tvt

zetor ladowacze TL Humpolec

Polecane posty

tvt    0

jaK SIE SPISUJE WAM wasze opinie mnie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvt    0

bylem ostatni w fabryce w humpolcu i widzialem jak sie produkuje ladowacze TL i nie tylko produkuja tam ponad 40 modeli a nie tylko 100 220 260 ladowacze jest ich wiele od malutkich na sadowniczki tk zwane 50 do tych naj wiekszych

w humpolcu produkuja jeszcze ladowacze i osprzed do FENDA

 

Ladowacze Track Lifft podbijaja polski rynek co @ ciagnik kupowany jest z ladowaczem czolowym

Edytowano przez Balzak
Łączenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

Ja przy swoim mam trac-lift 260sl i jestem zadowolowy jak narazie nic nie widać żeby sie działołatwo sie przypina osprzęt tylko jak odpiąć to trzeba wyjść a tak to jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

A czym sie różni 100 od 220. bo zastanawiam sie nad wyborem któregoś z tych

 

ps. jeśli macie jakieś fotki tego ładowacza 100 to zapodajcie będę wdzięczny


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

100 jest duzo krutszy i bez pozimowania jest duzo lzejszy

 

mOj wuj ma 100 przy zetorze 5340 dziala bez zarzutu i tylu nie unosi a w przypadku 220 sie unosi


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

A jak oceniacie prace z samopoziomowaniem lub bez niego


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

mi tam to wcale nie przeszkadze a duzo nim robie szczegulnie w belach


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmichalkw    0

mam do was pytanie czy opłaca sie kupić stary czeski ładowacz który ma pospawaną ramę? Podnosi według handlarza 1,5 tony i chce za niego tylko 5 tys. I jeszcze jedno pytanie. Czy jest możliwość dokupienia łyżki do niego? Chodzi mi o to czy przy wszystkich ładowaczach jest taki sam montarz czy może nie ma co na to liczyć i w gre wchodzi tylko przerobka? A może ktoś z was ma do sprzedania jakiś dobry ładowacz do 7245 w rejonie radomia lub ostrowca świetokrzyskiego i okolic w rozsądnej cenie co do stanu i możliwości? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

Radze nowy bo spawany to juz nie taki jak nowy a z przyczepieniem osprzetu to moze byc problem


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
A jak oceniacie prace z samopoziomowaniem lub bez niego

Balzak masz 8441 tak to zapomnij o 220 bo z belką słomy będzie Ci tył podnosić, mocowanie tego tura jest przesunięte do przodu i strasznie do przodu jest wysunięty tur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvt    0

Nie dawno matrowalem ladowacz 220 do 5341 no to troszeczke ktos przesadzil z tym pomyslem

no ale to nie nbyla moja decyzja

Wiec nie sade ze przesada jest matowac 220 do 8441

 

Poradze wszystkim uzytkownikam zaluzcie sobie akumulator gazowy do ladowacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

A o co chodzi z tym akumulatorem gazowym niech ktoś mi to wytłumaczy???

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
A o co chodzi z tym akumulatorem gazowym niech ktoś mi to wytłumaczy???

 

Pozdrawiam Balzak

Przy gwałtownych ruchach, czy przy jeździe z ładunkiem amortyzuje i nie przenosi bezpośrednio obciążeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0
Przy gwałtownych ruchach, czy przy jeździe z ładunkiem amortyzuje i nie przenosi bezpośrednio obciążeń .

próbowałes pracowac 220 na 8441? :lol: :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmichalkw    0

panowie a co mi możecie powiedzieć o elektro-hydraulicznym ,,joysticu"? BArdzo jest to awaryjne roziwazanie? Ktoś miał z tym styczność? Ewentualnie czy drogie sa naprawy takiego użądzenia? pozdrawiam A co do tematu 220 na 8441 zrobi mniej niż 100. Powód: podniesie mniejszy ciezar bo ładowacz jest zbyt wysuniety do przodu. Co innego w serii forterra :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvt    0

z tym sie moge zgodzic 100 nadaje sie do lyzki i radzi sobie

Ale do balotow lepsza jest 220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

''z tym sie moge zgodzic 100 nadaje sie do lyzki i radzi sobie

Ale do balotow lepsza jest 220 ,,

 

Ja ładowalem baloty 100 i nic mi nie przeszkadza a troche belek było


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

ja do tej pory miałem tura Sipma T-426(manualny) w mtz i nie powiem spisywał się nieżle był tylko jeden problem tur jest daleko wysunięty i przy wożeniu balotów kirownicą się nie dało skręcić ale przy układaniu balotów to było ok bo można było dalej i wyżej sięgnąć teraz montnełem tura 6 z biedaszek (joistic)do grand prix95 i jest dużo krótszy i niżej podnosi,pozatym ok.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

mam 220 na 8441 i totalną głupotą jest twierdzenie że podnosi tył w ciągniku . ładowalem pareset bel i nie zdarzyło mi się żeby tylne koła straciły przyczepność.owszem jest trochę dłuższy (bodajże 15 cm od 100) ale w przypadku zdejmowania bel z przyczep jest to zaleta a nie wada. można podjeżdżać pod rożnymi kątami bez obawy o zaczepienie kołem za burtę czy ramę. no i sprawa podniesienia większego ciężaru (elmichalkw). chyba dobrze kolego nie widziałeś tych obu ładowaczy 100 i 220. mają zupełnie inne silowniki główne i 220 ma większy udźwig od 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Wojtas to jako użytkownik polecasz 220 na 8441, a powiedz masz akumulator gazowy> Wrzuć pare fotek tego zestawu

 

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Ja mam 260 na 9641 i tył podnosi przy pełnym krokodylu pełnej łyżce i przy bali z sianokiszonki. Ale mamy na to sposób podjeżdżamy z opuszczonym na kilkanaście centymetrów do samej przyczepy i przy samej przyczpie dopiero podnosimy.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

A mam takie pytanie jak sie ma obciaznik na tyl robiony albo oryginalny (przeciwwaga) to mozna jeszcze do ciagnika podpiac przyczepe?


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj