Skocz do zawartości

Zdjęcie

Marka Zetor

326 odpowiedzi na ten temat

#101 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 02 kwiecień 2008 - 06:50

Marka Zetor

Kupiłem 5211 ma zastąpić c 330 i bardzo znać różnice w mocy, ale jak narazie to same problemy z tym zetorkiem mam, mam nadziejeze sie uspokoji i bedzie długo służyć :P
Mi sie głos silnika nawet podoba ; ]
Silnik i układ napędowy sa pirwsza klasa i myśle ze sporo pochodzą, ale np hamulce, pneumatyka podnośnik to już mniejszy optymizm u mnie :/

A co sie ci w nim dzieje ? I za ile go kupiłeś?

Ja mam dwa zetory i jestem z nich bardzo zadowolony poprostu teraz niewyobraża se że w moim parku maszyn mogło by niebyć zetora

Jakie masz zetory?

Czy Wam podoba się gang tych Zetorów?

Mi sie właśnie to w nich podoba ;] Ten odgłos silnika ;]
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Marka Zetor Dzisiaj, 07:51
  •  

#102 Share zetorek10145

zetorek10145

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 06:53

Marka Zetor

Jakie masz zetory?

Zetora 10145 Turbo i Zetora 7711 :P :P

http://www.agrofoto....image53795.html

#103 Share karpiol

karpiol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 14:24

Marka Zetor ja ze swojego Zetora jestem jak na razie bardzo zadowolony, dużo bardziej przyjemna praca jak na C-330. Świetna kabina, bardzo dobre hamulce nie tak jak w ciapku jak ktoś gdzieś na forum napisał w c-330 były spowalniacze a nie hamulce. Wspomaganie i miękki przód zdaje egzamin. Siła uciągu i moc podnośnika o niebo lepsza niż u C330 i C360. Silnik ładnie pracuje na niskich i wysokich obrotach. Ogólnie ciągnik oceniam na 5- Pozdro

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Zetor ma nową siedzibę! zobacz »

•  

#104 Share pig

pig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 15:56

Marka Zetor zetory to złomy,zrobią tą samą prace co inne ciągniki zużywając 3 razy wiecej paliwa,komfort to tylko lepszy od ursusa, w porównaniu do zachodnich marek to bieda

#105 Share jacekbee

jacekbee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Zainteresowania:agronomia

Napisany 02 kwiecień 2008 - 16:19

Marka Zetor widać że jesteś niedoświadczony i brak Ci prakytki ( mało konkretów + bajki= twoja wypowiedź) ale już nie chce mi sie po Tobie jeździć, mam już dwa zetory 7211 z dorbobionym napędem na przód z 1986 i kupiłem nie dawno 7245 od sasiada z 1988, miałem jeszcze kiedys 7011 ale tego odstapiłem wujkowi, co teraz to ciagniki dodatkowe, do lekkich prac (naowzy, opryski, itp), ogólna opinia- dla mnie są to najlepsze ciagniki skonstruowane w latach socjalistycznych w bloku wschodnim i dużo bardziej wytrzymalsze od ursusów, jeżeli chodzi o spalanie to na pewno jest większe jak w perkinsie czy c-360 ale jest za to o klasę wyższy, (a jak ktoś powie że ursus mało pali to wyśmieje :P ) jeżeli chodzi o terazniejszość to nie ma problemu z częściami i dla mnie nie są drogie w utrzymaniu, nie wiem jak spisują się te nowe modele ale słyszałem że nie zabardzo, jeżeli chodzi o sprzęt zachodni to w porównaniu do modeli z tamtych lat za bardzo nie odbiegają, nie można prównywać ciągnika 20 letniego z ciągnikiem 2 letnim, pozdro

#106 Share pig

pig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 21:52

Marka Zetor jak byś nie wiedział to silniki perkinsa są jednymi z najlepszych na świecie, montowane w wielu ciągnikach, mocą napewno nie odbiegają!

