Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciągniki prokmar

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share norbert456

norbert456

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 19:49

ciągniki prokmar Co o nich myślicie??? podajcie ceny!!! Ajak ktos posiada takiego rodzaju ciągnik to niech się wypowie jak chodzi mu http://www.prokmar.p...dex.php?page=12

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciągniki prokmar Dzisiaj, 21:28
  •  

#2 Share Mateusz2

Mateusz2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze,...

Napisany 05 marzec 2010 - 20:43

ciągniki prokmar http://www.allegro.p..._50_km_4x4.html

http://www.allegro.p..._ursus_tuz.html

Jest tego tam jeszcze trochę

#3 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 06 marzec 2010 - 15:44

ciągniki prokmar koreańskie ciągniki , kabina i wnętrze jestpodobne do ursusa 3502 , 48KM , ciągnik do sadu się nie nadaje ciut za szeroki , ale cena nawet przystępna nie wiem jak teraz jest ale w tamtym roku były tańsze od ciągników tej mocy tak ogólnie , ciekawe jak w eksplatacji ma ktoś może takiego na AF ?
www.agromarchobrzany.pl.tl

#4 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 06 marzec 2010 - 19:44

ciągniki prokmar Przymierzam się do kupna tego traktora. Oglądałem go i zrobił na mnie pozytywne wrażenia, miejmy nadzieje, że będzie się dobrze sprawował w robocie.
ArturKowalewo

#5 Share agro973

agro973

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze

Napisany 21 marzec 2010 - 09:01

ciągniki prokmar Powiem ci że też oglądałem tego Prokmara na wystawie i bardzo mi się spodobał. Komfortowa kabina, silnik Perkins, oszczędny i zwrotny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share irekgulczas

irekgulczas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 19:06

ciągniki prokmar witam wszystkich ja mam prokmara 504 od 5 maja 2008roku wszystko jest ok.czesci sa dostepne od razu.Na gwarancji byl wymieniony rozrusznik,regulator napiecia.narazie to tyle co dalej zobaczymy.jak czas pozwoli kupie jeszcze mniejszy z ladowaczem czolowym.

#7 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 20:14

ciągniki prokmar ciągnik chiński,kabina i parę innych części polskich.składany w Polsce.przymierzałem się do niego lecz kilka rozwiązań bardzo mi się nie podoba;dzwignie biegów w podłodze na środku,wsteczny na grupach nie na biegach,duże jednostkowe zużycie paliwa,słaby podnośnik(900kg),silnik głośny,duże drgania(ja pierwszy raz słyszę że to perkins).do koreańskiego kioti mu daleko.ja wybrałem kioti,jest droższy ale mnie bardziej odpowiadał.jest zima i trochę więcej czasu można poszukać i porównać,pomyśleć.prokmar jest tylko najtańszy,warto czasami trochę dołożyć(tylko z czego)i wybrać.bardzo fajny jest TYM.

#8 Share irekgulczas

irekgulczas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 17 grudzień 2010 - 10:45

ciągniki prokmar Pewnie ze lepiej dolozyc pare groszy i kupic lepszy ciagnik i co tacy ze kupuja te chinskie ciagniki PROKMAR.widac ze maja tez uznanie u rolnikow.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Animius

Animius

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 08:10

ciągniki prokmar I co z tego że chiński, każda znacząca marka wynosi się z Europy albo ze stanów i produkuje gdzie taniej. Zielone Jasie przypływają z Indii, albo z Meksyku(te meksykańskie są ponoć do bani) i też jeżdzą, i robią wszystko to co te ze Stanów czy Brazylii. Z tego co wiem Prokmar ma tylko chiński silnik i skrzynie, całą reszte montują w Polsce i to na solidnych podzespołach. Jeśli to prawda i montują Kabiny Koji to naprawdę fajnie w tym ciągniczku się jeździ, Koja przecież produkuje jedne z lepszych kabin w Polsce i wyposaża nie tylko mało znane firmy ale i potentatów jeśli się nie myle na przykład Niucha. Widziałem Prokmara u znajomego i naprawdę wygląda dosyć ciekawie napewno zrobi więcej niż sześdziesiątka.

Dodaj odpowiedź