 16:01

Uzywany samochod terenowy - kupno. Za taką kase to mysle ze tylko Opel Frontera :blink:

#3 Share pawel5314

pawel5314

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 16:06

Uzywany samochod terenowy - kupno. moze jakies uzasadnienie ??? wlasnie jednym z wielu jakie obstawiam jest Fronterra Sport(3drzwi) ale z tego co poczytalem na roznych forach to niektorzy pisza ze skrzynie maja do d..., ale biorac pod uwage ilosc czesci zamiennych na rynku to nawet, nawet..

#4 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 08 marzec 2010 - 16:10

Uzywany samochod terenowy - kupno. Albo opla monterey :blink: Znalzłem takiego na allegro, http://www.otomoto.p...ow&id=C11673163 co prawda jest troche droższy niż 15 ale myślę że wart uwagi. Mój sąsiad kiedyś miał takie cudo i mówił że to maszyna niedozajechania :huh: U niego najczęściej chodził z lawetą do niemiec po samochody :D

#5 Share pawel5314

pawel5314

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 16:17

Uzywany samochod terenowy - kupno. troche malo ich smiga i nie podoba mi sie to ze isuzu tropper i opel monterey to jest to samo, a i troche przydrogi:)

#6 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 08 marzec 2010 - 16:22

Uzywany samochod terenowy - kupno. Są tańsze też, tylko ten ma w miarę dobrą cenę do stanu i rocznika :blink: nawet za 5 monterego kpisz :huh:

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 marzec 2010 - 16:23

Uzywany samochod terenowy - kupno. Polecam Toyote Hilux rocznik 92-98. W różnych testach są te auta wychwalane, poza tym są to bardzo wytrzymałe,solidne i w dodatku nadające się dla rolnika auta. Wersja Pickup będzie świetnym rozwiązaniem. Sam rozglądam się za jakąś ciekawą ofertą Hiluxa, samochód miałby służyć głównie pracy codziennej w rolnictwie-gdzieś podjechać,coś przywieżć,zrobić objazd pól itd..

#8 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, energia odnawialna, hodowla drobiu

Napisany 08 marzec 2010 - 16:30

Uzywany samochod terenowy - kupno. ja bym ci polecał coś takiego http://www.otomoto.p...ow&id=C10975594 sam z rodzicami rozważam zakup podobnego
"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

#9 Share tom1989

tom1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 16:47

Uzywany samochod terenowy - kupno. Osobiście posiadam Opla Fronterę long 2.2+lpg z 1997 roku i jestem jak na razie z niej zadowolony,spalanie w granicach 12-15 litrów lpg, z częściami nie ma problemów bo bardzo dużo anglików jest na naszym rynku. Jak coś to szukaj frontery po face-liftingu będzie ona miała tył na sprężynach, ładniejszą deskę rozdzielczą no i tarczowe hamulce na wszystkie cztery koła.

#10 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 16:49

troche malo ich smiga i nie podoba mi sie to ze isuzu tropper i opel monterey to jest to samo, a i troche przydrogi:)

Frontera to to samo co Isuzu Rodeo/Amigo :huh: no prawie to samo, ale jeśli już myślisz o Oplu to moim zdaniem Monterey będzie lepszym wyborem, za podaną sumę kupisz model sprzed liftingu z dieslem 3.1, który jest bardzo fajnym holownikiem, lub z mocną benzyną 3.2 V6 (z reguły tańsza od diesla). W moich stronach to dość popularne auto, jak chcesz wiedzieć więcej to pytaj :blink:

Tak poza tym to Hubert dobrze gada z tym Hiluxem tylko ciężko będzie znaleźć cokolwiek rokującego w tej kasie :) ew. inne marki...

