Skocz do zawartości

Zdjęcie

Marka Zetor

326 odpowiedzi na ten temat

#201 Share gustowski5211

gustowski5211

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 07 sierpień 2010 - 13:56

Marka Zetor ja mam 5211 i powiem wam że jest bezawaryjny ciągnik jest nie do zdarcia
asd

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Marka Zetor Dzisiaj, 07:45
  •  

#202 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 22 sierpień 2010 - 19:14

Marka Zetor Popieram przedmówcę :)

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#203 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 27 sierpień 2010 - 20:43

Marka Zetor Wie ktoś może ile kosztuje rozdzielacz hydrauliki do Zetora Proxima 85.Przy kupnie chciałem zaoszczędzić a teraz mi się odbiło :D

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Zetor ma nową siedzibę! zobacz »

•  

#204 Share adam176

adam176

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, komputery ,rolnictwo, muzyka,sport

Napisany 15 styczeń 2011 - 14:44

Marka Zetor :D Witam dla mnie marka zetor to wielka klapa w ostatnich miesiącach nie posiadam takiego ciągnika tej marki ale bardzo się nią interesowałem bo kupowałem ostatnio ciągnik . U mnie w miejscowości jest 5 ciągników tej marki z tego co słyszałem od właścicieli to sobie nie chwalą a mianowicie to w pierwszym siadła pompa podnośnikowa , w drugim strasznie poci się silnik a co najlepsze przyjechał serwis i powiedział że tak musi być śmieszne hehehehe w 3 z tego co rozmawiałem z właścicielem powiedział mi tak że pracuje bardzo dobrze ale po 300 mth wziął już ponad 2 litry oleju szok w 4 leje się pompa paliwowa w 5 jak narazie nic się nie dzieje mowa wszystko o nowych seriach tej marki proxima i forterra ..

#205 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 10 luty 2011 - 20:24

Marka Zetor Dla mnie marka ZETOR to jedna z najlepszych marek. Nie tyle mnie interesują ciągniki co podziwiwm silniki marki ZETOR po prostu nie do zdarcia coś wspaniałego i bardzo długa żywotność i ten wygar i ta moc, podziwiam. Tylko mają jedną wade licho odpalają zimą ale jakoś se z tym radze. Możno je katować równo i nie popuści. Mówie oczywiście o marce zetor do 2000 roku bo po 2000 roku to zupełna klapa. Znam gościa co ma zetora z 2003 roku to porażka ulany, usmarkany, słaby. Dwóch przyczep buraków z dość twardego terenu ruszyć nie mógł, ale co ja mówie temu ciągnikowi licznik już się drugi raz kręci to ma prawo być słaby bez remonto. Zetor 7341. Pozdrawiam

Edytowany przez milanreal1, 10 luty 2011 - 22:01.

Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

#206 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2011 - 20:35

Marka Zetor Myślę, ze silnik Deutza czy np JD zrobi sporo większy przebieg bez remontu niż Zetor. Stare JD czy Fendty robiły do 30 000, Zetor przy takim przebiegu będzie co najmniej po 2 remoncie.

#207 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 12 luty 2011 - 17:37

Marka Zetor Kolego @Mariusz x, ja nie wiem co potrafią silniki Deutza czy JD bo nie pracowałem na maszynach z tymi silnikami ( słyszałem że są za***iście wytrzymałe ale na własnej praktyce nie doświadczyłem ). Silniki zetora porównałem do ursusowskich które też są dobre, do silników Perkinsa, MTZ-eta też miałem na myśli ale silniki MTZ-eta też są bardzo dobre i do silników waltry-gówno wielkie.

Ja mam zdanie że silniki zetora coś potrafią. Nie wiem co potrafią silniki Deutza czy JD?
Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

#208 Share blazej99

blazej99

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja:]

Napisany 12 luty 2011 - 22:25

Marka Zetor @gustkowski5211 popieram twoje słowa
ja też mam 5211 z 87r maszyna nie do zajechania bezawaryjna wygodna i komfortowa, jedyne co w nim robiliśmy to hamulce i uszczelniliśmy podnośnik bo opadał a tak to ciągnik ok. jedyne co w nim brakuje to wspomaganie kierownicy ponieważ jest to wersja krajowa

#209 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 13 luty 2011 - 15:51

Marka Zetor Ja też posiadam zetora 5211 z 1990 rok. I raczej awaryjny nie jest, mam go od 7 lat i nie narzekam. Też posiadam wersję krajową ale ja wspomaganie dokupiłem bo w lesie jak pracuje to różnie to bywa.

Edytowany przez milanreal1, 13 luty 2011 - 21:57.

#210 Share zetorek5340gr

zetorek5340gr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 luty 2011 - 20:15

Marka Zetor A czy do dzisiejszych Zetorów serwisowanie, części są tańsze od zagranicznych ciągników ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share ENDURAK91

ENDURAK91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika rolnicza, motocykle, motoryzacja,

Napisany 18 luty 2011 - 22:06

Marka Zetor czy cześci są to nie wiem bo nic nie robiłem w proxime.

a co do zetorów to u mnie wygląda to tak dziadek pierwszy kupił zetora potem mó ojciec kupił 7211 i teraz mamy proxe plus 95 i sobie każdy z nas zetora chwali począwszy od dziadka ąż po mnie.

z tymi awariami zetorów to jest różnie, a miannowicie w większości awarie powodują sami użytkownicy (u mnie każdy ciągnik jest odpowiednio dotarty i serwisowany w czas) i jakoś nic sie nie dzieje nawet bizon który ma ma blisko 30 lat (jestesmy jego I pierwszym włascicielem) tylko leje się ON i smaruje :lol: :lol: :lol:

jest to przypadek???

