Skocz do zawartości

Zdjęcie

zetor ladowacze TL Humpolec

67 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 12:48

zetor ladowacze TL Humpolec mam 220 na 8441 i totalną głupotą jest twierdzenie że podnosi tył w ciągniku . ładowalem pareset bel i nie zdarzyło mi się żeby tylne koła straciły przyczepność.owszem jest trochę dłuższy (bodajże 15 cm od 100) ale w przypadku zdejmowania bel z przyczep jest to zaleta a nie wada. można podjeżdżać pod rożnymi kątami bez obawy o zaczepienie kołem za burtę czy ramę. no i sprawa podniesienia większego ciężaru (elmichalkw). chyba dobrze kolego nie widziałeś tych obu ładowaczy 100 i 220. mają zupełnie inne silowniki główne i 220 ma większy udźwig od 100

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zetor ladowacze TL Humpolec Dzisiaj, 10:53
  •  

#22 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 12:56

zetor ladowacze TL Humpolec Wojtas to jako użytkownik polecasz 220 na 8441, a powiedz masz akumulator gazowy> Wrzuć pare fotek tego zestawu

Pozdrawiam Balzak

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

#23 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 13:01

zetor ladowacze TL Humpolec Ja mam 260 na 9641 i tył podnosi przy pełnym krokodylu pełnej łyżce i przy bali z sianokiszonki. Ale mamy na to sposób podjeżdżamy z opuszczonym na kilkanaście centymetrów do samej przyczepy i przy samej przyczpie dopiero podnosimy.
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

#24 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 15:03

zetor ladowacze TL Humpolec hanter a masz koła z obciążnikami? balzak masz linka http://www.agrofoto........i&img=35840 http://www.agrofoto....t...i&img=13370

#25 Share bobert21

bobert21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 18:01

zetor ladowacze TL Humpolec A mam takie pytanie jak sie ma obciaznik na tyl robiony albo oryginalny (przeciwwaga) to mozna jeszcze do ciagnika podpiac przyczepe?
Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

#26 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 20:02

zetor ladowacze TL Humpolec Bober21 raczej to nie realne ale w niektórych obciąznikach jest zaczep, wiec można cos tam ciągnac

#27 Share Tyger

Tyger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 20:05

A mam takie pytanie jak sie ma obciaznik na tyl robiony albo oryginalny (przeciwwaga) to mozna jeszcze do ciagnika podpiac przyczepe?

oblukaj po galerii jest kilka takich rozwiązań a pozatym jak podniesiesz przeciwwage lub opuścisz to jakiś dostęp do zaczepu będzie

#28 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 20:39

Bober21 raczej to nie realne ale w niektórych obciąznikach jest zaczep, wiec można cos tam ciągnac

Dlaczego niby nierealne ?-ja jako przeciwwagi używam wał pierścieniowy ,przyspawałem do niego zaczep i w razie potrzeby nawet dwie platformy holuję-no problem-a tak właściwie to nawet łatwiej jest coś podczepić bo można tym wałem przecież poruszać dół-góra

#29 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 marzec 2008 - 20:43

zetor ladowacze TL Humpolec A nie przeszkadza to, że zaczep jest daleko od tylnej osi, tzn. podjazd+zakręt+duży ładunek? Nie znosi wtedy przodu ciągnika?

#30 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 20:53

zetor ladowacze TL Humpolec Nie ,nic takiego się nie dzieje-przecież ten zaczep działa jak zaczep transportowy-a podczepiane są do niego przyczepy dwuosiowe,na zakrętach oczywiście trzeba brać lekką poprawkę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 20:57

zetor ladowacze TL Humpolec Jaro a jaką mase ładunku ciągniesz czymś takim?? Ale generalnie nie powinno byc problemu, jezeli tylko rama wytrzyma. wiadomo wał ten w takim rozwiązaniu bedzie rozciągany, i to z nie mała siła,

#32 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 21:16

zetor ladowacze TL Humpolec Na dobrą sprawę teraz już nie ciągam ;)-bo ciągnięcie platform z belami przejął JD-ale zdarzało się ciągnąć 24 bele sianokiszonki-oczywiście po twardym bo na miękkiej łące Zetorek radził sobie tylko z jedną platformą -było nie było 24x500-600 kg +waga platform=15 ? ton-wał to taka samoróbka z ceownika (dosyć potężnego)

#33 Share Tyger

Tyger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 21:37

zetor ladowacze TL Humpolec może głupie pytanie ale co się stanie z turem na takiej proxime czy wogóle co się stanie z proximą jak np. odśnieżał bym sobie droge z szybkością 8km/ha i przyrżnął w jakiś słupek betonowy? lub ładując gnój zaczepił o jakis próg lub pniak co się dzieje z turem czy coś się zerwie czy odskoczy tur czy się zabije o przednią szybe w ciągniku?

Edytowany przez Balzak, 05 marzec 2008 - 22:01.
Ortografi + literówki

#34 Share zuras

zuras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 22:34

zetor ladowacze TL Humpolec Ja mam 260sl przy 11441 i moge swobodnie brac 2 bele sianokiszonki i pełną łyche(2,1m) piasku kamieni i mi tyłu nie podnosi..... ;)

#35 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 25 maj 2008 - 15:04

zetor ladowacze TL Humpolec poszukuje ładowacza czołowego do zetora 7341, musi byc 3 sekcyjny, na joystiku, pasuje także od innych podobny 7245, 7340, 5340,

Może ktos jest z okolic ostrowca swietokrzyskiego ??? Bo tam jest handlarz który ma takiego quicka ale jakos mu nie zalezy na sprzedaniu bo juz 2 dzien go mecze o fotke. A nie chce jechac ponad 200km w jedna strone żeby zobaczyc kupke złomu Miejscowosc gdzie urzduje ten handlarz to BOLESZYN gmina Waśniów. Jesli ktos jest z okolic to prosiłbym o kontakt

Sorki ze troche nie w temacie Dodam że mówi że ten tyr w tej chwili jest na 7745 zamontowany ale ma drugie mocowania luzne

#36 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 maj 2008 - 15:08

zetor ladowacze TL Humpolec a co się stało że tak tura zapragnołeś? czyżbyś pozbył się 3512? <_<

#37 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów

Napisany 25 maj 2008 - 15:11

zetor ladowacze TL Humpolec a tak mnie naszła ochota ułatwic se życie i troche wygody sprawic <_<

#38 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 maj 2008 - 15:16

zetor ladowacze TL Humpolec a co na prow straciłeś nadzieje? <_<

#39 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów

Napisany 25 maj 2008 - 15:31

zetor ladowacze TL Humpolec jest duże prawdopodobienstwo że mi odrzuca wniosek i nie chce kolejne 2 lata sie meczyc 3512 i chytakiem na tuz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 22:09

zetor ladowacze TL Humpolec koledzy potrzebuje szybkiej pomocy, informacji czym róznia sie ładowacze 220 i 260 z trac-lifta ??? bo według danych producenta parametry tych ładowaczy sa identyczne. www.trac-lift.cz

Moze sa inne wymiary tzn. szerokosc ramy ??

Bo szukam tura do 7341 i tarafia sie 260 prawie nówka w dobrej cenie :) A juz mnie wkurza szukanie bo nic nie możńa trafic do zetora żeby w miare wygladało i spełniało moje oczekiwania :)

Prosiłbym użytkowników 220 i 260 o zmierzenie szerokosci i kilku innych wymiarów zeby porównac

wiem że zaraz bedze litania postów ze za duży itd. narazie chce sie upewnic w czym jest róznica.