Skocz do zawartości

Zdjęcie

zetor ladowacze TL Humpolec

67 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 11 czerwiec 2008 - 07:16

zetor ladowacze TL Humpolec może to jest tak jak ze stollem f 15 i f 10 oba taka sama rama tylko że f15 ma masywniejsze mocowania i mocniejsze siłowniki, a wysokość podnoszenia taka sama?> a mocowania do 7341 będą pasowały?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zetor ladowacze TL Humpolec Dzisiaj, 13:27
  •  

#42 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 11 czerwiec 2008 - 11:42

zetor ladowacze TL Humpolec mocowani to można by wtedy zamówic od 220 do 7341 i nie byłoby problemu jesli rama jest taka sama. Bo wedlug producenta jest to to samo jesli chodzi o parametry techniczne www.trac-lift.cz

Bo cena 16tys za tur z krokodylem i szufla z 2006r to jest okazja . sam krokodyl 6tys kosztuje w zetorze

mocowanie to koszt 1-1,5tys

#43 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 11 czerwiec 2008 - 12:16

zetor ladowacze TL Humpolec http://alejahandlowa...ko_2215703.html jak szukasz na szybko i tanio żeby było może coś z giżycka? (cena jest podana poniżej)
260tka wysokość podnoszenia 4m to chyba troche większa ta rama musi być?

#44 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 11 czerwiec 2008 - 12:24

zetor ladowacze TL Humpolec juz wiem róznia sie tylko szerokoscia ramy, dzwoniłem do kalisza. Wysokosc dlatego wieksza o 30cm bo ciagnik ( fortera) jest wyzszy. Chce raczej cos zachodniego lub czeski

dodam że hydramet zaproponował mi tur-11 za 18tys goły na joy i 3 sekv. A 220 trac lifta moge miec za 19tys, a 100 16tys, zeby 100 miała poziomowanie to pewni bym sie zdecydował :)

#45 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 11 czerwiec 2008 - 13:11

zetor ladowacze TL Humpolec goły hydramet 18 tyś? - to za 22 tyś będzie stoll f 15 o połowę lżejszy i napewno szybciej będzie podnosił i może mniej ograniczał skręt przednich kół

#46 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 11 czerwiec 2008 - 13:19

zetor ladowacze TL Humpolec ja bym raczej na f10 stawiał :) mam takiego w kupnie za 14tys tylko tez mocowania od 9540 :) i to cały ból. Bo pewnie mocowani ze stolla to ze 2 tys:(

#47 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 11 czerwiec 2008 - 15:19

zetor ladowacze TL Humpolec no ale do 260tki też mocowanie będziesz musiał kupić, ja stawiał bym na stolla bo lekki, a mocowanie się przyda, może kiedyś kupisz jakiegoś dużego zetora to będzie jak znalazł :)

#48 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 11 czerwiec 2008 - 15:24

zetor ladowacze TL Humpolec odpusciłem 260 bo nie da rady dokupic mocowac na 7341 do tego tura :) a tego f10 juz nie ma. Jest trima z 7341 99r do zdjecia i narazie negocjuje cene :) na start 15 juz jest 14, ja daje mu 13 :)

#49 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 11 czerwiec 2008 - 15:24

zetor ladowacze TL Humpolec tak latwo mowic kup stolla tylko znajdz dobra okazje a jak juz znajdziesz dobry ciagnik z turem to te handlazyki nie chca sprzedac odzielnie a jak mu sie tu trafila 260 to taka trzeba brac ....i nie ma co wybrzydzac miedzy tl a stoll :) a watpie w ta zeby @bialy2005 nabyl w przyszlosci duzego zetora :)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#50 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 15 czerwiec 2008 - 12:17

zetor ladowacze TL Humpolec Koledzy kupiłem trac-lifta 200 i w rozdzilaczu mam 2 przewdoy do podłaczenia do ciagnika. Wiadomo zasilanie, powrót i co to jest ten 3 i do czego ???? Może jakis swobodny powrót ??

A druga sprawa z joystika wychodza 2 przewody, jak to sie podłącza bo jak sie nie myle to elektro zawór jest 3 kablowy bo ma zamykanie i otwieranie pozycja neutralna. JAk to wszytko żłozyc do kupy Dziwi mmie te 2 kabelki z joya bo jakby były to to było by wszytko jasne

Jezeli ktos ma podobnego tura trac-lifta ( 100, 220, 260) to prosiłbym o pomoc

Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share mackov

mackov

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 02 luty 2009 - 23:50

A czym sie różni 100 od 220. bo zastanawiam sie nad wyborem któregoś z tych

ps. jeśli macie jakieś fotki tego ładowacza 100 to zapodajcie będę wdzięczny

#52 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 03 luty 2009 - 00:01

zetor ladowacze TL Humpolec Kolego o co chodzi w poście powyżej bo nie bardzo rozumiem