#212 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 18 luty 2011 - 22:41

Marka Zetor

Myślę, ze silnik Deutza czy np JD zrobi sporo większy przebieg bez remontu niż Zetor. Stare JD czy Fendty robiły do 30 000, Zetor przy takim przebiegu będzie co najmniej po 2 remoncie.

O ile mi wiadomo to one chyba liczą godziny pracy 1mth=60min pracy silnika. A w starszych zetora wybija mth gdzieś tak w 90min pracy silnika. ENDURAK91 jak tobie się proksa sprawuje bo przymierzam się do kupna podobnego, tylko mam dylemat czy poradzi sobie ona z 8 tonowym rozrzutnikiem MetalFacha.

Edytowany przez Z7245, 18 luty 2011 - 22:45.

#213 Share ENDURAK91

ENDURAK91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika rolnicza, motocykle, motoryzacja,

Napisany 19 luty 2011 - 09:18

Marka Zetor ja bo tej pory to wszystko ok. :D
tutaj sobie poczytaj http://www.agrofoto....w/page__st__180

Edytowany przez ENDURAK91, 19 luty 2011 - 09:23.

#214 Share Wojtek1693

Wojtek1693

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 26 luty 2011 - 18:05

Marka Zetor Ja posiadam Zetora T-25k jak na swój wiek sprawuje się dobrze, choć pokazuje już swoje gorsze strony, najgorszą rzeczą w nim jest dźwignia ręcznego ale ja sobie już ją przerobiłem. Dla mnie Zetor jest jednym z najlepszych ciągników ;)
Zetor Power !!!

#215 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 02 marzec 2011 - 13:11

Marka Zetor Zetor był, jest i będzie super

#216 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 02 marzec 2011 - 14:44

Marka Zetor Mam zetora 7211 ciągnik nie do zajechania rok 1991 ale już od 5 lat robi lżej żeby dłużej służył.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#217 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika, motoryzacja, nowe technologie, historia, aktualności z kraju i ze świata

Napisany 27 marzec 2011 - 20:08

Marka Zetor Ja posiadam Zetora 10641 Forterrę z 2006 roku. Jestem jego I właścicielem. Z początku pobytu u mnie miał tzw. choroby wieku dziecięcego typu: awaria elektrozaworu odłączającego przedni napęd, dziurka w chłodnicy od oleju od tylnego mostu i była wymieniana uszczelka w klawiaturze zaworów. To się działo przez pierwsze półtorej roku. Dziś już to minęło ma ponad 2000 mth i chodzi wzorowo. Od 2,5 nic się nie dzieje tylko leje się ON i wymienia filtry i oleje. Pracuje on z ładowaczem. Ciągnik wart swojej ceny. Serwisowanie i części są dużo tańsze niż w ciągnikach zachodnich. Dla mnie Zetor zawsze będzie ciągnikiem odpowiednim na kieszenie średniego rolnika takiego co stać na nowe maszyny. Jego zaletą jest bardzo dobry uciąg i odpowiednia do mocy ciągnika masa.

Edytowany przez sebekwolkasos, 27 marzec 2011 - 20:10.

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

#218 Share slawny

slawny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 01 kwiecień 2011 - 11:33

Marka Zetor Mam forterre z 2007 teraz ma 1050mth robione bylo duzo, i jestem przed usunieciem kolejnej usterki na szczescie drobnej, cieknie z dolnego walu silnika zimering za 40zl do wymiany, co do cen czesci to czy takie duzo tansze od zachodnich, nie sadze, kupilem mfa 6180 i jak popatrzylem na ceny czesci najczesciej wymienianych jak np sprzeglo to wychodzi ze mfa naprawie taniej. Oleju wiecej na poczatku kazdy silnik moze wiecej wypic zanim sie ulozy wszystko. Sadze ze mfa mozna taniej serwisowac jednak marże u korbanka sa wysokie takze wiele mechanikow znajacych temat sciaga czesci z innych krajow po duzo mniejszych cenach. Bardzo zyczylbym sobie zeby moj zetor wyrosl z dzieciecych usterek bo wymiana sprzegla byla dosc dotkiliwa dla portfela i pozno zasianej pszenicy, sprzeglo to wina ladowacza jak i fabryki bo po wymiania dziala zupelnie inaczej.wymiana sprzegla w forterze to 4 tysie w mf serii 6100 ok 2tys.

#219 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 06 kwiecień 2011 - 11:15

Marka Zetor Zetory serii 52xx-7xxx Zniosą wsyzstko.. ciągnik się nie psuje - nie ma sie co psuć :D Bdb. ciągniki, zapraszam w ten temat - tam jest moja opinia opis. itp.

http://www.agrofoto....084#entry661084

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share craft

craft

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 06 kwiecień 2011 - 18:52

Marka Zetor W 60tce też się nie ma co psuć ale jednak się psuje, a te Zetory to zmodernizowane 60tki, tylko są nowsze to poóżniej zaczną się sypać. Nawet Proxima ma jeszcze dużo elementów z c360 :lol:
Are you an idiot? No sir I'm a dreamer...

Dodaj odpowiedź