#107 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 22:51

Marka Zetor jacekbee a miałeś kiedyś perkinsa? http://www.agrofoto....image50179.html zapytaj michałqow dlaczego kupił farmtracka z perkinsem a miał zetora (jak powiesz ze ten farmtrack to złom to ja ciebie wyśmieje), zapytaj kolege @Oriona jak wygląda spalanie zetora w porównaniu do mtz jest jeszcze kilak innych przykąłdów ale nie chce mi się szukać, fakt znajdziesz przykłady że 5714 i proxima w orce spali to samo zgoda, ale ciągnik nie tylko od orania jest, tylko już tego spalanie nie rozdrapujecie :P :P

#108 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 03 kwiecień 2008 - 09:14

Marka Zetor

jak byś nie wiedział to silniki perkinsa są jednymi z najlepszych na świecie, montowane w wielu ciągnikach, mocą napewno nie odbiegają!

no ta wypowiedz mnie troche rozsmieszyla :P "sa jednymi z najlepszych na swiecie" zgodze sie-ale nie kazdy tak twierdzi a moc to moc wiec dlaczego perkins co ma 80km ma odbiegac moca zetorowi 80km? nie wiem do czego zmierzasz ale pewnie do tego ze mf jest najlepszy a to dlatego ze masz fergusona B)

co do spalania- to tak jak napisal ferdek ze zetor w lekkich pracach spali wiecej i nie kazdy ciagnik kupuje do orania B) dlatego uwazam ze kazdy kupuje ciagnik pod prace ktore ma wykonywac i jeden wezmie mf a drugi zetora :P u jednego bedzie tylko oral a u drugiego wiekszosc to lzejsze prace

#109 Share jacekbee

jacekbee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Zainteresowania:agronomia

Napisany 03 kwiecień 2008 - 09:40

Marka Zetor ludzie naucie się czytać!! B) przecież ja nie krytykuje perkinsa. :P napisałem że zetor pali wiecej od niego. chodziło mi o c-360-3p i małe masseye montowane w polsce :P poza tym mam MF 4270 z 6 cyl silnikiem i nie narzekam. przeczytajcie jeszcze raz moją wypwiedz B)

#110 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 04 kwiecień 2008 - 08:42

Marka Zetor

A co sie ci w nim dzieje ? I za ile go kupiłeś?

NAgle zaczęło ciec coś z wejścia hamulca ręcznego w zwolnice i nagle przestąło, kij wie co, raz hamulec nie odbił i aż sie dymiło, przy włączonej pneumatyce jak sie niechcący wciśnie pedał sprzęgła do końca to siłownik wciśnie sprzęgło wom i już nie odbije, hamulce chodzą jak chcą, raczej lepsze były w ciapku, tutaj cięzko zblokować koła z kosiarką na tyle;podnośnik ma mały skok i wolno opada nawet na gorącym oleju, luzy w układzie kierowniczym i w przedniej osi. Generalnie sporo tego co przy kupnie nie dało sie zauwazyć, a i najważniejsze, pali dużo, dwa razy więcej co ciapek ale 2 razy szybciej robi robote wiec wychodzi na to że nie jest źle. Ale wypad do sklepu nim jak nie ma auta itp to z baku moment ubywa..
Generalnie 5211 jest 'lepszy' technicznie od c360 i do tego komfortowo również a spala mniej.
Mam przyczepe wywrotke, jakbym na ciapka(moje stare c335) wrzucił 5 ton ładunku plus 1.5t sama przyczepa to by zdychał, a zetorek ciężko bo ciężko ma ale nie trzeba schodzić na polowe pod górke :P
W zetorze znać różnice masy i uciągu, a szerokie koła powodują to że nie bedzie raczej sie topił w moich podmokłych okolicach, przynajmniej mam nadzieje :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 04 kwiecień 2008 - 08:50

Marka Zetor Poproś dobrego mechanika to ci zmniejszy dawkę paliwa mi mechanik który robił pompe za dużą ustawił i chla jak cholera.

Jak będę u wujka to sie popytam czemu tak sie dzieje bo on sie zna na zetorkach ;] I może coś pomoże ;]
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#112 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 04 kwiecień 2008 - 11:21

Marka Zetor http://www.agrofoto....557#entry169557

zapraszam do tego tematu panowie :P

#113 Share madwizz

madwizz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 07 kwiecień 2008 - 20:06

Marka Zetor ja posiadałem Zetora 8011, nie wiem czemu bardzo wadliwy był, dwa razy poszedł komplet tłoków i tulei, następnie wał pękł, nie wiem może ja miałem wadliwy silnik, po roku użytkowania sprzedalismy go i kupiliśmy Zetora 8111 niechce go przechwalić, ale nie narzekam, troche po du*ie dostaje, bo ciąga agregat uprawow siewny 3m, agregat ścierniskowy 2,4m i pług 4*35 ale daje rade i mam nadzieje tak jeszcze długo ;P :D
...pozdrawiam Mad_Wizz ;)

#114 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 07 kwiecień 2008 - 20:19