@tom1989
Sprężyny i tarcze z tyłu od 1995, nowa deska dopiero od 1997 :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 marzec 2010 - 16:54

Uzywany samochod terenowy - kupno. Ewentualnie mógłby być Ford Ranger :blink: do rolnictwa idealny :huh: jeśli trzeba to i przyczepę pustą zaciągniesz na pole

#12 Share siemens75

siemens75

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 16:56

troche malo ich smiga i nie podoba mi sie to ze isuzu tropper i opel monterey to jest to samo, a i troche przydrogi:)

A Opel Frontera = Isuzu Rodeo i co z tego? :blink:

Co prawda ISUZU trochę ostatnio dało plamę z silnikiem 3.0l V6(stosowane min w SAABach Reno i Oplach)

#13 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 16:57

Uzywany samochod terenowy - kupno. Nissan Terrano 2 lub Ford Maverick, tę maszynę mogę polecić. Sam posiadam Mavericka od jakichś 3 lat i nie mogę na niego narzekać w miarę ekonomiczny (silnik 2.7 TD), bezawaryjny (przez te 3 lata miałem tylko parę kapci) tankuję go wymieniam olej, filtry i jedzie dalej. Woziłem nim już z 1.5 tony suchych wysłodków (oczywiście na przyczepce), na lawecie przywiozłem pługi, agregat ścierniskowy, silnik do Ursusa 1014, nigdy mu nie brakuje mocy nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Fordzik głównie śmiga po drogach, ale zdarza mu się wpaść w teren a tam sobie radzi równie dobrze jak na drogach dzięki reduktorowi biegów.
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#14 Share tom1989

tom1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 17:02

Frontera to to samo co Isuzu Rodeo/Amigo :D no prawie to samo, ale jeśli już myślisz o Oplu to moim zdaniem Monterey będzie lepszym wyborem, za podaną sumę kupisz model sprzed liftingu z dieslem 3.1, który jest bardzo fajnym holownikiem, lub z mocną benzyną 3.2 V6 (z reguły tańsza od diesla). W moich stronach to dość popularne auto, jak chcesz wiedzieć więcej to pytaj :blink:

Tak poza tym to Hubert dobrze gada z tym Hiluxem tylko ciężko będzie znaleźć cokolwiek rokującego w tej kasie :) ew. inne marki...

@tom1989
Sprężyny i tarcze z tyłu od 1995, nowa deska dopiero od 1997 :)

Nowa deska była już w 1996 roku :huh:
http://www.otomoto.p...ow&id=C11418854

#15 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 17:16

Uzywany samochod terenowy - kupno. Pamięć zawodną jest, już się poprawiam :blink: sprężyny i hample - styczeń 1995, nowa deska - czerwiec 1996 :huh:

#16 Share tom1989

tom1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 17:23

Pamięć zawodną jest, już się poprawiam :blink: sprężyny i hample - styczeń 1995, nowa deska - czerwiec 1996 :huh:

Z tego co mi wiadomo to nowa deska była od lipca 1996 ale mniejsza o większość :D
Nie ma co aż tak wnikać.

#17 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 08 marzec 2010 - 17:31

Uzywany samochod terenowy - kupno. polecam LAND ROVER FREELANDER :huh:

sam zamierzam kupić takiego :)
Auto niedaleko mnie :D
oglądałem, ale mam inne na oku :blink:
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

#18 Share Przemo

Przemo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 18:07

Uzywany samochod terenowy - kupno. FREELANDER ma napęd 70% na przód 30% na tył nie można tego rozłączać (kiedyś tak mi powiedział użytkownik na giełdzie) osobiście od ponad miesiąca jestem użytkownikiem suzuki samuraja . polecam bardzo te auto co do spalania to nie mam porównania ale w terenie ok 11-13 l gazu . Samochód dla którego nie ma rzeczy niemożliwych przeszedł już u mnie pożadne testy i zdał je celująco. Mój jest z 88 r dałem 8500 ale jest on podwyższony ogólnie przeszedl generalny remont przed kupnem .

#19 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 18:12

Uzywany samochod terenowy - kupno. @Przemo
Z głupiej ciekawości, jasnoniebieski? :blink:

A Freelander to nie jest auto do pracy w gospodarstwie tylko na wypady na grzyby :huh:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Przemo

Przemo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 18:14

Uzywany samochod terenowy - kupno. nie nie. jest ciemnozielony kupiony z okolic Poznania:)