Skocz do zawartości

Zdjęcie

Marka Zetor

326 odpowiedzi na ten temat

#301 Share mfmf

mfmf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 07 kwiecień 2012 - 23:55

Marka Zetor A juz glupie ploty sieja, ze zetor nie bedzie mial swoich silnikow z norma euro 3b i euro4 ;[

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Marka Zetor Dzisiaj, 11:30
  •  

#302 Share rolnik212

rolnik212

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 09:30

Marka Zetor wtam mam pytanie mam zetora 5011 i kupiłem rosiewacz mx premium 850 czy podniesie z pełnym zasypem ?? jak nie to co mozna zrobic zeby poniósł

#303 Share adamgaleon

adamgaleon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 15:59

Marka Zetor Witajcie
nie wiedziałem gdzie pisać i wybrałem ten wątek jak coś źle to proszę o przekierowanie
mam Zetora 6245 super sprzęt kupiłem do niego pług obrotowy tylko że jest na dwa węże do hydrauliki i problem polega na tym że wyjść hydraulicznych w ciągniku ma 2 tylko że mam tura i jedno wyjście jest już zajęte, czy można jakoś spiąć aby zwiększyć ilość wyjść hydraulicznych, jak u swoich Zetorków dodawaliście to podpowiedzcie mi jak to można zrobić jakimiś rozdzielaczami czy czymś innym
z góry dzięki za odpowiedzi

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Zetor ma nową siedzibę! zobacz »

•  

#304 Share farmer321

farmer321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Zainteresowania:Sport i rolnictwo

Napisany 08 styczeń 2013 - 21:15

Marka Zetor -- połączono --

Zachęcam do wypisywania mocnych i słabych stron zetorów !
Przeróbki wykonane w tych ciągnikach aby komfort i wydajność pracy była lepsza !
Gadżety dodane do nich aby praca sprawiała satysfakcje i przyjemność !

Zachęcam do dawania swoich propozycji :)

Edytowany przez Marcin91, 08 styczeń 2013 - 22:37.
dublowanie tematów

#305 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 08 styczeń 2013 - 21:22

Marka Zetor 7745 trochę słaba zwrotność posiadałem taki model miał by ładowacz w tej chwili ale sprzedałem bo korbowód urwało i blok rozerwało teraz bardzo żałuję :( teraz bym śmigał aż miło przy ładowaczu odpalał w zimę w miarę dobrze i dużaa kabina co najważniejsze 7osób nas jechało ;)

#306 Share Szymek123

Szymek123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 22:35

Marka Zetor mocną storną jest jego odpalanie tak jak napisał Fartrac675dt kupiłem zetora właśnie z tego powodu że był mi potrzebny do transportu w zimę przy - 3 ostatnio odpaliłem na dotyk model 8145 a mam w domu 2812 i nie ma szans aby odpalił a mam go od nowość i nawet jak był nowy to miał kłopoty trzeba dużo kręcić a drugą zaletą zetora jest prostota taka sama jak w ursusie 360 tylko konfort mniejszy :D minus to że troche dyfer kwiczy
Witam Mam na imię Szymon posiadam gospodarstwo ale zajmuję się tym tylko czysto hobbistycznie

#307 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 20:18

Marka Zetor Ja miałem w swoim siedzenie pneumatyczne to na pewno o wiele lepsze niż w C-360 ;)

#308 Share Jacek9024

Jacek9024

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 18 styczeń 2013 - 15:43

Marka Zetor mam pytanie :
zetor wycofuje ze sprzedaży ciągniki serii forterra 95

#309 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 18 styczeń 2013 - 17:40

Marka Zetor Nie do końca. Ten model zastąpi Forterra 100 Model 2013 o tej samej mocy

#310 Share HubiCoKombajnyLubi

HubiCoKombajnyLubi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 19:18

Marka Zetor niema to jak zetory mam zetora 5211 jestem zadowolony od nowosci pracuje na dość duzej powieszni

poczebuje przedniego napędu do zetora 5211

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#311 Share gacomen5

gacomen5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 22:27

Marka Zetor Zetor ma to coś co inne ciągniki nie mają, mój zetor przeszed ciężkie chwile zato mu sie teraz odwdzięczam remontem i malowaniem.