Marka Zetor Mam do was chłopaki pytanie a raczej prośbę potrzebuje prędkość Zetora 5320 na każdym z biegów. Przy obrotach 2000 obr/min
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#115 Share madwizz

madwizz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 11:36

Marka Zetor ciekawe czy ktoś wie, bo ten ciągnik nie posiada prędkościomierza :D
...pozdrawiam Mad_Wizz ;)

#116 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1848 postów

Napisany 12 maj 2008 - 22:35

Marka Zetor Być może niedługo Zetor będzie się mógł pochwalić legendarną japońską jakością Toyoty.
http://www.rpt.pl/in...?content=art_01

#117 Share pavlotal

pavlotal

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 21 maj 2008 - 15:00

Marka Zetor JA ma zetora 7211 z 89 roku. Jestem bardzo z niego zadowolony.Ma on teraz 19 lat i nic w nim jeszcze nie robilismy uprócz kapitalki.(trza było bo olej zar) ale to w kazdym ciagniku trzeba.Co do kabiny to daje komus nobla za to kto wymyslił ja.Jak sie pozamyk wszystko to jest cisza w ciagniku nie ma hałsu a co to komfortu to juz wogóle nie mam słów.Poprostu rewelacja na ten rok w którym był produkowany.Zdjecia mojego zetora mozna zobaczyc w galerii w folderze taktory mój nic pavlotal.Ja o mojego zetora dbam po kazdej robocie myje go i odkurzam w srodku zeby był czysty :).Lubie bardzo o niego dbac bo on za to odwziecza mi sie tym ze mnie nie zawodzi kiedy go uzywam.Wada moze byc to ze sie zapowietrza czasami ale to nie czesto to zalezy jak jakis syf od paliwa wleci to wtedy.Mój zetor jest główa siła robocza.Mamy go od nowego tata kupł go w Agromie.Dla mnie jest to ciagnik niezawodny
23.02.2008--->23.02.2010 -2 lata na AF

Zetor 7245 i Ursus c330 razem na 6ha ziemi ornej i 4 ha łąk

#118 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 21 maj 2008 - 16:40

Marka Zetor

Jestem bardzo z niego zadowolony.Ma on teraz 19 lat i nic w nim jeszcze nie robilismy uprócz kapitalki.(trza było bo olej zar) ale to w kazdym ciagniku trzeba.

To jest dobry tekst, nic nie robiliśmy, oprócz kapitalki. :) :) :) :)

#119 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1848 postów

Napisany 21 maj 2008 - 16:54

Marka Zetor

JA ma zetora 7211 z 89 roku. Jestem bardzo z niego zadowolony.Ma on teraz 19 lat i nic w nim jeszcze nie robilismy uprócz kapitalki.(trza było bo olej zar) ale to w kazdym ciagniku trzeba.Co do kabiny to daje komus nobla za to kto wymyslił ja.Jak sie pozamyk wszystko to jest cisza w ciagniku nie ma hałsu a co to komfortu to juz wogóle nie mam słów.Poprostu rewelacja na ten rok w którym był produkowany.Zdjecia mojego zetora mozna zobaczyc w galerii w folderze taktory mój nic pavlotal.Ja o mojego zetora dbam po kazdej robocie myje go i odkurzam w srodku zeby był czysty :) .Lubie bardzo o niego dbac bo on za to odwziecza mi sie tym ze mnie nie zawodzi kiedy go uzywam.Wada moze byc to ze sie zapowietrza czasami ale to nie czesto to zalezy jak jakis syf od paliwa wleci to wtedy.Mój zetor jest główa siła robocza.Mamy go od nowego tata kupł go w Agromie.Dla mnie jest to ciagnik niezawodny

Te kabiny to były hitem czeskiej marki :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share pavlotal

pavlotal

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 24 maj 2008 - 11:04

Marka Zetor Co do kabin to fakt ze były hitem.Moze i smiesze z ta kapitalka <_< ale to prawda tak to nic w nim nie robilismy opny dopiero 2 lata temu wymuienialismy bo byly zjechane bo my jezdzimy po ulicy czasami po trocin.wogóle spekane ni były jedna dalismy wujasowi i sobie do c 360 załozył roche dziwnie wygladało bo jedna miał sersza a druga wezsza.Ja mojego zzetora oceniam na 5!!!
23.02.2008--->23.02.2010 -2 lata na AF

Zetor 7245 i Ursus c330 razem na 6ha ziemi ornej i 4 ha łąk

Dodaj odpowiedź