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

#53 Share mackov

mackov

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 12 luty 2009 - 09:06

zetor ladowacze TL Humpolec Zapomniałem dopisać ze bez przeciwwagi by z miejsca nie ruszył ma lekki tył ten tur mocno do przodu wystaje

//Kolego nie cytujemy poprzedniego postu. Zapoznaj sie z regulaminem!!!! obowiązującym na forum

Edytowany przez Balzak, 12 luty 2009 - 09:37.
Cytowanie

#54 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja Informatyka Sport Nauka Dziewczyny ;D

Napisany 12 luty 2009 - 13:13

zetor ladowacze TL Humpolec Bez przesady że nie da się ruszyć ;) trzeba po prostu uważać na nierównościach żeby go nie przewalić podczas wiezienia bel kiszonki i przy cofaniu szybko nie zawracać bo można go na 2 koła postawić i przeciwwaga nie potrzebna B)

//Kolego nie cytujemy poprzedniego postu. Zapoznaj sie z regulaminem!!!! obowiązującym na forum

Edytowany przez Balzak, 12 luty 2009 - 13:52.
Cytowanie

Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

#55 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 12 luty 2009 - 13:18

zetor ladowacze TL Humpolec dokłądnie jak przedmwca wie z parktyki że z ciezarem trzeba spokojnie jezdzic i bez przeciwagi sie lata 7341 + 200 i nie widze problemu wziasc 800kg belke i z nia jechac. Troche rozwagi i tyle.

#56 Share mackov

mackov

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 12 luty 2009 - 19:59

zetor ladowacze TL Humpolec wiec musze wam wyjaśnić co mi sie stało więc jezdziłem tak bez przeciwwagi prawie dwa lata 1200mth oczywiście na załączonym przednim napędzie i (oczywiście tylko wolno na napędzie) aż pewnego razu przedni most zaczął grzechotać wezwałem serwis a oni odrazu kapneli ze bez przeciwwagi śmigam i i ze mosty carraro same automatycznie załanczają sobie w takin przypadku blokade układu i przy skręcaniu powoli sypał sie most serwis zareklamował to u włochów a oni odpowiedzieli ze ten typ mostu załancza sie tylko w skrajnych przypadkach i do jazdy na wprost więc gwarancje odrzucili a ja miałem szczęście że trafiłem na honorowy i rzetelny serwis ktury mi te awarie gratisowo i już po gwarancji usunął za co jestem im wdzięczny. a was koledzy pozdrawiam teraz chyba rozumiecie moja postawe

#57 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 20 luty 2009 - 15:03

zetor ladowacze TL Humpolec Prezentacja firmy Trac-Lift Humpolecké strojírny: http://www.zetor.ro/...a/Trac Lift.wmv

A jaki to jest ciągnik @mackov, masz obciążniki na kołach?

#58 Share mackov

mackov

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 20 luty 2009 - 16:54

zetor ladowacze TL Humpolec wielkie dzięki film jest świetny jak masz więcej takich linków to chętnie bym pooglądał ja mam proxime 8441 na kołach obciążników nie nam tylko z tyłu zaczepiam na podnośniku zabetonowaną skrzynie ok 1000kg

#59 Share COUNTRYSERVICE

COUNTRYSERVICE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 20 czerwiec 2009 - 12:03

wielkie dzięki film jest świetny jak masz więcej takich linków to chętnie bym pooglądał ja mam proxime 8441 na kołach obciążników nie nam tylko z tyłu zaczepiam na podnośniku zabetonowaną skrzynie ok 1000kg

kolejja próba... czy ktoś ma negatywne odczucia związane z szrpaniemm trac liftem na łączeniu z ramą nośną?? u mnie strasznie szarpie - jeździć się nie da. czy w innych ładowaczach tez tak jest? jest tam niewielki luz i jak tur poskakuje to potem strasznie wali ( a jest nowy spod igły)
KOSZENIE ŁĄK I NIEUŻYTKÓW, ROZDRABNIANIE ŚCIERNISK, KARZCOWANIE UGORÓW
WWW.COUNTRYSERVICE.PL

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 20 czerwiec 2009 - 20:00

zetor ladowacze TL Humpolec No to masz tak jezdzic zeby nie skakał !!!!!!!!! ( a nie zapier ile fabryka dał po wybojAch ) KAżdy ładowacz jak podskoczy to musi opasc i konkretnie uderzyc bo to wazy swoje. Najlepiej jezdzic z opuszczonym jak najniżej podłoża wtedy tak nie skacze w po0równaniu z podniesionym ( w innnym miejscu jest srodek ciezkosci)