Polecane posty

Slawuss    1

Ok dzięki jutro zobaczę co i jak :) Tylko, że moja jest z 2010r

 

EDIT: Nie znalazłem żadnej kostki prawdopodobnie jest pod dachem :D

Edytowano przez Slawuss

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albi12    0

Tematy połączone

 

Witam, mam problem z doborem głośnikow i anteny do ciagnika, więc tak mam kupione radio 4x45 W i chcialem do niego dokupic 2 głosniki w cenie okolo 60zł, tylko nie mam pojecia ile powinny miec mocy, tak aby radio nie trzeszczalo a zeby było dosc dobrze slychac i jeszcze chcialem sie zapytac czy moge do niego kupic zwykla antene samochodowa w cenie okolo 30 zł . Radio bedzie montowane w cigniku Zetor Forterra 125. Prosze podac jakies propozycje ofert najlepiej z allegro ;)

Specyfikacja radia :

  • Napięcie: 12V DC
  • Moc wyjściowa głośników: 4×45W
  • Impedancja obciążenia: 4-8 Ohm
  • Gniazda rozszerzeń: port USB, slot karty pamięci SD/SDHC/MMC
  • Wyjścia: 2xChinch
  • Wejścia: Aux In 3,5mm, Antenowe
  • FM częstotliwości: 87,5 - 108Mhz
  • FM czułość użytkowa (-30dB): 20dB
  • FM odstęp sygnał-szum: 50dB
  • FM separacja kanałów stereo(1kHz): 25dB
  • Formaty plików: MP3
  • Equalizer: tak
  • Cyfrowe pokrętło regulacyjne: tak
  • Zdejmowany panel: tak
  • Podświetlenie panelu: niebieskie
  • Wymiary: 132x178x50mm

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Do tego "radia", które masz nada się każdy głośnik o mocy do 10 W. Aha po co podałeś takie parametry jak odstęp sygnał-szum, czy separacja kanałów? Wiesz w ogóle co one oznaczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie podałeś, że jest to moc RMS, więc zakładam, że radio to jakiś ryżowiec. A takie wynalazki nie przekraczają 5W RMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albi12    0

Nie wiem nie znam sie na tym dlatego sie was pytam, ale to nie możliwe ze do 10 W jak ja za to radio dalem sporo kasy a takich glosnikow to nawet nie ma do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albi12    0

Overmax, nie chcialem kupowac z Sony czy tam z JVC bo to ciagnik a nie samochód i ceny kosmiczne , zalezalo mi na wejsciu USB/SD

Edytowano przez albi12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Coś od 20W mocy znamionowej na twoim miejscu bym szukał. Szału nie będzie ale grać tez będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albi12    0

A takie coś mozna allegro.pl/2-glosniki-peiying-py-1385f-160w-13cm-pancerne-gw-i3528240831.html

Jak myślicie moge kupic do tego radia takie glosniki ? Bo chodzi oto zeby nie gralo to jakos bardzo mocno, ale tak aby bylo dobrze slychac w warunkach polowych :) bo niechce np zeby miec glosniki po 40W i podglosnione na max zeby bylo cokolwiek slychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Możesz spokojnie zakładać takie. Przy tej klasie i półce cenowej to co nie założysz będzie i tak grało podobnie. Do ciągnika wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak myślałem, że to ryżowiec. Więc tak jak napisałem wcześniej nadadzą się każde głośniki do 10 W. Oczywiście mocy skutecznej. Muzycznej musi być dwa razy tyle. Takie głośniki na pewno się nie uszkodzą, a radio i tak prędzej czy później się rozleci. Poza tym ryżowe głośniki z napisem 50W i tak nie mają więcej niż 2-5W mocy, więc do taki zestaw będzie ok bez względu na producenta. Co do tych głośników z linku, to piszą, że magnes waży 5,3 oz (uncja) co daje 150g. Po przeliczeni masy magnesu jaka jest wymagana do uzyskania 80W mocy muzycznej ten głośnik ma 8W mocy. Czyli 4W RMS. I gwarantuję, że to radio więcej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia1    207

chcemy założyć radio do zetora 11441 i dlatego pytam jakie  byście proponowali radio i głośniki . w jakim miejscu umiejscowić głośniki ? napiszcie wszystko na temat radia w tej forterrce :D z góry dzięki za odpowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Napisz nam jeszcze ile możecie na to przeznaczyć bo jak wiadomo ceny głośników jak i odtwarzaczy są bardzo różne. :) 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Możesz pojeździć po szrotach i jakieś fajne radyjko czy głośniki wyrwiesz :)

Jeśli chodzi o coś nowego to ja mam już 3 lata coś takie:

http://allegro.pl/radio-samochodowe-mp3-usb-aux-pilot-kostka-i4988503048.html

Głośniki możesz np takie zakupić:

http://allegro.pl/glosniki-samochodowe-pioneer-ts-g1331i-230w-13cm-i5129766574.html

Wyjdzie trochę taniej jak 200 zł i do ciągnika tej klasy sprzęt w zupełności wystarczy aby umilić pracę ;)

Głośniki możecie przymierzyć po bokach przedniego panelu/podsufitki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6863

Natalio, połączyłem Twój temat z istniejącym ;)

Miejsce to tak jak na fb Ci pisałem, chyba najlepiej po bokach nawiewów, tak jak pisze @romek6340.

Radio mam chyba z Biedronki. Gra, ale po kilku latach nie łączy USB. Ja podłączam pod AUX i leci z telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez HornetZnawca
      witam mam głośniki samochodowe i nie wiem jak je zamontować nie maja obudowy co radzicie???
    • Przez PiotrekNHts
      Witam chcę zamontować w oborze głośniki aby można było słuchać muzykę dobrze w całej oborzę głośniki będą podłączonę pod laptop lub radio i tu pytanie jakie głośniki wybrać i jakie by były najlepsze ?
    • Przez rafal4610
      miałem antene za 15zł i do tego wzmacniacz i było wszystko w porządku. Ale jakie pieniądze taka antena, więc jej żywot sie skończył Kupiłem drugą za 30zł i tu pojawia sie problem. Gdy podłącze ją bez wzmacniacza to odbiór jest ok, ale zdarzają sie zakłócenia więc założyłem wzmacniacz. Ku mojemu zdziwieniu radio zaczęło trzeszczeć. Gdy chwyce ręką za jaką kolwiek część anteny to trzeszczenie znika, a radio odbiera bardzo ładnie. Czym to może być spowodowane ? Moge chwycić za gumową, plastikową część anteny i problem znika.
    • Przez DdamiaNn
      witam . mam takie pytanie jak wyprowadzić kabel min jack z radia , żeby jak podlacze cos do minijacka gralo to w glosnikach radia
    • Przez BrzozaZetor
      Witam, ten temat może i był poruszany, ale ja wciąż mam wątpliwości.Jeśli moglibyście to doradźcie jakie radio wybrać do Zetora 7045, tak aby było słychać dobrze, oraz żeby dźwięk nie był  zniekształcony. Wraz do tego radia chciałbym kupić jakieś głośniki. Jeśli możecie napiszcie swoje propozycje, gdyż niedługo będzie remont i chciałbym założyć radio
      A i byłbym zapomniał, cena jaką mogę przeznaczyć to tak około 150zł(może nieco więcej ) 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj