Skocz do zawartości

Zdjęcie

Marka Zetor

326 odpowiedzi na ten temat

#321 Share demolka

demolka

Nowicjusz

• userphoto
  • Banned
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 13 marzec 2013 - 21:44

Marka Zetor ciekawe, że czesi przy każdej nadażającej się okazji blokują nasze produkty na czeskim rynku i ograniczają jak tylko mogą import naszych produktów spożywczych kreując sztuczne afery a my naszymi ciężko zarobionymi pieniędzmi napychamy im kieszenie,? czas się nad tym zastanowić, w dobie kryzysu mądre narody wspierają rodzime produkty - nie pozwólmy czeskim produktom zaistnieć u nas skoro oni przy każdej okazji dyskredytują nasze. jeszcze nas trują lewą wódą :P kupujmy Ursusy, Farmery, Crystale a nie pepickie towary!
POLSKA dla POLSKICH PRODUKTÓW - CZESI WON Z POLSKI !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Marka Zetor Dzisiaj, 03:33
  •  

#322 Share Sebek24810

Sebek24810

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Maszyny rolne

Napisany 22 marzec 2013 - 21:28

Marka Zetor Powiem tak spotkałem się z takim stwierdzeniem ,,Polska to wysypisko zachodu". Wszystkie maszyny, ciągniki np. z Niemiec są zajerzdżone i gotowe do remontu. Po tańszych cenach oczywiście Polacy kupują :(

#323 Share demolka

demolka

Nowicjusz

• userphoto
  • Banned
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 11:01

Marka Zetor Nie kupujcie czeskich traktrów - przeczytajcie co oni robią z naszymi produktami !!! Zastanówcie się dwa razy zanim kupicie coś z Czech albo ze Słowacji !!!

http://m.wyborcza.bi...paign=maintopic

http://biznes.onet.p...0136,news-detal
POLSKA dla POLSKICH PRODUKTÓW - CZESI WON Z POLSKI !!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Zetor ma nową siedzibę! zobacz »

•  

#324 Share ROLpomorza

ROLpomorza

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 29 marzec 2013 - 07:59

Marka Zetor

ciekawe, że czesi przy każdej nadażającej się okazji blokują nasze produkty na czeskim rynku i ograniczają jak tylko mogą import naszych produktów spożywczych kreując sztuczne afery a my naszymi ciężko zarobionymi pieniędzmi napychamy im kieszenie,? czas się nad tym zastanowić, w dobie kryzysu mądre narody wspierają rodzime produkty - nie pozwólmy czeskim produktom zaistnieć u nas skoro oni przy każdej okazji dyskredytują nasze. jeszcze nas trują lewą wódą :P kupujmy Ursusy, Farmery, Crystale a nie pepickie towary!

Popieram , ja mam Ursusa,Warfame,Pronar ,a kiedyś myslelismy o Zetorze i dobrze ,że polskie wybralismy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#325 Share ROLpomorza

ROLpomorza

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 30 marzec 2013 - 11:33

Marka Zetor http://www.rolnik24....-rodzime-firmy/

#326 Share boryss

boryss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 21:02

Marka Zetor Witam ja mam zetoro-ursusa c-385 jak na38 lat maszyna oki ,jak na tamte lata były to dobrze wypasione ciągniczki
+ wzmacniacz , serwo ,i inne bajery o których niekturzy zapominają jak widzą JD ,albo NH
- za mała prędkość

@demolka masz racje jesteś ok !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#327 Share Marioboss

Marioboss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 06 listopad 2013 - 17:14

Marka Zetor Trochę stary temat,ale nic.Po części macie rację,że trzeba wspierać swoje produkty,ale zauważcie,że wspomniany Farmer,czy nawet dzisiejszy Ursus,to są praktycznie składaki,bo o ile mi wiadomo,to podzespoły typu slnik-skrzynia-przedni/tylny most są produktami zagranicznymi,Perkins,Carraro itp,nawet ruskii MTZ,więc niejako kupując je nadal nabijamy w ten sposób kasę obcokrajowcom,chociaż fakt,że firmy są u nas i u nas płacą podatki.Ktoś powie,że dawny Ursus to byl de facto Zetor na licencji.Prawda,ale licencję zakupiono i wszystkie podzespoły były wykonywane u nas,innymi słowy kupili pomysł/technologię produkcji,ale sam produkt w całości powstawał w naszym kraju,dając pracę naszym obywatelom itd.więc niejako stał się "naszym" ciągnikiem.Dzisiaj mamy sytuację odwrotną,bo wszystko przychodzi do nas gotowe,tylko skręcają do kupy,nakleją naklejki i już mamy "polski" ciągnik.Ja nie mam nic przeciwko temu,żeby produkowano takie ciągniki,na zachodnich podzespołach itd. skoro nikomu się nie ołaca wymysleć i stworzyć coś od podstaw,bo to kosztuje itd,ale niech to będzie w całości produkowane w naszym kraju,z naszych materiałów i przez nasz naród.Wtedy kupując taki ciągnik naprawdę moglibyśmy powiedzieć,że wspieramy naszą gospodarkę.Z drugiej strony,w dzisiejszych czasach,kiedy nawet uznani producenci zlecają produkcję żółtkom,to pewnie nawet nasz Ursus,gdyby istaniał w "orginalnej formie" a nie wykupiony przez Pol-Mot zapewne też szukał by tańszych rozwiązań w produkcji.Takie czasy,niestety.A z tego co widzę,to dzisiejsze zetory też już nie mają za wiele wspólnego z protoplastami marki,gdyż coraz więcej tam podzespołów innych producentów i firma jedzie tylko na marce,ktora jest dobrze znana ze swojej jakości.Ludzie dają się na to nabierać i każdy pisze,że nowe zetory to super sprzety itd. ale tak naprawdę,to jakość tych dzisiejszych ciagników będzie można zacząć podsumowywać dopiero wtedy,gdy przepracują połowę tego,co te stare.Z nowymi ciągnikami jest jak z samochodami,im nowszy,tym gorszy w pewnym sensie,bo mamy multum rozwiązań,nowych technologii,ale to wszystko z czasem odbije się na trwałości.poza tym,dzisiaj ciągnik,czy samochód ma przynosić przede wszystkim zysk producentowi,a dopiero potem klientowi.Nie twierdzę,że to się od razu rozleci,ale z czaem można bedzie zauważyć,czy trwałość jest taka sama,jak przed laty.

Edytowany przez Marioboss, 06 listopad 2013 - 17:19.

Dodaj odpowiedź