Skocz do zawartości

Zdjęcie

zablokowane tylne koło prawe w 4512

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share darex5510

darex5510

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 17:18

zablokowane tylne koło prawe w 4512 witam znalazłeom dwa podobne tematy odpowiadajace memu ale to nie to, mam problem otóż zablokowało mi tylne kolo w 4512 to coś z blokada , czy ktoś miał podobny problem ??? poprostu teraz mam skrzypienie jak jade do tyłu do przodu po ziemi nie pojade drugie kolo ślizga sie a tamto zbokowane jakoś do tyłu jeszcze dałem rade wjechac do garażu ale prawe koło nie odpuszcza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zablokowane tylne koło prawe w 4512 Dzisiaj, 17:52
  •  

#2 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 05 marzec 2010 - 18:58

zablokowane tylne koło prawe w 4512 A moze posypało Ci się łożysko na koszu planetarnym ? i jakaś kulka wlazła między tryby - Ja tak miałem w 3p ;)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#3 Share bialy1984

bialy1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 19:02

zablokowane tylne koło prawe w 4512 Najprawdopodobniej to samu co u kolegi: http://www.agrofoto....nem-roznicowym/

#4 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 05 marzec 2010 - 20:12

zablokowane tylne koło prawe w 4512 zgadzam się z @ pawlus224. Miałem taką samą sytuację znalazłem tylko kulki z łożyska ;)
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share darex5510

darex5510

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 22:14

zablokowane tylne koło prawe w 4512 aha no nie powiem że wygląda to głupio to może być tym cały problem aby nie było trzeba całego mostu rozbierać, a nikt nie ma schematów do tego bo kiedyś kurcze miałem fajną stronkę co prawda nie było w niej nic opisane ale były schematy wszystkich ursusów, mtz, zetor itp. ale niestety zrobiłem formata a linka strony nie skopiowałem ,jeśli ma ktoś schemat to bedę wdzięczny, ciekawe czy w 3512 taki sam most siedzi co w 4512

#6 Share grzegorz508

grzegorz508

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 18:00

zablokowane tylne koło prawe w 4512 Tak, w ursusie 3512 jest taki sam tylny most co w 4512.

#7 Share armi95

armi95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Zainteresowania:Zetory, Ursusy, Bizony i inne maszyny, produkcja zwierzęca i roślinna, samochody, dobra nuta i ...

Napisany 20 marzec 2010 - 14:22

zablokowane tylne koło prawe w 4512 Pewnie mu kulki zablokowały.

No no
<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share lacoste80

lacoste80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 23 październik 2013 - 18:19

zablokowane tylne koło prawe w 4512 Witam.
Mam podobny problem z zablokowanymi tylnymi kołami w MF 255.
Jak podniosę z jednej strony to koło jest zablokowane,a jak obydwa są w górze to jak zakręce kołem ręcznie to drugie się kręci.
Niestety jak wbije bieg na podniesionych kołach to silnik przygasa,a koła w miejscu.
Dodam że wajcha od biegów i terenowych działa prawidłowo tzn.wszystko się ''przebija''.
Pozdrawiam.