Skocz do zawartości

Zdjęcie

radio w c330

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 06 marzec 2013 - 16:50

radio w c330 wstaw zdjęcie tego radia....
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
radio w c330 Dzisiaj, 09:24
  •  

#22 Share raczek19

raczek19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 17:21

radio w c330

Jeśli chcesz słuchać często radia, to radzę kupić starego kaseciaka blaupunkta czy pionieera, dużo lepiej będzie zbierał stację od tego "no-name".
Dobrze by było, jeśli znalazł byś aukcję z obciętą wtyczką ISO (często oznacza to, że radio jest kradzione, ale nie zawsze) wtedy jest łatwiej podpiąć kabelki zasilania i głośników.
+ (często czerwony kabelek) podpinasz pod masę ciągnika (jeśli masz prądnicę), jeśli alternator to pod + z akumulatora
- (często czarny kabelek) podpinasz pod masę (jeśli masz alternator), jeśli prądnicę to pod - a akumulatora.
Ważne, jeśli masz prądnicę, żeby radio nie dotykało obudową masy ciągnika - robi sie zwarcie.
Kabelki od głośników obojętnie jak podepniesz to i tak będzie grało Dodany obrazek
I przy zakupie anteny patrz jakie masz gniazdo w radio, bo są różne.

Czy gdzieś nie było podobnego tematu??

podłaczyłem tak jak napisałeś i nie działa pomożesz

Jeśli chcesz słuchać często radia, to radzę kupić starego kaseciaka blaupunkta czy pionieera, dużo lepiej będzie zbierał stację od tego "no-name".
Dobrze by było, jeśli znalazł byś aukcję z obciętą wtyczką ISO (często oznacza to, że radio jest kradzione, ale nie zawsze) wtedy jest łatwiej podpiąć kabelki zasilania i głośników.
+ (często czerwony kabelek) podpinasz pod masę ciągnika (jeśli masz prądnicę), jeśli alternator to pod + z akumulatora
- (często czarny kabelek) podpinasz pod masę (jeśli masz alternator), jeśli prądnicę to pod - a akumulatora.
Ważne, jeśli masz prądnicę, żeby radio nie dotykało obudową masy ciągnika - robi sie zwarcie.
Kabelki od głośników obojętnie jak podepniesz to i tak będzie grało Dodany obrazek
I przy zakupie anteny patrz jakie masz gniazdo w radio, bo są różne.

Czy gdzieś nie było podobnego tematu??

hej przeczytałem twoja wypowiedz jak podł radio w ciapku ale nie moze sie wł wyłumacz mi to dokładnie dzieki za pomoc

#23 Share dominik55 dominik55

dominik55
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 marzec 2013 - 17:36

radio w c330 ja polecam podłączać radia pod rozrusznik, wtedy jest stały prąd. Nic się nie grzeje i nie ma zwarcia. u mnie jest tak i nie narzekam

#24 Share ukasz

ukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 18:03

radio w c330 A jak podłączysz do bezpieczników to masz zmienny? :blink: Przy takim podłączeniu jak kiedyś z jakichś przyczyn zwarcie się zrobi to z dymem może pójść instalacja/ciągnik/garaż (niepotrzebne skreślić :D )
sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share krzysztofczarnecki_175442

krzysztofczarnecki_175442

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 08 maj 2016 - 00:23

radio w c330 Witam. Mam pytanie chcę założyć do ursusa c330 stare radio na kasety mam antenę tylko zakończoną kablem bez żadnej końcówki dałoby się jakoś to podłączyć? Ponieważ chciałbym radia słuchać;)

Edytowany przez krzysztofczarnecki_175442, 08 maj 2016 - 00:24.

Siema

#26 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2075 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 08 maj 2016 - 07:01

radio w c330

Idziesz do sklepu i za 3 zł kupujesz wtyk DIN anteny samochodowej podpinasz i słuchasz  ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share krzysztofczarnecki_175442

krzysztofczarnecki_175442

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 08 maj 2016 - 10:29

radio w c330

Idziesz do sklepu i za 3 zł kupujesz wtyk DIN anteny samochodowej podpinasz i słuchasz ;)

Dzięki;)
Siema