#312 Share pioter94

pioter94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 13 luty 2013 - 17:32

Marka Zetor o wypowiedź proszę użytkowników lub znających się na tej marce ludzi :)

#313 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 13 luty 2013 - 17:54

Marka Zetor O tej marce mam jak najlepsze zdanie i kto wie moze znów do tej marki wrócę tym razem Zetor Proxima 80 - 90 lub Forterra 95 i posiadałem taki traktorek dokładnie 7745 i byłem bardzo zadowolony no cóż korbowód rozerwał blok więc go sprzedałem lecz żałuję bo byłby dobry do tura, pracowało się również 5211 , 7211, 5245 , 7245 , 5341 Super , 5340 , 7441 , 8441 proxima , Forterra 9641 , 10641 , 11741 i jestem zadowolony z tej marki a PALIWOŻERNOŚĆ to jest mit jak każdy ile się wleje tyle zje ale ze spalaniem nie jest tragicznie ;)

#314 Share pioter94

pioter94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 13 luty 2013 - 18:01

Marka Zetor na temat spalania w zetorach słyszałem wiele opinii że dużo spalają,ale dopiero gdy kupiłem zetora to sam się przekonałem że wcale tragedii nie ma ze spalaniem a po 2 każdy ciągnik jeśli nie pracuje to i paliwo w baku jest i nie ubywa :) a jeśli chodzi o nowsze zetory może ktoś mi powiedzieć jak z awaryjnością u nich? bo z moich informacji to zetory nie posiadają multum elektroniki jak inne więc ciekawi mnie jak się one sprawują :) :)

#315 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 13 luty 2013 - 18:48

Marka Zetor Tematy połączone

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#316 Share pioter94

pioter94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 14 luty 2013 - 17:58

Marka Zetor a ma ktoś może w zetorze od 6245,7245 lub 7745 przedni napęd Carraro?

#317 Share boluS

boluS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 14 luty 2013 - 20:20

Marka Zetor

na temat spalania w zetorach słyszałem wiele opinii że dużo spalają,ale dopiero gdy kupiłem zetora to sam się przekonałem że wcale tragedii nie ma ze spalaniem a po 2 każdy ciągnik jeśli nie pracuje to i paliwo w baku jest i nie ubywa :) a jeśli chodzi o nowsze zetory może ktoś mi powiedzieć jak z awaryjnością u nich? bo z moich informacji to zetory nie posiadają multum elektroniki jak inne więc ciekawi mnie jak się one sprawują :) :)

posiadam zetora proaxime 80 rok 2012 ciągnik spisuje si bardzo dobrze narazie ponad 300 mtg bez awari polecam

#318 Share Sebek24810

Sebek24810

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Maszyny rolne

Napisany 10 marzec 2013 - 19:18

Marka Zetor Powiem tak mam 2 zetorki 7745 i 6421. O tym że trochę palą każdy chyba wie ale i też pociągną. Może i spalisz na tym polu ale zrobisz przynajmniej dobrze :)

#319 Share wojcik1996

wojcik1996

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,Hodowla opasów, rolnictwo
    http://www.youtube.com/user/wacik12341?feature=mhee

Napisany 11 marzec 2013 - 16:19

Marka Zetor my użytkujemy forterrę 125 już prawie 3 lata, na liczniku ponad 1300 mth i jak narazie większych awarii nie było ( uszczelka pod pokrywą rozrządu, simering na wałku od przedniego napędu i cieknąca końcówka wychodząca z rozdzielacza od tura). Spalanie mile zaskakuje pod warunkiem prawidłowego obciążenia ciągnika i jazdy na odpowiednich obrotach i biegu do danej pracy. Mianowicie odpowiedni bieg i obroty silnika. A co do ludzi którzy twierdzą że Zetory dużo palą to niech się przekonają na własnej skórze albo nie rozsiewają plotek ( nie dotyczy osób którym Zetor dużo pali z innych względów tj nieprawidłowa eksploatacja i nadmierne zużycie silnika). ;)
Zetor Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#320 Share bartollomeo1122

bartollomeo1122

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów
  • Zainteresowania:Pomoc w gospodarstwie

Napisany 12 marzec 2013 - 20:44

Marka Zetor Dużo palić to może jedynie jelonek bo co byś nie robil pali tyle samo czy jedziesz na pusto czy w orce np. w glinie pali tyle samo z jednej strony dobrze bo w praca ciężkich zrobi swoje ale np. z ładowaczem jak mój sąsiad codziennie jeździ podwozi kiszonke i te inne sprawy z krowami to sie za [.....] nie opłaca brac johna do tura, ZETOR mało pali bez dwóch zdań i nikt mi nie powie inaczej, posiadalem już 7011, 2 x 7211, teraz posiadam 7341, w przyszłości pewnie forterra 95 albo 9641 a za c360 zetor 5211 lub 3320 jak na razie trzymam się tej marki ponieważ maszyny są solidne i proste w obsłudze. Pozdrawiam

Jak na 14 lat to muszę Ci powiedzieć że wysokie kieszonkowe dostajesz od rodziców.
Jeżeli nie posiadasz obu ciągników to nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz zielonego pojęcia bo przez takie osoby jak Ty tworzą się jakieś głupie mity a później dorośli biorą takie posty na serio. Zacznij pracować ciągnikami obu marek o podobnej mocy a dopiero później wysnuwaj wnioski. Tyle w temacie

Edytowany przez danielhaker, 12 marzec 2013 - 23:18.
wulgaryzmy

Dodaj odpowiedź