Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podłączenie hydrauliki ładowacza czołowego z zależności od wydajności pompy i rozdzielacza

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marian20

marian20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 20:33

Podłączenie hydrauliki ładowacza czołowego z zależności od wydajności pompy i rozdzielacza Witam
Orientuje się ktoś może czy prawda jest to ,że po podłączaniu hydrauliki ładowacza czołowego metal fach bezpośrednio do hydrauliki ciagnika MF6140 moge uszkodzić pompe hydrauliczna? Podobno ze względu na to że pompa w mf ma duża wydajność a w ładowaczu metal fach rozdzielacz ma małą przepustowość podłączenie bezpośrednie może powodowac gotowanie oleju.

Zna się ktoś na tym?
Wolałbym podłączyć ładowacz bezpośrednio pod układ aby nie właczac dzwigni hydrauliki przy każdym użyciu. W dodatku podobno szybciej podnosza tak podłaczone ładowacze.

Prosze o wasze opinie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Podłączenie hydrauliki ładowacza czołowego z zależności od wydajności pompy i rozdzielacza Dzisiaj, 04:44
  •  

#2 Share slawekz1975

slawekz1975

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 21:08

Podłączenie hydrauliki ładowacza czołowego z zależności od wydajności pompy i rozdzielacza witam założyli mi tura metalfach do farmera olej idzie przez rozdzielacz ciągnika nie jest to az takie złe bespośrednio jest dobrze jak ciągnik jest tylko do ładowacza do obory jak nie ładuje to wyłanczam rozdzielacz bo wyje hydraulika

#3 Share marian20

marian20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 21:31

Podłączenie hydrauliki ładowacza czołowego z zależności od wydajności pompy i rozdzielacza a jak Ci szybko podnośi? widzisz to jest ten problem. jak masz pod rozdielacz to wyje hydraulika gdy nie pracujesz ładowaczem. Ja w poprzednim ciagniku miałem podpiecie bez właczania żadnej dzwignie i chodziło to super i szybciutko podnosił nawet duży ciężar. A jaką masz wydajnośc pompy w tym farmerze?pozdro

#4 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 21:46

Podłączenie hydrauliki ładowacza czołowego z zależności od wydajności pompy i rozdzielacza jeżeli nie chcesz mieć żadnych problemów przy wpięciu tura bezpośrednio w hydraulikę ciągnika to trzeba dobrać do tura odpowiedni rozdzielacz o odpowiednio dużej przepustowości np 90l/min(lub większy w zależności jakiej wydajności masz w tym mf pompę)

#5 Share slawekz1975

slawekz1975

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 21:55

Podłączenie hydrauliki ładowacza czołowego z zależności od wydajności pompy i rozdzielacza pompa 55l podnosi dobrze

#6 Share marian20

marian20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 22:31

Podłączenie hydrauliki ładowacza czołowego z zależności od wydajności pompy i rozdzielacza a przy rozdzielaczu o mniejszej przepustowości coś się stanie? gdzie można kupić bardziej wydajne rozdzielacze? ten standardowy w ładowaczach krajowych jest słabiutki. w MF-ie mam pompe 56l

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Podłączenie hydrauliki ładowacza czołowego z zależności od wydajności pompy i rozdzielacza Dzisiaj, 04:44
  •  

#7 Share slawekz1975

slawekz1975

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 22:38

Podłączenie hydrauliki ładowacza czołowego z zależności od wydajności pompy i rozdzielacza bardzo ważny jest olej i czy nie jest zmieszany kiedys dolałem do cyklopa innego to piana wyszła odpowietrznikiem

#8 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 07:02

Podłączenie hydrauliki ładowacza czołowego z zależności od wydajności pompy i rozdzielacza w grene można kupić i pewnie w wielu miejscach jeszcze

#9 Share marian20

marian20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 10:00

Podłączenie hydrauliki ładowacza czołowego z zależności od wydajności pompy i rozdzielacza Czyli mam rozumieć, że nie wskazane jest podłaczanie bezpośrednio pod hydraulike w przypadku gdy pompa ma duża wydajnośc a rozdzielacz mała przepstowość?w grene nie znalazłem. w sumie słabo szukałem wieć jeszcze poszukam.

#10 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 10:37

Podłączenie hydrauliki ładowacza czołowego z zależności od wydajności pompy i rozdzielacza ja mam na turze rozdzielacz i dzielnik o przepustowości 70l/min i jest tur wpięty w obieg ciągnika

Edit

jest w grene taki rozdzielacz http://www.sklep-gre...oducts_id/34699 a jak będziesz zamawiał nowego tura to zamów do niego rozdzielacz o większej przepustowości i będzie dobrze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share lukasz1307

lukasz1307

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 26 listopad 2016 - 16:47

Podłączenie hydrauliki ładowacza czołowego z zależności od wydajności pompy i rozdzielacza Mam problem z rozdzielaczem podlaczylem go zasilanie do nowego a powrut z tego rozdzielczą dalej do starego i T do skrzyni żeby olej wpływał i nie działa nic a olej musi prszehodzic bo w ciągniku oryginalny działa i podnośnik podnosi z tury dzięki za pomoc